Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
23. júl 2009

Lubi a preco taka smutna, ze pojdes na sono?

zuzanockamt
23. júl 2009

lubka89 ... a to co taky smutny smajlik za tym sonom ... ved to je pohodka 😉 ... a picha ta stale pri vajecnikoch? ... lebo ak len v urcitom obdobi, tak to moze byt aj ovulka a to je super 😉 ... a co ti predpisala na rychlejsie otehu? ... inak dobre to znie, ze rychlejsie 😀 😀 😀

lubka89
23. júl 2009

lebo tam nemam ist kedy🙂vies u nas je ambulancia ale nema sono🙂 a preto musim ist 27 kilometrov na sono☹a mne sa neda odist len tak z roboty☹

zuzanockamt
23. júl 2009

lubka89 ... ani moja dokina nema sona v ambulancii, tak musim chodit inde, ale mam to od nej asi na 10 - 15 minut chodze a to je pohodicka ... mna posle na sono az po prelieceni toho zapalu a potom mi vezme aj vytery na cyto

lubka89
23. júl 2009

nejake tabletky ktore budem brat kazdy den jednu🙂ani ma tak casto nepicha pri vajecnikoch🙂 no tak skorej oteh🙂))))))))))

zuzanockamt
23. júl 2009

no ja sa nechystam brat nic pred otehu, necham to na prirodu a ked sa nebude dlhsie darit, potom to budem riesit ... jedine co budem brat, tak acidofolan - kys.listova+zelezo

lubka89
23. júl 2009

tak ale toto co ja idem brat to mi poradila gyna🙂

zuzanockamt
23. júl 2009

no ved jasne ... a to su nejake vitaminy len, co nieco ine? ... nevies ako sa to vola?

lubka89
23. júl 2009

ACIDUM FOLICUM LIECIVA vytamin E

riana12
23. júl 2009

lubi, to by tiez mala byt kyselina listova, nie?

zuzanockamt
23. júl 2009

aha jasne ... vitaminy ... kyselina listova a vitamin E ... to sa bezne uziva pred tehu ... kyselina listova zabranuje vyvojovym vadam plodu a vitam E ma priaznive ucinky na plodnost a pohlavne organy ... ale nie su to zazraky 😉

lubka89
23. júl 2009

tak to nie ale aspon to vyskusam🙂

lubka89
23. júl 2009

ano ved je riana

lubka89
23. júl 2009

holky idem uz buvat lebo som unavena:-ň

lubka89
23. júl 2009

dobru nocku🙂

zuzanockamt
23. júl 2009

lubka ... no ved hej, tym nic nepokazis, su to len vitaminy ... aj moja sestra to este stale uziva, ale v kombinacii so zelezom, lebo mala zly krvny obraz ... ale ona uz zhruba o mesiac rodi 😵

zuzanockamt
23. júl 2009

lubka ... dobru nocku ... ja idem o chvilu kukat mafstory 😀

riana12
23. júl 2009

dobru nocku, Lubi 😉

eternity009
23. júl 2009

Čaute, kuknite na http://www.zdravysvet.sk/clanky-a-akcie/choroby... je tam v tom článku - v jeho závere aj zoznam prírodných prostriedkov z púčikov rastlín na veci o ktorých kecáte 😉

riana12
23. júl 2009

ja si balim mensiu batozinku 😀 a potom este okupkat a az potom spat 😝

riana12
23. júl 2009

tak ja uz idem, dobru nocku 😉

riana12
24. júl 2009

Dobre ranko, ranne vtacatka 😀 😀

zuzanockamt
24. júl 2009

Ahojte 🙂
kto sa tu teraz takto poobede nachadza? 😀

riana12
24. júl 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. júl 2009

no ved jasne, kto iny 😀 😀 😀

riana12
24. júl 2009

Ja uz patrim do stareho inventara 😀 😀

zuzanockamt
24. júl 2009

no to hej 😉 😉 😉 😀 😀 😀

riana12
24. júl 2009

takze nikdy nemozem chybat 😀 akurat tu nebudem minimalne dnes vecer a zajtra doobeda. Ak bude mlady posluchat 😀, tak zavitam najskor v nedelu vecer 😀 😅.

zuzanockamt
24. júl 2009

ja este uvidim, aky bude vikend, ci budem tu alebo nie 😅 😕

riana12
24. júl 2009

my aky-taky program na vikedn mame, len zalezi od pocasia...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre