Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

lubka89
21. aug 2009

a co ako si dopadla 🙂 coi mas nove?

riana12
21. aug 2009

Vsetky organiky maju normalny tvar, velkost, akurat mam trocha tekutiny za maternicou, preto mam tie bolesti podbruska. Ale potesilo ma, ze sice v prsiach nemam tuk, ale vela mliecnych zliaz, takze podla vsetkeho by som mala mat pre babo vela kvalitneho mliecka 😵. No a odobral mi este vzorky na cyto, HPV, urea- a mykoplazmy, chlamydie, potom mi daju vediet, ako dopadli vysledky.
Akurat som sa mu zabudla zmienit o bolestivej MS 😅, ale to mu poviem inokedy. Cca za mesiac mam dojst na kontrolu...

lubka89
21. aug 2009

ahhha tak super a co kedy bude babo🙂

riana12
21. aug 2009

jaaaj, babo? ako tak pozeram, predpokladam, az naprsi a uschne ☹

lubka89
21. aug 2009

ahhha aj ja by som chcela ale nejak este nic:(

riana12
21. aug 2009

ked ja mam takeho spomaleneho mladeho...no co narobim 🙄

lubka89
21. aug 2009

neboj sa aj ja niesi sama☹

riana12
21. aug 2009

preco to musi byt take nespravodlive?! ☹ preco ked chceme, nemozeme? 😖

lubka89
21. aug 2009

to ja uz neviem on sa v kuse vihovara na nieco🙂 ale co uz🙂

riana12
21. aug 2009

ja by som tych chlapov len prehla cez koleno a riadne po holej, ze by mesiac nesadli, co by ju mali az ciernu... 😀 ale ani to by nepomohlo 😝

lubka89
21. aug 2009

asi ani to 🙂 😀

riana12
21. aug 2009

Ani keby sme im dali cez drzku, nepomoze 😀 😀 😀

riana12
21. aug 2009

Idem ja pomaly na obed a tak, poobede sa tu stavim zas 🙂

riana12
21. aug 2009

nik? 😕

mexx
autor
21. aug 2009

Baby, ale ved chlapi vobec nemusia vediet, ze sa nieco pecie... 😉 A by ste neverili, aki budu vyteseni, ked budu mat drobcov, aj zabudnu, ze nechceli. 😉

riana12
21. aug 2009

mexx, ja nemusim nic piec, bo mlady si aj tak dava sakramenstsky pozor... Teraz je ale aj doba, kedy neviem, ci by bolo take miesenie cesta (ako tomu ja hovorim) tym pravym orechovym 😖

riana12
21. aug 2009

iba ja tu strasim? 😅

mexx
autor
22. aug 2009

Rius, no s takym chlapom, co si dava sakra pozor, je to uz tazsie. 😒 Ale vacsinou maju kamosky takych, ze oni vehementne nechcu dieta, ale samozrejme, ona je vzdy ta, co sa musi postarat o to, aby k tomu nedoslo, takze berie HAK, aby si oni mohli naplno uzivat. No a vtedy sa s nimi zatocit da... 😅 😉
Poznam viacero takych, co velmi nechceli dieta, branili sa tomu, a potom ked prislo, tak boli hrdi oteckovia a bez deti si to uz predstavit nevedeli, lutovali, ze to nebolo skor. Ale tak kazdy je iny... 🙂

A inak, dobre ranko. 🙂 Za nami zase jedna zufala noc... 😒 Ale od rana prsi a hrmi a decko teraz spi, tak aspon je klud. Snad si oddychneme cez den...

riana12
22. aug 2009

Mexxik, vsak ono nejako bolo a nejako bude... 😝
A nesadlo drobcovi nieco na nos? Nebudu to zubky?

lenocka84
22. aug 2009

caute baby,pred tym nez ste planovali babulka boli ste na preventivke a nejaky ten pokec s gynekologom?

mexx
autor
22. aug 2009

Rius, ja stale myslim, ze su v tom aj zubky, ale to si myslim uz dlho, a stale nic, a obavam sa, ze este sa to dlho nezmeni... 😅

Lenocka, ja neplanujem, tak som zatial s tym u gynekologa ani nebola, ale spolieham sa na to, ze ked bude nejaky problem, odhali sa to pri prehliadkach ("len" preto, ze sa chceme snazit, by som doktorovi nesla, najprv by sme skusili). 😉

lenocka84
22. aug 2009

mexx tak ale mojej sesternici sa stalo ze kvoli tomu ze nemala krvnu skupinu vysetrenu, tak prisla o babo,jej krv ho zabila.a to teda riskovat nechcem.tak to radsej s tou navstevou risknem,aspon podla toho co citam na roznych weboch,sa to odporuca.

riana12
22. aug 2009

Leni a svoju krvnu skupinu a Rh teraz nepoznas? Skor by som kvoli skupine a Rh zasla najskor za svojim obvodakom. Aj tak gyndos, podla mna, moze zasiahnut az vtedy, ak bude vediet, aku krvnu skupinu bude mat babatko, nie? 😅

mexx
autor
22. aug 2009

Myslim, ze tento problem je, ked ma zena Rh negativ a je sanca, ze dieta zdedi po otcovi Rh pozitiv. Ak mas Rg pozitiv, tak by nemal byt problem (pripadne ak ho ma aj tvoj partner, lebo neviem, co to urobi, ked ty mas pozitiv a dieta zdedi po otcovi negativ). 😕 Ale inac by tam problem byt nemal.

lenocka84
22. aug 2009

to netusim ani ja baby, preventivku mi aj tak treba, a naco je lekar?aby odpovedal,tak nech sa snazi... 🙂

riana12
22. aug 2009

leni, aj tak by podla mna nemohol vela spravit, kym nie si tehotna. fakt treba najskor hoc aj iba u obvodaka skontrolovat krvnu skupinu a Rh vas oboch. ale pokial neotehotnies, ma gyndos "zviazane ruky".

mexx
autor
22. aug 2009

Tiez si myslim, ze dopredu netreba prilis spekulovat, a potom sa uvidi. 🙂

riana12
22. aug 2009

podobne 🙂

zuzanockamt
22. aug 2009

Ahojte 🙂
najskor treba poznat svoju krvnu skupinu a hlavne Rh faktor ... problem je len vtedy, ked je zena negativ a muz pozitiv ... u nas je to presne opacne ... ja mam 0+ a MM AB- ... a to problem nie je

riana12
22. aug 2009

ahoj Zuzi, ako sa mame?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre