Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
17. júl 2009

😖

riana12
18. júl 2009

😢

zuzanockamt
18. júl 2009

Ahojte 🙂
no chvilu to tu zili a zase nikde nikoho 😖
hlavne, ze dnes sa malo ochladit a uz zase 30 stupnov na teplomeri ... mna uz porazi z toho tepla ... ale hadam poobede sa to zmeni trosku a aj zaprsi konecne

riana12
18. júl 2009

Ahoj Zuzi, aj u nas to vyzera byt na teplo. Podla netu je teraz 19 ale poobede uz by malo byt 31 😝 A ze zajtra cez den 20 😀 😀 😀 😀 😀 Ja uz sa z toho pocasia smejem, to neni normalne...

zuzanockamt
18. júl 2009

no ja som tiez zvedava ... ked som pozerala v telke predpoved na JOJ, tak vraveli, ze dnes dazde, burky, prehanky, na zapade krupy a zajtra chladno a od pondelka zase oteplovanie 😀

riana12
18. júl 2009

no net na dnes cely tyzden hlasil cez den 20 a dazd. dneska to uz ukazuje cez den 31, mozno burku...a je krasne modra obloha. zajtra malo byt okolo 25, slnecno, dnes uz to ukazuje zamracene a 20 😝 😝 😝

zuzanockamt
18. júl 2009

no nechame sa prekvapit a uvidime 😀 ... co dnes planujes?

riana12
18. júl 2009

no este si lezkam v posteli 😀 blbo som v noci spala, bolo mi teplo, na nohe ma odrata koza (rozumej, vcera som si ju topankou skrabala,az som si take kolecko vyskrabala,kozu zodrala) stipala. takze kym sa troska preberiem, som v takom polosede/pololahu s notebookom na nohach 😀
No chystam sa daco upratat, neico by som si mala poprat, mlady dneska okolo pol siestej-siestej dojde, takze ho tu mam do zajtra vecera.

vcea som mlademu pisala, ze kedy dneska dojde (mal dve verzie, takze ktora plati). napisal, ze dojde neskor aj s infoskou preco...uplne v pohode to napisal. k tomu ale stihol dodat, ze nech si nevsimam, ako pise, bo ma vypite. No nebyt jeho poslednej poznamky, tak ani neviem, ze pil. ale uz musel byt riadne otrundzeny, ked mi toto napisal... 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
18. júl 2009

takze budete aj tento vikend spolu 😵 ... no pekne 🙂

riana12
18. júl 2009

no len som sa musela aj vo stvrtok porozculovat a od srdca mu sms napisat... 😠 ja uz ani neviem, ci sa z toho mam tesit ci plakat... 😝
ale som v konecnom dosledku rada, ze spolu budmeme.

zuzanockamt
18. júl 2009

no tak sa uz nerozculuj a tes sa, ze budete spolu 🙂 ... mozno to uz ide vsetko k lepsiemu 😉 😉 😉

riana12
18. júl 2009

v Dunaji bude musiet este veeela vody tiect, aby som sa presvedcila, ze to ide k lepsiemu 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
18. júl 2009

😀 😀 😀 ... ale aj minuly vikend ste boli spolu nie?

riana12
18. júl 2009

no iba v nedelu na par hodin. a bolo to takto - vikend sme boli spolu, cely tyzden nic, potom az minulu nedelu na chvilu, cely tyzden zase nic a uvidime sa az dneska vecer...

zuzanockamt
18. júl 2009

tak my sme to tiez tak mali volakedy, ze len vikendy sme boli spolu ... ale to preto, ze inak sa fakt nedalo

riana12
18. júl 2009

tu by sa aj dalo, len asi ochota nie je alebo co... aj ked mi je vytknute, ze robim zle a nepravnene zavery...

zuzanockamt
18. júl 2009

no s chlapmi je to tazke 😝 😝 😝

riana12
18. júl 2009

zistujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
18. júl 2009

ale casom si zvyknes, ak sa nechces stale rozculovat a nervacit ... lebo vymienat jednotlive kusy sa velmi neoplati ... kazdy je rovnako poruchovy 😀 😀 😀

riana12
18. júl 2009

no este si mozem vybrat zivot osamote 😀 😅 😅 😔

zuzanockamt
18. júl 2009

ved hej, ale to by mna teda nebavilo byt sama 😝 😝 😝 😝

riana12
18. júl 2009

ja by som mozno skor ako nemat muza "umrela", nemat deticky 😅... neviem, asy som sisi 😀 😀 😝 😝 😝 😝 ☹

zuzanockamt
18. júl 2009

tak ja chcem mat v prvom rade muza a potom dieta ... ked je zena sama s dietatom je to tazke 😔

riana12
18. júl 2009

u mna je akosi viac babatko ako muz 😒 neviem... 😔

zuzanockamt
18. júl 2009

no ja sa snazim rozmyslat racionalne ... viem ake to je, ked ostane zena sama s dietatom ... mame v rodine ... a nic moc teda ... to ti dojde az potom

riana12
18. júl 2009

viem, ze by to bolo tazke, ale tiez viem, ze mam v mojej rodine oporu a ak sa nieco stane, tak by nas podrzali...

zuzanockamt
18. júl 2009

no ved ano, ale chlap je chlap 😉 😉 😉

riana12
18. júl 2009

ale co z neho, ked to s nim nefunguje?

zuzanockamt
18. júl 2009

ved jasne, ked je vztah nefunkcny, tak je skor na pritaz 😝 ... ale vy este len spolu chodite, tak sa to moze este zlepsit, kym urobite nejaky vazny krok - spolocne byvanie a tak 😉

zuzanockamt
18. júl 2009

a tvoji rodicia co na neho vravia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre