• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
jaj aj ja by som mala ist ku gynekologicke uz som tam nebola pol roka.... :sweat_smile:
21. júl 2009 o 10:16  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pol roka je v pohode ... ved ak nemas problemy, tak staci chodievat raz za rok na preventivku a to je vsetko :wink: :wink: :wink:
21. júl 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ano... a co ti povedala gynekologicka? mas nejake problemy? :wink:
21. júl 2009 o 10:20  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:
21. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
21. júl 2009 o 10:21  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze to tu preberate? predchadzajucu stranu sa mi nece precitat :sweat_smile: bo vidim, ze rychlo pisete, tak nech mi nieco neujde :sweat_smile:
21. júl 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale o gynekologicke kedy som tam naposledy bola? :slight_smile:
21. júl 2009 o 10:25  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no daco som na tejto strane postrehla, ze pred polrokom. spravne?
21. júl 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano spravne a ty ako si na tom?
21. júl 2009 o 10:28  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ... nejakee velke problemy nemam, len rozsiahly zapal, tak mi dala lieky a v auguste, ked to vsetko douzivame, tak na kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to mas este dobre :slight_smile: ja bysom chcela ist vo stvrtok aby som vedela co a ako:slight_smile:
21. júl 2009 o 10:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem presne o mesiac, prvykrat v zivote :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:, uz som na prvu navstevu stara raspla (21r),bo som moc vyberava a opatrna, dlho mi trvalo, kym som sa odhodlala hladat dokiho a vyse roka som si ho potom hladala :grinning:
21. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahha ... tak drzim palceky :slight_smile:
21. júl 2009 o 10:34  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ja som mala tiez 21, ked som prvykrat isla, lebo dovtedy ma nic netrapilo a nemala som ani priatela nejakeho vazneho tak na co, ale potom som sa zoznamila s MM a bol uz aj sex, takze som pokladala za dolezite ist aj k dokimu
21. júl 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to zariadila tak, ze k dokimu az po prvom sexe :grinning: a to naschval tak :grinning:
21. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ... inak tie zapaly mavam velmi casto ... tak 3 - 4 krat do roka, tak neviem, ci to je az tak dobre, dufam, ze to nezanecha nejake nasledky pri vyrobe maleho :confused: ... ale az teraz som s tym konecne isla k dokine, lebo sa to len zhorsovalo
21. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ... tak dufam ze nebudu nasledky:slight_smile:
21. júl 2009 o 10:38  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ja som isla este pred prvym sexom, lebo som chcela aj HAK si dat hned predpisat, bez toho som nechcela mat sex ani nahodou, tak MM musel vydrzat :grinning:
lubka ... dufam aj ja, ale to sa este teraz nedozviem
21. júl 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som takpovediac kvoli tomuto mladeho "znasilnila" :grinning: som sa zatala, ze pred sexom k dokimu ani zasvet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete co ja som zazila to co sa nikomu nepaci aaz potom som si isla dat predpisat..... :frowning2:
21. júl 2009 o 10:44  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ja som to prezila uplne v pohode :wink: ... ten prvy sex bol horsi :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nejak prvym sexom preplavala, ani som nevedela ako :sweat_smile: aj som mladeho chcela obvinit, ze on len tak naprazdno a on uz normalne :grinning: :sweat_smile: (ale pisem to asi ako tatar,ze? :sweat_smile:)
21. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mavam so sexom problemy doteraz :confounded: , lebo MM je podla mna asi viac obdareny ako by mal byt ... hoci on tvrdi, ze uplny standard a ze do teraz sa vraj nikto nestazoval :grinning: ... iba ja :grinning: :sweat_smile: ... a ja to bohuzial nemam s cim porovnat :sweat_smile:
21. júl 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa lucim zatial :slight_smile:
21. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujímavú temu ste si začali. :grinning: tak ja môžem povedať, že bývalí bol na tom tiež dosť dobre, asi ako tvoj manžel zuzi a tiež mi to nerobilo dobre.
a čo si prechladla, keď máš zápal? ja to neznášam. mávala som problémy dlho, a teraz len čo ma niekde dole pichne alebo niečo zasvrbí, tak utekám, aby sa mi to netiahlo. lebo to je moja mora.
ja som bola prvýkrát u gynekologa v 17. a kamoška mala 26 takže riana, nie si na tom až tak zle :wink:
21. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja, musim si na drevo zaklepkat, ze aj ten prvykrat aj ostatne razy uplne v pohode. Akurat, ze mlady najprv potrebuje spucung :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spugung? nechápem... prečo?
21. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spucung. taky maly "vyplach zaludka", bo my a sex, to je dlha cesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. no tak nato neviem čo povedať... ale asi je to normálne, že niektorí ľudia majú na sex väčšiu chuť a iní zase menšiu.
21. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo si povie, ze ked to nie je prenho dolezite, tak ani pre mna a ma aj prehnanu fobiu z toho, ze otehotniem teda lepsie povedane, ze ho nejakym sposobom oblafnem a aj napriek ochrane tych jeho drobcov do seba natlacim v spravny cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
21. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok