• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
a preco by mala, lubka? :confused:
23. júl 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem bojim sa:-ň
23. júl 2009 o 11:02  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (22. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co tam po dokine. keby daco, povies nejaky maly problemik, trosicka oklames :sweat_smile: :sweat_smile:
23. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak ty to takto riesis?
23. júl 2009 o 11:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (22. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nemala este moznost :sweat_smile: ale keby som narazila na osobu, ktora ma nechce vysetrit, tak by som si nieco vymyslela :grinning:
23. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahhha dobre vecer sa ozvem uz idem do prace:slight_smile:
23. júl 2009 o 11:10  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (22. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech sa dari v praci aj u dokiny, paa :wink:
23. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám klímu nedajú, lebo ja pracujem v takej firme výrobnej. sídlo máme v starej budove. kancelárie sú roztrúsené. bolo by to nákladné, keby každému mali kúpiť klímu
riana, tak neprešlo ti to? ešte stále?
ja keď chcem ísť k doktorovi gynekologovi, tak sa objednám a nepovie mi nič. v pohode ma vybaví. tiež by som tam mala ísť. ale ešte mám čas dva týždne
do kedy si riana v práci?
23. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mas aspon nejaky ventilator, Zuzka?

Mam uz len taky ruzovy vytok s trolinkou krvi, rano to bolo skoro este cele cervene, uvidim, co to povie do vecera. tato ms je velmo vtipna 1-3 DC sa mi krvacanie zosilnovalo, na ten treti den to bolo velmi silne a na stvrty den akokeby utalo, uz len teda to spinenie prip. troska krvi alebo ruzovy vytok, ktoreho je vela. Dnes som len 6 DC, mozno sa to len nevedelo vsetko dostat von na ten stvrty den a takto to postupne odchadza...

Doki, ku kt. chcem ist, ma teraz dovcu, skoro cele letne prazdniny. Takze preto k nemu idem az o ten mesiac.

Z robotky pojdem dneska nejak skor, ale cas este netusim... :sweat_smile:
23. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A uz som doma :dizzy_face: Jaaj, ako fajn.
23. júl 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana, ja som už doma konečne. prišla som asi o štvrtej, ale boli sme ešte v obchode a teraz som jedla melon.
ventilator máme, ale ja si ho veľmi na seba nepúšťam, lebo mi potom lietajú papiere, a nerobí mi to dobre.
možno to máš aj z toho tepla také rozbité, kto vie, ako naše telo vlastne reaguje.
23. júl 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako ti dobre je, Zuzka :wink:
Mne uz to ustalo. Teda dufam :zipper_mouth:. Snad uz budem mat konecne pokoj :sweat_smile:
23. júl 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak keď nemáš nejaké iné problémy, tak už by ti to malo prestať.
veď ty si už tiež doma,či nie?
23. júl 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mn v podstate z jedneho dna na druhy utalo, ten treti den sa to zo mna valilo a dalsi den uz len take nijake, mozno preto mi to spinenie tak dlho trvalo. a mozno aj z toho tepla. ved co trvaju tento tyzden tie tepla, tak odvtedy to aj mam... trosicka citim podbrusko, ale asi to mam teraz z alchemilky, co som pocula, mozu z nej byt slabe krce.
a uz som doma, skoro 3/4 hodku :slight_smile:
23. júl 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si bola dosť dlho v práci nato, že je piatok. to musíš byť tak dlho? čo robíš v práci?
23. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
kto tu este vysedava? :grinning:
23. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj...ja vysedávam za kompom a tak nejak som zablúdila do tejto témy.
23. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubka :slight_smile: ... vitaj ... ty si uz snazilka asi vsak?
23. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som snažilka...ale nie moc úspešná...prvý krát to nevyšlo :frowning2:
23. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je smutne :frowning2: ... ale raz sa predsa podari :wink: ... a kolko mas rokov? ... my s MM sa este nesnazime o babo, az ked najde drahy pracu :confounded:
23. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď to - tento rok budem mať 30!!!!!! už nechcem nič odkladať na neskôr, ani kôli práci.
23. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte jedna mrcha a skúšame znova.
23. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam 27 a MM ma 34, ale bohuzial teraz by sa to nedalo, takze budeme este cakat ... ale ja stale tvrdim, ze co ma byt to bude :wink: ... a tvoj drahy je aky stary?
23. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude mať 32 v auguste - tak možno sa podarí darček :wink: :slight_smile:
23. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by bolo fajn :slight_smile: ... ale stale ste na tom vekovo este fajn :wink:
23. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam, len ja mám pocit, že hodiny rýchlo tikajú a strašne túžime po drobčekovi
23. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja by som bola rada, kebyze babo je uz na ceste, ale tak co narobim :confounded: ... taky je zivot ... a ja zatial ziadne hodiny nepocujem :grinning: ... a nebudem sa nikdy kvoli veku stresovat ... nech mam babo aj v 40 -ke ... to je jedno ... podstatne je, ze bude :wink: :wink: :wink:
23. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď aj ja by som bola pokojná, keby som si bola istá, že určite bude - len sa strašne bojím, že sa to bude opakovať. Zatiaľ nikto neskúmal príčinu :pensive:
23. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ... ja si nemozem byt ista, ci bude alebo nebude, ci sa nam bude darit alebo budu problemy ... este sme sa o babo nesnazili, tak neviem ... uy rok som bez HAK, obcas sme sa chranili obcas nie, zatial sa nestalo nic ... v tomto nemas istotu nikdy :pensive:
23. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja som poobede tak rychlo zdrhla, ani som sa nestihla rozlucit :sweat_smile:

Zuzka, ale ja musim cestovat domov busom, skoro hodinku. Ja som sla z robotky o pol stvrtej :wink:
23. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok