Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
18. júl 2009

vazne krorky su teraz este na dlhe lakte, takze neriesim... pretoze vzdy sa to moze zvrtnut tam alebo tam...

zuzanockamt
18. júl 2009

zvrtnut sa to moze v kazdom vztahu ... to ze mas s niekym rovnaku adresu v obcianskom alebo rovnake priezvisko este nedava ziadne zaruky, ze bude dobre 😉 😉 😉

riana12
18. júl 2009

hej, ale skor som to myslela iba na terajsiu situaciu - nad dalsimi vaznymi krokmi neuvazujem a ked aj hej, skor v tom zmysle, ze si nenavravam, ze tak lahko sa niekam pohneme dalej, niekam ten vztah posunieme. asi je to len zle, ked rozmyslam, ako dlho este spolu vydrzime 😔... ja si teraz neviem povedat, ze mame zle obdobie, ktore prejde a ked prejde, bude zase dobre... len si pomyslim, ze je zle a ze lepsie to nebude... 😠 😠 😠 😠 neviem, co je so mnou...

zuzanockamt
18. júl 2009

ani my to nemame teraz lahke, ale snazim sa verit tomu, ze bude lepsie 😉 😉 😉 ... a mne sa zda, ze co spolu byvame tie 4 roky, ze sme sa vlastne nikam neposunuli 😖 😖 😖

riana12
18. júl 2009

ked tak uvazujem, ze ked pridu deti, byvanie bude, ze sa to nema kam posuvat, dosiahne to urcitu hranicu, po ktorej zostava si udrziavat ten stav, starat sa pekne o seba, lubit sa...potom uz len cakat, ze deti vyrastu, najdu si partnera, pridu vnucatka...

zuzanockamt
18. júl 2009

no ved ano, ked uz spolu zacnete byvat, pride svadba, tak uz len udrziavat ten stav ... lenze potom pride stereotyp a to je najhorsie 😝 😝 😝

riana12
18. júl 2009

treba potom len vymyslat, ako to spestrit. a ked nema druha strana zaujem, poslat ho niekam 😔

zuzanockamt
18. júl 2009

ved hej vymyslat ... sa ti to povie ... ale ked stale nema cas 😝 😝 😝

riana12
18. júl 2009

no ja to mama podobne, uz som sa na to vyprdela, ked to mieni druhy strana udrziavat, nech sa snazi alebo nech ide prec 😅

zuzanockamt
18. júl 2009

ale ty si v trosku inej situacii ako ja 😉 ... ja sa nemozem len tak na neho vyprdnut ... ved sme manzelia 😀 ... a ty si este mlada 🙂 🙂 🙂 ... ale ja uz mam predsa len viac rockov na krku a teraz zase budovat novy vztah s niekym sa mi veru moc nechce 😀
a ty si mala pred tymto nejaky dlhsi vztah?

riana12
18. júl 2009

ja som predtym nemala ziadny 😀 😅 😅 ani som sa nesnazila si niekoho hladat... 😀
Zuzi a nikde nie je napisane, ze aj ked ste manzelia, nemozte sa na to vyprdnut, papier nezarucuje, ze vam to musi vydrzat navzdy 😉. novy vztah sa da vytvorit aj v 30-, 40-, 50-tke 😉

zuzanockamt
18. júl 2009

no a tu za cely den nikoho 😕 😕 😕 🙄
ved hej, da sa aj z manzelstva odist, ale je to tazsie

riana12
18. júl 2009

tak ale vies, ked si si uz ista, ze inak sa to uz nejde, tak potom aj z manzelstva odides a riesit, ci je to tazsie ako sa len rozist, kym spolu chodite, je vtedy viac banalita...

zuzanockamt
18. júl 2009

tak ja to zatial neriesim a dufam, ze nebudem ... treba vydrzat a bude aj lepsie 😀

riana12
18. júl 2009

treba rozmyslat nad tym, ze ked budu vnucatka, co s nimi budete porabat 😀 😀 ja ked uz neviem, co, tak rozmyslam nad podobnymi vecami...

zuzanockamt
18. júl 2009

ja uz ani velmi o buducnosti nerozmyslam ... zijem pre pritomnost a pre fakt kratkodobu buducnost ... a bohvie ci sa ja nejakych vnucat dozijem 😀 😀 😀

riana12
18. júl 2009

Zuzi, zleeeee 😝 😝 😝 😝 😀 Vnucatka budu 😉

zuzanockamt
18. júl 2009

no ak budem mat dieta okolo 30 - ky a ono bude v dospelosti take ako ja s MM, tak bohvie kedy sa vnuca podari 😀 😀 😀
ale ja som inak optimista 😀 😀 😀

riana12
18. júl 2009

vsak ludia sa dozivaju stale vyssieho a vyssieho veku 😀

zuzanockamt
18. júl 2009

ved hej ... este nehadzem flintu do zita 😀 😀 😀

riana12
18. júl 2009

co ked budeme zatial aj nesmrtelni? 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
18. júl 2009

tak to by som zase nechcela 😝

riana12
18. júl 2009

ale mala by si zaruku, ze sa urcite vnucatiek dockas 😉

zuzanockamt
18. júl 2009

tak to hej 😀 ... ale inak by som teda nechcela 😝

riana12
18. júl 2009

tak zit aspon do 100 rokov, aj to by bolo fajn 😀

zuzanockamt
18. júl 2009

mne by stacilo kludne 75 - 80 ... stovka je uz moc

riana12
18. júl 2009

aaale, stihnes este aj pravnucata 😉

etuska
18. júl 2009

ahojte kocky,
Ej-vy tu riesite veci o 50 rokov dopredu 😅 ....
my sme este u svokry v KE-zajtra chceme ist s Miskiními krstnymi a ich detickami do ZOO a potom uz ideme k nasim.
Este mame nejake vybavovacky po uradoch a v stredu cestujeme na zapad a hadam v piatok sa stretnem s Mexx 😅 na jednom stretku.
Prajem peknu nedelu 😉

riana12
18. júl 2009

Ahoj etus 😵 😵 😵 takze si krasne uzivate dovcu na SVK 😉

etuska
18. júl 2009

Ahoj Riana-moze byt 🙂 -nestazujem sa-trochu sa obavam navratu do UK kvoli prasacej chripke 😢 -vraj to ma naplno prepuknut v sept/oktobri 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre