Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

lul
2. feb 2008

ja som tu 🙂

mexx
autor
3. feb 2008

No, tak sme sa minuli zase...a dnes opat nikoho zaital... 🙂

vivien22
3. feb 2008

ahoj mexx, si ešte tu?

lul
3. feb 2008

ste tu este?

moncika15
3. feb 2008

ja som tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lul
3. feb 2008

aj ja som tu. ale trosku som si zdriemla 😀

andulqa
3. feb 2008

ja su tu 🙂

zas mam taku malu depku z toho ze este nemozeme byvat s priatelom spolu, je to na figu 😔 😖 ☹

oriesok
4. feb 2008

myslím, že tu máme celkom problém sa tu stretnúť naživo 😀
andulqa.. a prečo ešte nemôžete spolu bývať?

mexx
autor
4. feb 2008

No dobre, ja som tu, tak vsetky sem utekajte rychlo! 😀 😀 😀

vivien22
4. feb 2008

Ahojt aj ja som tu. Ako sa máte?

moncika15
4. feb 2008

😅 jedna trufala otazka ...... je u este niekto?! 😅

vivien22
4. feb 2008

ja som tu....ste ešte tu?

moncika15
4. feb 2008

no hura! pozname sa? nepanmetam si 😅

vivien22
4. feb 2008

pár krát som tu niečo popísala ale ja si ťa pamätám.

moncika15
4. feb 2008

ok tak co nove? ako je to s vasim snazilkovanim?

mexx
autor
4. feb 2008

A len sa obchadzame a obchadzame... 😀

moncika15
4. feb 2008

mali by sme si podavat cisla na mt a prezvanat sa 😀 😀 😀

mexx
autor
4. feb 2008

Monci, uz mi to tiez napadlo... 😉

vivien22
4. feb 2008

ste ešte tu?? ja som bola medzičasom na obede ale už som tu.
dnes som testíkovala lebo som si myslela, že by som mohla byť tehu.brala som antibiotiká a mrcha meškala ale nič z toho. test iba s / paličkou a mrcha dorazila.

mexx
autor
4. feb 2008

Ja som tu, neviem ako ostatne holky... 🙂 Viv, takze zatial mamickou nebudes?

vivien22
4. feb 2008

vyzerá to tak, že nie. ale manželíka som v piatok nahovorila aby sme sa išli pozrieť do jedného nového obchodu, čo otvorili vo vedľajšom meste. je to obrovský obchod z vecami pre deti. Majú tam strašne veľa kočíkov a všetkého možného. Tak sme obzerali kočíky, že aký by sa mu páčil. Celkom sa zapájal do debaty ale dlho ho to nebavilo obzerať. ako každý chlap. Tak som sa aspoň trochu vytešila.

mexx
autor
4. feb 2008

Ach jo, no ja ked vidim taketo obchody a vselijake vecicky, co v nich maju, tak uplne vysalujem... 😀 Niekedy zasnem nad tym, ake veci sa robia pre babatka, a ked vidim tie mrnave rifle alebo tenisky a neviem co vsetko... 😵

oriesok
4. feb 2008

konečne tu niekoho stretávam 😀

oriesok
4. feb 2008

ja sa tiež rozplývam nad takými maličkými vecičkami.. 😀

mexx
autor
4. feb 2008

Ja si vzdy pri tom uvedomim, ze ked budem cakat babatko, tak asi skrachujeme... 😀 😀 😀

vivien22
4. feb 2008

a čo ma úplne dostalo bol taký mini županček pre mimi. bol úplne nádherný. aj som chcela, že ho kúpim ale manžel ten hneď že nie a načo by nám ešte bol a podobné keci. musím sa tam vybrať sama s nejakou kámoškou.

mexx
autor
4. feb 2008

Poverciva prilis nie som, ale na druhej strane, tiez by som nekupovala veci pre babatko, lebo by som sa bala, ze to prinesie smolu a nakoniec ziadne nebude... 😔 Neviem preco to tak beriem... 😅 Ale keby som uz babatko cakala, tak by som na tom asi dost ulietavala... 😀

vivien22
4. feb 2008

aj ja mám z toho trocha strach, že ak niečo kúpim skôr ako som vôbec tehu, môže mi to priniesť smolu. u mňa to je len prvotné okúzlenie, že hneď by som všetko chcela ale v konečnom dôsledku som ešte nikdy pre mimi nič nekúpila.

vivien22
4. feb 2008

ale keď už budem ozaj tehu tak budem mínať ako divá. už sa poznám. dúfam, že budem mať z čoho. takže:začínam šetriť na mimi 🙂

mexx
autor
4. feb 2008

Ani ja, akurat raz jedny papucky... 😉 Ale take veci ako dupacky a rozne druhy oblecenia, to nie...asi sa podvedome ozaj bojim, ze to nosi smolu... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre