Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

moncika15
13. feb 2008

ahoj petulienocka 🙂 vitaj medzi nami banditkami 😎

petulienocka
14. feb 2008

tak ahojte banditky.
ja som vydata pomaly pol roka a takmer vseetko co ste tu napisali plati aj na mna.
mavam take stavy, ze obcas by som mala babo hned, resp. uz vcera bolo neskoro (aj dnes sa mi snivalo, ze som mala mimi) a inokedy si poviem, ze zatial nie, lebo.....a za tym lebo je kopec dovodov, ale hlavne zabezpecenie a postavenie sa na vlastne nohy....

petulienocka
14. feb 2008

tak dufam, ze sa tu dnes stretnem s niektorou z vas....

mexx
autor
14. feb 2008

No, Petulienocka, my dufame, ze tu stretneme teba... 🙂 Sa tu povacsine dost miname...

petulienocka
14. feb 2008

ahoj mexx som tu.....si aj ty este tu??? 😨

petulienocka
14. feb 2008

ako pripravy na svadbu mexx? vcera som vyse polhodinu citala celu vasu diskusiu-a zistila som, ze nie som v takejj situacii sama 😉

moncika15
14. feb 2008

petulienocka,a kolko mas rokov ak sa smiem spytat? 🙂

petulienocka
14. feb 2008

moncika teraz neviem, ci na tej fotke vyzeram tak staro alebo mlado 😀
o 11 dní 24 a manzel o 11 dní 28 🙂
a ty, ked sa smiem spytat? viem, ze sa snazite o babo, ale tusim mas alebo si mala nejake zdrav. problemy-ci si to s niekym pletiem 😅

moncika15
14. feb 2008

petulienocka,nie nie ja som to myslela len tak pre infosku 😅 pekne to mate vymyslene s tymi narodeninami 😀
ja budem mat v septembri 22 a priatel ma teraz v marci 🙂 . no snazime ale ako sa to vezme 😒 a asi si ma pleties bo som zdava jak rybycka 😝

petulienocka
14. feb 2008

tak sorry moncika, som si to splietla, lebo vcera pri citani tejto diskusie to bolo vela infos naraz 😅
tak to ste mladucki 😉 a nie ste este zobrati, ak chapem dobre. svadba bude kedy?

petulienocka
14. feb 2008

my sa zacneme najskor asi snazit koncom tohto roka- teda ja som tak rozhodnuta a teraz nie som si ista, ci je manzel o tom upovedomeny 😅 😀

lucida
14. feb 2008

Ahoj Peti,aj my sa zacneme snazit az v decembri,aj ked teraz som prave vysadila HAK,tak uvidim,ci sa moje telo nezblazni 😲

petulienocka
14. feb 2008

ahoj lucka, viem, citala som. tak sa zacneme snazit tak rovnako. v ktorej lekarni si kupovala ten spermicidny krem? a kolko asi stoji? teda vola sa to vobec tak? 😅 😅
ja HAK neberiem a ani som nebrala.

lucida
14. feb 2008

Ten krem sa vola Pharmatex a stal tusim okol 200Sk.Ja by som mozno mala babo aj skor,ale v juni svadba a od aprila nova praca,takze skor to nejde.A navyse chceme do konca roka prerobit byt 🙂

oriesok
14. feb 2008

ahojte babule.. normálne sa sem nemôžem dostať.. tí ľudia ma tak vyčerpávajú.. ako tak pozerám, tak tu nesiesom najmladšia, ako som si myslela.. v novembri idem mať 23.. koľko vlastne máte ostatné?

oriesok
14. feb 2008

tento krát som vás aspoň nemusela hladať na druhej strane.. ale veeeeeľa ste toho zapísali.. tak som mala čo robiť 😀

mexx
autor
14. feb 2008

Fiha, tu sa tusim kecalo, a jasne, pocas mojej nepritomnosti. 😀 Nevadi, dobehneme... 😉

moncika15
14. feb 2008

ee neni sme zobraty.a ani neplanujeme .raz urcite ale teraz naco. 😎

yasminelle
15. feb 2008

Dobre ranko.
oriesok, ja som od teba o dva mesiace starsia, ak som to pochopila spravne s tvojim vekom. 23 budem mat v septembri

petulienocka
15. feb 2008

dobre ranko buduce snazilky 😉
najviac ma zaraza, ze kazdy okolo mna tvrdi, ze sme na babo mladi (no nemyslim si), ze mame cas a bla bla a ze v dnesnej dobe maju ludia deti okolo 30tky, ale nie je to celkom pravda, ved kolko z nas tu ma do 30tky este par rockov?!?

yasminelle
15. feb 2008

Inak peti, toto som aj ja bola prekvapena, ze ked som dosla na konika, cakala som, ze tu budu same zeny okolo tridsiatky, lebo vsade to teraz pisu ake je to popularne, mat deti v tridsiatke a tak. A tu zrazu bolo kopec aj mamin, ktore maju 20 aj menej. Alebo aj snaziliek, ktore tuzia po babetku, dokonca uz v mojom veku podstupili umele oplodnenie. 😨
To som vobec necakala.

petulienocka
15. feb 2008

ved prave, odkial beru tie statistiky??? aj so svadbou to bolo to iste-ste mladi, dnes sa beru neskor a bla bla a na mojasvadba.sk zistis, ze sa beru este aj mladsi a je ich dost... 🙂
yasminelle a vy sa snazilkujete alebo sa este len planujete zacat 🙂

mexx
autor
15. feb 2008

Caute babule, no nazeram, ci tu niekto bude, ale neviem neviem... 🙂

petulienocka
15. feb 2008

som tu 😉

petulienocka
15. feb 2008

ale uz asi ty tu nie si 😔

mexx
autor
15. feb 2008

No tak som tu zas, musela som napisat nejake IP a sa to natiahlo... 😀 Niekto zivy?

petulienocka
15. feb 2008

sa tu stale miname 🙄 teraz som ta videla na MS 😉

mexx
autor
15. feb 2008

No jo, mam pootvarane vsetky mozne stranky, ze ked je cas, tak napisem kde sa da... 😀 Aj ty chystas svadbu?

yasminelle
15. feb 2008

Peti, ja som buduca snazilka. Pocitam, ze snazenie bude prebiehat tak od roku 2012. som slobodna a studujuca, ale chystame s priatelom stahovanie do mesiaca. Konecne budeme spolu po 4 rokoch chodenia byvat.

yasminelle
15. feb 2008

Vacsinou to ale byva tak, ze sa zoberu ludia vtedy, ked je chlap starsi. teda byvaju take pary, ze chlap ma okolo 30 a chodi s babenkou 20 rocnou, tak preto sa zoberu. Lebo on uz je zabezpeceny a vyzrely na vztah a rodinu.
Ale my sme s priatelom obidvaja 22 rocny, tak nas to este tak netaha.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre