• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
Ahoj Lubka, ako sa dneska mas? :slight_smile:

Mne sa bude treba o chvilu pobrat na obed, aj ked sa mi este moc nechce :sweat_smile:
7. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mojka :slight_smile: mam sa fajn ale na pomyslenie na to ze ochvilku idem do prace tak..
7. sep 2009 o 11:55  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dneska ti to zacina/zacalo kedy?
Ja zase pomaly odratavam, kym pojdem domkov :sweat_smile: :grinning:
7. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,
co nove?Dalsi prac. den za nami-dnes to ubehlo celkom fajn.Poobede sme boli u kamosky-deti sa pohrali,my podebatili.
MM uz chodi na denne,takze poobede sme uz cela rodinka pokope :dizzy_face:
Akurat s Miskou strihaju zivy plot a o chvilu ideme este na nakup do Tesca.Miska ma uz domacu ulohu a ani sa nenazdam a je vecer.
No-uz nie je tolko casu na Kona :sweat_smile:
vecer ma este caka varenie a nejake pripravy na zajtra.
a bodlo by mi uz aj nejake brusaky zacat robit,nech pred tehu trochu zhodim brucho,lebo budem na zaciatku tehu vyzerat ako by som uz rodit mala.nejako sa to uz blizi-to snazilkovanie-ani sa mi do toho az tak nechce :sweat_smile: Mikroskop zatial funguje super :sweat_smile:

Zajtra idem s miskou na ockovanie,tak drzte palce :confounded:
7. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no zase dalsi den z vacsej casti pred nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ak to ubehne rovnako rychlo ako vcera, nebudem sa stazovat :grinning:
Vcera sme boli s mladym, bo mi chcel kupit darcek. Ale ja som zase raz mala svoj uzasny depkovaci den :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ja blba krava (inak si povedat nemozem, pardon za vyraz) som si kvoli mojim prihluplym rozmyslanim, co vsetko je zle, zase raz do velkej miery pokazila aspon tych par hodin s mladochom :angry: :confounded: :angry: Musim si niekoho najat, aby mi vcas vedel jednu struhnut :sweat_smile:
Inak pohodicka pohoda :wink:

Etus, moj brasko zacal teraz chodit do prvej, ucitelka im nieco nakazala a nebyt toho, ze mama sa aj dovtipi, co asi od nich chcela, to by bolo. Vsetko to totiz drobec obratil na to, ze to je tajomstvo medzi nim a pani ucitelkou a nik iny o tom nesmie vediet. Este aj vecer, ked som dosla domov a pytala som sa ho, co im pani ucitelka kazala, tak sa zvrtol "na opatku" a odvrkol, ze to je tajomstvo :grinning: No potvora jedna mala :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-tak to mas mileho brata :grinning:
Dnes som bola s miskou na ockovani-drzala sa statocne.Vraj tu v UK bude mat dalsie ockovanie az v 14tich.
Pekny vecer.Idem trochu upratat a hodit veci do pracky :slight_smile:
8. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus, no on je taky podareny stale. Vcera som s nim robila domacu ulohu, dostali ju prvykrat. Mali kreslit nejake zvieratka, tak on si nakreslil najprv sam zeleno-ciernu macku :grinning: a ja som mu pomahala kreslit tucniacika :dizzy_face: Som zvedava, s cim pride dneska zo skoly :sweat_smile:

Tu na SK je tusim ockovanie pocas zakladky tusim aj kazde 2 roky... Ja som teda chodila akosi casto, raz to, raz ono... A to Miskine ockovanie by v tych 14 malo byt proti comu?
9. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Riana-netusim-musim mrknut a porovnat ockovaciu schemu UK a SVK :grinning:
Inac-Miska mala dnes teplotu-je nejaka slaba-dala som jej Paracetamol-ako mi poradila vcera lekarka.Vcera som jej nedala,reku,ze ved bude Ok aj tak-no ked sme sli zo skoly,tak mi vravela ze jej bola cely den zima-pritom ja som chodila v tricku.

Mna tiez boli hrdlo a tecie mi z nosa-tak dufam,ze nas nestretl ziadna prasacia chripka :sweat_smile:

Miske davam aj Imunoglukan na posilnenie imunity uz od konca augusta-tak hadam bude OK.

Dnes som bola prekvapena-lebo som vyskusala ovul. mikroskop-kedze mi zacali plodne dni-a "paprade" teda riadne.Hmm-tak si musime davat pozor,kedze vsade cihaju teraz chripky :unamused: -idem povesat pradlo a este upratat-vcera som akosi nestihala vsetko.

MM len doniesol Miske lieky z lekarne a bezal prec do prace-a to mal koncit pred 4p.m :unamused:
pekny vecer

PS pre Zuzku:Zuzi-ako pokracujete s tou pripravou na profi-rodicovstvo?-ci uz ste od toho upustili? :confused:
9. sep 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja uz konecne doma, ale aka som zmorena. Len som v buse sadla, uz som driemala :sweat_smile:
Bude mi dneska treba prat, zase to budu minimalne 2 pracky, a to len moje oblecko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: Caka ma okrem toho este daka robota, lenze to je taky stereotyp, az to pekne nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: No co uz, ked som sa raz do toho pustila, treba mi to aj dokoncit :zipper_mouth:
9. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak,tak Riana-aj ja uz bezim od PC pracovat :slight_smile:
Juuj-vecer hrame futbal proti Sev. Irsku-som zvedava ci to davaju v telke aj tu v UK
9. sep 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
erika ... neupustili sme od toho :wink: ... MM bol vcera na prvom informacnom stretnuti ... tam si dohodli prve stretnutia ... zacinaju koncom septembra ... ale pre mna bohuzial doobeda :unamused: ... takze ja si musim dohodnut individualny plan :confounded: :unamused:
9. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi, konecne sa stretavame po dlhom case. Teda dufam, ze tu este si :sweat_smile:
Etus, ja tu este chvilu budem, kedze zdielam s domacimi net, ten svoj som nemala este cas ist reklamovat :frowning2: No a teraz hlavni akteri a otravovaci su mimo domu, tak "mysi" je fajnovo :grinning:
9. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana ... hej, este som tu .... ale uz premyslam o tom, ze pojdem do vane a potom z postele kukat panelak a spat, lebo rano o 5:00 mi zvoni budik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ta predsa len stihla :sunglasses:
9. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo stihla :grinning: ... co noveho? :confused:
9. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sikovna som :grinning: noveho? no akosi som teraz rozlietana, uz aj skola mi zacala, takze kolotoc sa roztaca... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zacinam byt nervozna, akosi neviem vymysliet, co pisat na bakalarku, teraz mam vhodny cas si vybrat profaka, este nie su zadani :sweat_smile: no a tak nejak...
a ty ako? :slight_smile:
9. sep 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja po starom v podstate ... vela roboty,lebo ved skolsky rok sa zacal, takze velmi nestiham a na kona nemam velmi chut chodit, tak väcsinou kvasim na FB a na pokeci
9. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak po starom to nie je, ked skola zacala. predsa len to je troska nove - oproti tomu CVC, no nie?
ja som inak v akejsi depke, ale teda na konika zbehnem... postudujem, co nove... volako si potrebujem zamestnat hlavu :rolling_eyes:
9. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nove pre mna v skole nie je nic, kedze som to uz robila, tak som sa vratila do starych kolaji
9. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nevravim, ze skola ako taka je nova, ale ked si robila nejaky cas v tom centre, tak mas zmenu. hm?
9. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to hej, zmenu nejaku mam ... no ved som aj celkom spokojna ... a nic ine mi vlastne ani neostava :rolling_eyes: :sweat_smile:
9. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam teraz toho tolko, az to pekne nie je... do toho nejaka ta depka... no je mi "super" :rolling_eyes:
9. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja s tou depkou trosku podobne ... to je uz asi moj celozivotny udel :grinning: :sweat_smile: :confused:
9. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked mne sa to len zhorsuje a zhorsuje :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :rolling_eyes:
9. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je uz udel nas vodnarov ... s tym sa len zmier ... lepsie to nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby bol niekto iny troska iny, ale to zas je len vodnar, takze to ine nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dvaja vodnari nic moc teda :grinning: ... mne staci vo vztahu jeden - teda ja :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cim dalej, tym viac zistujem, ze vodnari si akosi nepasuju... bo kazdy sa bije za svoje + dalsie okolnosti a potom sa cudovat mozme, ze mam depku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak, dobre ranko :sunglasses: KOnecne je zrana teplejsie ako tomu bolo napr. v taky pondelok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky konecne sa mi to podarilo:slight_smile:
10. sep 2009 o 10:14  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lubi a coze sa podarilo? :confused:
10. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok