Budem môcť mať dieťa po umelom prerušení tehotenstva?

andrealela
17. dec 2012

Zdravím Vás.
Píšem, lebo sa chcem možno vyrozprávať, možno "zdôveriť", možno poradiť.... sú to už 4 roky ako som bola na UPT. No ešte aj teraz, keď to píšem mám slzy v očiach. Možno ma teraz za tento môj čin odsúdite ale ak sa nájde niekto, kto ma pochopí, budem rada...nechcem sa tu teraz ľutovať, ako som bola ešte v tom čase mladá, mala som školu a úver na krku a ako sa dotyčný tváril, že sa ho to netýka..ako som sa vtedy cítila sama a bez podpory...viem, že mi na to človek môže odpovedať - mala si sa skôr zamyslieť.....áno viem, a ľutujem...mala som byť silná a nevzdávať to, no vzdala som to...

Prešli roky a ja sa každým dňom zamýšľam nad tým, ako by som rada mala bábätko. O to viac, keď mám po svojom boku človeka, ktorý je úžasný, rozmýšľame nad svadbou a ja veľmi túžim po bábätku a viem, že aj on si veľmi praje, aby sme niekedy mali bábo.

Otázka však znie - myslíte, že budem môcť mať ešte deti? Poznáte niekoho z vášho okolia, kto podstúpil UPT a mohol mať ešte deti ,resp. podarilo sa bez problémov otehotnieť?

tinka78887
15. feb 2021

Dobrý večer musela som podstúpiť upt kvôli zdravotným problémom dieťatka v 19tt...najhorší zážitok v živote...otehotnela som po absolvovaní iui...chcem sa opýtať nechám vsetko uz na prírodu ale je možné že keď po mesiaci začnem mať normálny sex.styk je tu šanca na rýchlejšie otehotnenie ako niekto vraví ze sa rychlo otehotnie ako tie čo porodili normálne a otehotneli počas šestonedelia....