Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
11. aug 2009

erika ... veru je tam nadherne, uz som tam bola
tak ja dufam, ze som uz po zapale oki ... uvidim o necele dva tyzdne

riana12
11. aug 2009

Zuzi, budeme si navzajom drzat palceky, aby nam tie prehliadky dopadli dobre, oki? 😉
A riadne si uzi vyletik, aj ked to bude skor o povinnostiach a zodpovednosti ako o zabave a lenoseni 😉

No ja uz idem pomaly spat, tak sa tu majte pekne.

zuzanockamt
11. aug 2009

riana ... dobru noc aj tebe ... veru budem rada, ked budem uz v piatok poobede doma na gauci pred telkou 😀 😀 😀

riana12
12. aug 2009

dobre ranko 🙂
dneska tu babulky povacsinou vyletuju, tak tu skysnem asi sama 😅 nevadi 😉

zuzana0612
12. aug 2009

ahoj riana, ja som tiež v práci. ale asi tak do jednej do pol druhej

riana12
12. aug 2009

ahoj Zuzka, tak to mas fajn, treba sa ti este doliecit abo aspon oddychnut riadne 😉
ja by som zase taaak spala. lenze to som o stvrtej a o piatej bola na wc 🙄 toz ked to cez den prehanam s tekutinami 😀 😀 😀
ale co sa mi stalo po tom druhom raze - v izbe som mala dusno, postel vyhriata, fajnovy paplonik tiez prehriaty a ja som sa tam tak chvilu triasla ako osika, brrrr 😝 co som sa zohriat nevedela 😝

lubka89
12. aug 2009

ahojte

riana12
12. aug 2009

ajoj Lubka 😉

lubka89
12. aug 2009

a ja som si myslela ze uzt nikto sem nepride🙂

riana12
12. aug 2009

ja som tu, ale nie som pri pc stale, obcas mrknem, takze mi aj to odpisovanie troska dlhsie trva 😅

lubka89
12. aug 2009

v pohode🙂

riana12
12. aug 2009

teraz daco instalujem na pc, tak budem castjsie odpisovat 🙂 ako dneska?

lubka89
12. aug 2009

ahhha dneska bolo dobre bola som v praci od 8 do 18

riana12
12. aug 2009

ja som bola dneska asi o polhodku menej ako obvykle, ale robotu som mala urobenu. hroozne som bola unavena, tak som si odbehla domov na skorsi bus 🙂

lubka89
12. aug 2009

ahhha aj ja som strasne unavena🙂

zuzana0612
12. aug 2009

ja som doma od pol tretej. trochu som si pospala. najedla sa a teraz už sa chystám zase spať. 😉

riana12
12. aug 2009

Zuzka, no ty po tolkom spanku budes svieza ako rybka 😉

riana12
13. aug 2009

dobre ranko nikomu 😀 😀 😅

zuzana0612
13. aug 2009

ahoj riana, ja so tu, teda v práci. do obeda, potom idem k lekárke.

riana12
13. aug 2009

Ahoj Zuzka, takze predsa tu len niekto je 😉 Ty mas tento tyzden taku fajn prac. dobu 🙂

zuzana0612
13. aug 2009

no fajn pracovná doba ale zase až také dobré to nie je. lebo keby mi bolo dobre, tak by som bola radšej

riana12
13. aug 2009

a nechcela by si este zostat radsej na PN?

zuzana0612
13. aug 2009

no veď už zostávam doma. budúci týždeň mám aj tak dovolenku. už sa musím nejako vyliečiť

riana12
13. aug 2009

treba, treba... 😉 riadne sa preliecit, nech sa len stale netrapis

etuska
13. aug 2009

ahojte kočky.
sme u svokry v KE,tak nestiham citat,len som vas chcela pozdravit 🙂
Kupila som si ten ovulacny mikroskop v lekarni-stal 10Eur a nejake drobne a hned vcera som ho otestovala-ukazovalo mi neplodne dni,dnes rano uz plodne co mi aj vychadza podla kalendara,ale aj podla pozorovani 🙂
A zaujalo ma v letaciku,ze sa tymto pozorovanim da "teoreticky" ovplyvnit aj pohlavie babatka 😀 -som k takymto tvrdeniam trochu skepticka-ale clovek nikdy nevie-vraj na zaciatku a konci OVu vznikaju dievcatka a uprostred zase chlapci-no som teda zvedava 😀

riana12
13. aug 2009

Ahojky, tak ja uz nieco vyse hodku a pol doma, bola som s mladym, troska sme posedeli na kofole, pivku, pizzi 😀 😀 😀
Chlapec mi racil povedat, ze sa mu najviac pacim pred a pocas kramov 😖 😀 😀 😀 😅 Ze vsetko mam take bujne (no bodaj by nie, ked som naliata vodou, vsetko mam opuchnute - prsia, zadok 😝 😝 😀 )
A ja mu na to prekvapene, ze vsak by som sa mu mala pacit najviac pocas mojich plodnych dni... (ako som sa pred par dnami opat raz docitala...). Takze mam nabuduce urobit experiment, nepovedat, kedy tie plodne mam a len ho nenapadne vyspovedat 😀

Etus, a to ako sa da tym mikroskopom ovplyvnit pohlavie? Daco som niekde minule citala, zevraj dievcatko je pri papradi s vianocnymi gulami ci daco take 😕 😀 😅

riana12
14. aug 2009

Dobre ranecko, uprsane, mna hlava boli 🙄 🙄 🙄

zuzana0612
14. aug 2009

dobre ráno, u nás neprší. ale možno bude. lebo je zamračené.

riana12
14. aug 2009

ahoj Zuzka, no tu v BA je to vselijake 😝

zuzanockamt
14. aug 2009

Ahojte 🙂
tak som sa uspesne vratila bez nehody a vsetci ostatni ucastnici tak isto 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre