Bolesti pred ovulaciou

meredith83
4. sep 2017

Hm tak cakam na ovulaciu🙄 Podla mobilnej aplikacie by to malo byt zajtra. Som si robila ovulacne testy od soboty dnes bola ciarka najtmavsia ale display mi ukazoval ze neovulujem... . Ale mam bolesti v krizoch ( pichave na pravej strane) a priehladny tahavy hlien( nie je ho vela). Mava niekto iny bolesti pred ovulaciou. Je to dnes dost neprijemne!:(

bozzie
5. sep 2017

tak vela zien mava problem s ovulaciou. Este ba dokonca maju vacsie tazkosti, ako ked ma nastupit normalna mesnstruacia. Kazda to znasame teda inak

meredith83
autor
5. sep 2017

@bozzie No ja som zacala mat trochu spinenie. Je mozne ze konecne mam poriadnu prirodnu ovulaciu. Moj cyklus je 30 dnovy takze teraz mam 16 den.. Da sa to zvladnut len sa to stalo prvy krat. Pri umelo vyvolanej ovulacii som spinenie nemala...

blackcat8885
5. sep 2017

Ja mam bolesti v case ovulky v oblasti vajecnikov bud na lavej al.pravej strane-avsak ovu testy nerobim ale podla aplikacie by vtedy ovulka mala byt. Aj vytoky mam v tom case ci hlien nejak dopodrobna nesledujem.

bienennest
6. sep 2017

Ahoj, precitaj si tento clanok. Tam je vysvetlene ako ovulacne testy funguju a ako ich sprave vyhodnotit - https://www.modrykonik.sk/blog/bienennest/article/ovulacia-a-ovulacne-testy-nkevxs/

PS: to co je za mobilnu aplikaciu, ktora vie ti predpovedat ovulaciu? jedinym spolahlivym sposobom na pozorovanie cyklusu je symptotermalna metoda, najlepsie kombinovana s ovluacnymi testami

meredith83
autor
6. sep 2017

@bienennest Ja pouzivam mobilnu aplikaciu ELA. A je super. My vypocitali ovulaciu na den 17( vcera) Moj plodny tyzden sa podla aplikacie zacal v soboty den 14. Myslim ze to aj dobre vypocitali kedze som pravdepodobne ovulovala den 17/18. Zacala som mat krce v pon(den 16) and spinit v noci den 17.Daju ti aj predpokladanu sancu otehotniet v percentach kazdy den. Ovulacne testy som nerobila pravdepodobne ako som mala kedze som mala zacat od dna 14 tu istu hodinu( pre mna vecer je najlepsi cas na test)

bienennest
6. sep 2017

@meredith83 to nepoznam ale super ked ti to pomaha zistit den ovulacie. Skus si pozriet ci to vie aj vyhodnotit tvoje ovulacie z poslednych 3-4 mesiacov..to by ti rozhodne pomohlo pri snahe o otehotnenie. Optimalne prebieha u teba ovulacia priblizne v ten isty den cyklusu. Dolezite je mat styk 1-2dni pred ovulaciou, vtedy su sance na otehotnenie najvysie. Drzim velmi palce!

bienennest
6. sep 2017

@meredith83 este jeden tip, ovulacne testy sa pouzivaju trosku inak ako tehotenske..nemal by sa pouzivat ranny moc a podla moznosti ani moc vecerny. Najlepsie je ich pouzit v priebehu dna, vtedy by mali byt vysledky najpresnejsie.

meredith83
autor
6. sep 2017

@bienennest Ano uz som to citala.. Ja som mala umelo vyvolany ovulaciu Pregnylom 4 krat od Apr do Aug toto je prvy krat co som na 100% mala prirodzenu ovulaciu. To spinenie & bolesti v krizoch boli prvy indikator ovulacie, no co uz ucim sa kazdy den nieco nove o svojom tele 😨 Ela je dobra aplikacia kedze ma super kalendar & ukaze ten plodny tyzden a clovek sa moze snazit... Chcem pri tom mat co najmenej stresu🙂

bienennest
6. sep 2017

@meredith83 drzim palce nech sa ti rychlo podari otehotniet! 🤰Skus tiez denne pit caj z alchemiky; ten celkovo reguluje cyklus. Rozhodne neuskodi 😉.

kvetka18
6. sep 2017

Urcite nas je vela, co mame bolesti pri ovulacii, ja mam niekedy taku, ze si musim dat brufen, co nevladzem ani chodit normalne a ani sex nemozem mat lebo ta bolest je hrozna.

meredith83
autor
7. sep 2017

@kvetka18 to je mi luto. Viem si to predstavit.. Ja mavam ovulaciu len posledny rok. Velmi zlu som mala v Auguste ked som po tabletkach na ovulaciu a pregnyle na vyvolanie mala 14 dni bolesti.. Toto bolo viac znesitelne🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre