Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
17. nov 2009

no pisomiek je okolo 80 😀

riana12
17. nov 2009

fuuha 😝

jee, ty uz si snazilka? 😵

zuzanockamt
17. nov 2009

no ja sa snazim uz vyse roka, ale teraz je to uz konecne obojstranne a nie dobrovolne nasilu 😀

riana12
17. nov 2009

woow, tak to gratulujem, ze uz sa aj muzik pridal, to je parada 😵 😵 😵 supeeer 😉

zuzanockamt
17. nov 2009

ved uvidime, ci zase nezmeni nazor po case 😀 ... len by sa uz teda mohlo konecne aj zadarit 😅

riana12
17. nov 2009

neboj, ked je muzik nakloneny tejto myslienke 100%-ne, tak sa neboj 😉

inac, ja sa asi s tym mojim zazracnym objavom asi budem lucit... asi sa na mna vyserinkal, ked tak na to pozeram 😝

zuzanockamt
17. nov 2009

a to podla coho sudis? 😕 ... a boli ste spolu este od nedelneho vecera? 😕

riana12
17. nov 2009

dala som ti daco do IP 😉

zuzanockamt
17. nov 2009

uz som daco nasla 🙂

riana12
17. nov 2009

tak je to oki 🙂

etuska
17. nov 2009

cafte kocky,
Zuzi-to "snz" sa mi paci 😀
Riana-moj tatko mal narodky vcera(aj bratrancov syn) a moj MM ma dnes 30ku 🙂
Trosku sme oslavili-s Miskou sme mu spravili prekvapko-kvety,torta s 30timi svieckami.Miska mu vybrala v Tescu oblubeny automobilovy casopis i s DVD 😀 ,nakreslila krasny obrazok a MM si bol vcera vybrat hodinky 😵

Vo stvrok ho caka ten pohovor,tak ideme mrknut nejake otazky ked Miska zaspi...

Inac-dnes mu opat neslo nastartovat auto,tak som ho 6:45 viezla do prace 😝

Riana-aj ja som zvedava....Posli nejake info 😀
pekny vecer kočky

zuzanockamt
17. nov 2009

erika ... to "snz" sa paci aj mne, ale "tt" sa mi budu pacit viac 😉

bzzmajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riana12
17. nov 2009

Etus, takze aj tebe som dala infosku do IP 😉
Ale mate to teda v tychto dnoch riadne pestre 😉

riana12
18. nov 2009

Ahojte babulky, ako sa dneska mavate? 🙂

Ja akosi nic moc... Vecer som nemohla zaspat, az nieco po pol druhej som zachrapkala, rano som mala potom problem vstat. A ako som do prace dosla, tak ma vsetky klby zacali boliet... Nuz a vyklula sa mi z toho teplota 37.4°C Snad je to len z vycerpania a nedostatku spanku... 😒
Zajtra idem rano dokimu, snad mi zisti, co je pricinou tych mojich kratkych cyklov. Ci mi urobi hormonalny profil a tak. A v piatok mam jednu uzasnu skusku, blee 😝
No vykecala som sa zo svojich aktualnych problemikov, tak dufam, ze budem uz len pozitivne veci pisat 😉

riana12
19. nov 2009

Nejak to tu zakapava 😕

Ja som bola u toho mojho dokiho, nasiel mi na vajecniku cystu 🙄 A ked mi dojde MS, mam sa objednat na HP.

zuzanockamt
19. nov 2009

Ahojte 🙂
veru zakapava 😀
riana ... tak to nic moc, ked mas cystu, ale ony sa zvyknu stratit aj samy ... ved uvidis ako to pojde dalej

riana12
19. nov 2009

Zuzi, zatial z tej cysty nemam stresy... Aj ked ma 4 cm 😒 Ale zase ine pozitivum, uz nemam za maternicou tekutinu, co som ju este v auguste mala. Z toho ma jeden cas stale v podbrusku pobolievalo a bolo to veru niekedy uz velmi neprijemne...
Doki mi robil UZV, tak mi tak pritom vravi - mate uz sliznicu 10mm (som dnes 13 DC), no tak do tyzdna cakajte, ze dojde MS.
Dobre, nie? 😀 Tak som zvedava, ci mu ta predpoved vyjde 🙂
Vacsie stresy mam z odberu krvy, ked ja sa s tym myslienkovo akosi nekamaratim 😝

riana12
19. nov 2009

Baby, nema sa nahodou pisat "z odberu krvi"? Asi hej, co? 😀

etuska
19. nov 2009

ano Riana-z odberu krvi 😅
vcera som tu napisala dllllhy prispevok a skapal net 😝
Prave som oducila asi najlepsiu "English classô za tento sk. rok-decka boli akesi kludne 😀
a s MM sme si vymenili akurat kluce z auta-lebo sa ponahlal na pohovor-hadam tam stihol stastne dojst-vonku totiz leje a je to od nas cca 20mil cesty.Tak sa modlim a dufam,ze ma sancu na lepsiu robotku i ked konkurencia je velka 😔
pekny dnicek 😵

riana12
19. nov 2009

Etus, no drzim muzikovi palceky aj na pohovor aj nech stastlivo dojde 😉

etuska
20. nov 2009

ahojte kocky,
MM mal z pohovoru dobry pocit a vyzera to ze potrebuju viacerych ludi-predtym sme si mysleli ze uz len vyberaju z 3-och jedneho -ale vraj chcu zostavit nejaky tim.Ozvu sa vraj o 1a 1/2 tyzdna,ked bude po vsetkych pohovoroch-no uvidime...

Ja som si dnes oducila hodinku,idem rychlo uvarit granadir anejaku polievocku,upratat a pre Misku do skoly-vecer ideme s par ludmi z kostola na bowling do susedneho mesta-je to taka rodinna akcia a potom ma byt este vecera,tak som zvedava ako to zvladnem 😝 -lebo teraz mi byva vacsinou zle vecer 😝

Riana-skore uzdravenie 😵

pekny piatok baby 😵

riana12
20. nov 2009

Ahojte 🙂

Ja som dnes mala ist na skusku, ale nesla som, namiesto toho doma lezim. Mama by mala popoludni prist z mesta, kupila mi uz sirup na kasel a pastilky na hrdlo, takze si pekne nasadim liecbu a dufam, ze cez vikend mi to prejde 🙂 Este aj brasko je doma, ten zas chudatko je zachripnuty 😒

Etus, no silno, silno drzi palceky, vyzera to ozaj slubne s robotou 😵 Budete dnes mat urcite super vecer, tak si ho potom aj riadne uzite 😉

etuska
20. nov 2009

Dik Riana,
mne napr. dost na hrdlo pomahal kalciovy sirup-aj ked teda nie je moc chutny 😝 a na taky drazdivy kasel Fenistil.Ale minule som citala nejaku studiu,ze med je proti kaslu ucinejsi ako volnopredajne sirupy.
No a nasad si kapustovo-citronovu kuru a mas vyhrate 😀
Skore uzdravenie 😵

riana12
20. nov 2009

No mama mi nesie z mesta sirup proti kaslu, co chuti ako cokoladka 😵 S nim sa uz liecim dlhe roky. A doma mam urobeny bazovy med, tak ked budem robit cajik, budem ho sladit tym medikom 🙂

zuzanockamt
22. nov 2009

a tu nikoho pocas vikendu? 😅 😕

riana12
22. nov 2009

Ahoj Zuzi, no nikoho nikde 😨 Fakt to tu zakapava... Pomaly to tu aj tak vsetko tehotnie, snazilkuje a sama so sebou si tu nepisem 😒
Asi urobim nabor novych 😀

Ja som opat zacala merat BT, no dneska som si namerala svoju najnizsiu teplotu, len rovnych 36°C. Tak som neverila a pod pazuchou len 35.6°C 😕 Asi som bola ultrapodchladena ci co 😀

Zelam este pekny zvysok nedele 🙂

zuzanockamt
22. nov 2009

naco budes robit nabor, ostan tu ... ja tak rychlo tehu nebudem, takze tu budem este oxidovat velmi dlho
ja som mala najnizsiu teplotu zatial 36,4 ... teraz som v ocakavani ovu ... tak som zvedava, ci dorazi 😅 😕
... a tiez zelam peknu nedelu 🙂

riana12
22. nov 2009

Ved tu ostavam, ale o chvilu tu budem sama 😅 Ja si este na babo dlho pockam a samej sa mi tu byt nechce. Preto ten nabor novych 🙂

Som ja len teraz zvedava, kedy ma MS pocti navstevou... Podla toho, ako mi doki povedal, by tento tyzden niekedy mala prist 😕

etuska
22. nov 2009

cafte kocky,
my sme vcera upratovali ten bordel-kedze poobede sme mali party a dnes prise este bratranec s rodinou a susedia,tak stale dookola -upratat,prichystat jedlo...ale oslavit trosku treba.Aj tak sa najviac tesim na slovenske oslavy 😅 -parada-tusim uz len 3 tyzdne 😵 😵 😵

Pekny zvysok nedele

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre