Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
22. okt 2009

Ahoj Duska, no ranne vtace dal doskace 😀
A kludne sa mozes spytat, je to v pohode. No bez par dni sme boli spolu 3 roky. Ja som asi tiez osobitny pripad, bo jeden den mi pride uplne pohoda, stale sa vyskieram a o den neskor je zo mna kopka nestastia 😝 Baby, je toto normalne? 😕

duska1122
22. okt 2009

urcite je. ja som s mojim 2roky vo februari to budu 3. dufam ze to nieje nejake zakliate cislo. zatial to vyzera ok, aj ked sa uz castejsie hadame teda ja zacinam 🙂 a preco ste sa rozisli?

riana12
22. okt 2009

Ako problem c. 1 som ja videla, ze medzi nami zlyhava komunikacia. Keby som to mala opisat vsetko, bude z toho elaborat 😅
Boli tam aj dalsie veci, za niektore som bola zodpovedna ja, za niektore on (som schopna jeho obvinovat troska viac 😅) a niektore veci sme spackali spolocne. Takze tak...

duska1122
22. okt 2009

tak obcas aj nam zlyhava komunikacia ale snazim sa ho donutit trocha rozpravat aj ked potom musim pocuvat litanie o robote a autach, ale aspom cosi 😀

riana12
22. okt 2009

duska, no ja som aj mohla hovorit, co je za problem, ale ked mi mlady spociatku vsetko ignoroval a vzdy mal vyhovorku, ako sa tomu vyhnut 🙄 a nakoniec si aj chybu priznal, lenze uz sme boli rozideny 🙄

duska1122
23. okt 2009

ahojte pekne rano.tusim tu rano este nikto nebol

riana12
23. okt 2009

ahojky, tiez prajem dobre ranko 🙂

riana12
23. okt 2009

babulky, co sa dnes chystate porabat? pripadne ako vikend? 🙂

duska1122
23. okt 2009

tak u nas je hnusne prsi a tak... mali sme ist do kina ale drahy musi do roboty zajtra tak budeme asi len tak doma nudit sa, papucovy vikend bude a co ty co mas na plane

riana12
23. okt 2009

Tuna v BA je teraz celkom pekne, jasno 🙂

Ja budem doma, mozno zajtra pojdem na chvilku kamaratke, inak by som sa mala ucit na skusku, mam v utorok, ale este neviem, ci budem moct, ci ma z roboty pustia 😝

A na aky film ste chceli ist? Teda mali ste nieco konkretne vybrane alebo ste chceli ist len tak, ze ci sa vam nieco zapaci na mieste?

mexx
autor
23. okt 2009

Caute babky,

ja som mala vcera upratovaci den, som sa poriadne ani k netu nedostala, a dnes mam pre zmenu oddychovy. Som chcela ist s krpcom von, ale take divne pocasie je, ze neviem, ci sa niekam dostaneme. MM ma volno, ale siel na byt nejake veci porabat, tak uvidime, ako vobec dopadneme...

duska1122
23. okt 2009

chodis este do skoly a este aj robis ty si teda aktivna. a co studujes. chceli sme ist na chces ma chcem ta. teda ja chcem a moj milacik jediny sa robi ze aj on chce. 😀 mexx to mas dobre ze ma volno ten moj je len v robote strceny 😒 inak si mi strasne povedoma stale mam pocit ze som ta uz videla ale neviem kde

riana12
23. okt 2009

Ahoj Mexx 🙂
No dneska poodychuj riadne, po vcerajsku zasluzis 😉

Duska, no hej, dala som sa aj na pracu a ako "bokovku" aj skolu 🙂 Teraz som v tretom rocniku, chodim do ZA na dopravnu 🙂

Ja by som chcela ist tez v najblizsim dnoch do kina, asi cez tyzden vytiahnem brata, lebo chceme ist obaja na film nezvratny osud 4 🙂

mexx
autor
23. okt 2009

Duska, no ktovie, mozno sme sa uz niekde videli. 😉 A inac aj MM je furt v robote, a ked nie v normalnom zamestnani, tak lieta po klientoch a vybavuje...sa casto az navecer doma objavi. 😒 Ale teraz ma pobyt mimo domu odobreny, lebo isiel na byt, co sme len tento tyzden kupili, a chysta veci na prerabku, takze to nas posuva blizsie k vlastnemu byvaniu, to sa tesim. 🙂

Rius, ja by som si tak zasla do kina...vezmi aj mna. Nezvratny osud by som tiez celkom zniesla. 😉

duska1122
23. okt 2009

a stihas? aj skolu aj pracu? ja som tiaz uvazovala nad vyskou ale ...ty si akcna nezvratny osud, ja som skor na romatiku 😀

etuska
23. okt 2009

cafte kocky,
len som vas prisla pozdravit-lebo mam este tak 2,5 hodky casu na upratovanie a varenie kym nepojdem pre Misku do skoly 🙂 -a doma totaaalny neporiadok po celom tyzdni-tak mam co robit 😀

MM sice teraz viac pomaha-lebo vidi,ze napr. v neupratanej kuchyni ma nadvihuje ked vidim hocijake zvysky jedal 😝 -no ostatne ostava na mne.

Idem teda hodit veci do pracky,povysavat...-no uvidim ako budem vladat-ved aj setrit sa treba 😀

U nas je dnes cca 12 C a zamracene-ale neprsi tak celkom fajn.
pekny piatok 😵 a nadherny oktobrovy vikendik

riana12
23. okt 2009

Mexx, parada, takze bytik ste kupili? 😉 A do BA sa nechystas? To mam kino najviac poruke 😅

Duska, no tak v ramci moznosti stiham, ked som sa uz na to dala, tak sa musim posnazit 🙂 Sice nie vzdy to vychadza, ako si clovek povodne naplanuje, ale uplynule dva roky boli v pohode, tak snad este doklepem v poriadku aj tento treti a pravdepodobne si dam nejaky cas oddych.

Etus, ahoj 🙂 To je fajn, ze aj muzik pomaha, len ho treba aspon troska zapriahnut do roboty 🙂
Tiez prajem pekny piatok aj vikend 🙂

Dneska si chcem ist do mesta pozriet nejake "kotnikove" cizmy, tak uvidim, ci mi nieco padne do oka, lebo mam s vyberom vecny problem 😅

duska1122
23. okt 2009

no mexx ja som povodne s trnavy tak mozno od tial. ste si kupili byt tak to ti zavidim ale samozrejme ze v dobrom, dufam ze sa vam bude super byvat. ja som tiez chcela upratovat ale tento tyzden mam k dokonalosti daleko na kilometry.
riana teda to sa asi fakt nenudis. inak ja som vcera okukovala cizmy ale nic poriadne som nanasla aspom nie za dobru cenu. frajer behal somnou, a mal uz toho akurat dost tak som to vzdala aby som ho netrapila viac nez treba 😀 tak ale aj koli nemu si chcem kupit pekne tak nech sa troska cini 😖

riana12
23. okt 2009

Duska, no niekedy sa ozaj nenudim, lenze kolkokrat sa musim prinutit, aby som sa ucila alebo zacala pisat nejaku pracu atd. 😀 😝 A co sa priatelovi nelubilo? Vsak sa mal chopit iniciativy a pekne ti sam vyberat, krabice s topankami nosit 🙂

duska1122
23. okt 2009

nosil nosil, len na kazdych sa mi nieco nepacilo a asi pri 150 neviem kolkych sa zacal tvarit ze 😝 tak som sa zlutovala. a pravdu povediac mne sa lepsie nakupuje bez neho aspom nevie co kolko stoji 😀

riana12
23. okt 2009

duska, ak to hej, najlepsie nakupovat bez chlapa. a ked mam aj za seba priznat, tak kolkokrat si radsej pobeham po nakupoch uplne sama sama, cize ani s mamou/babkou/kamaratkou 😅
a tiez si aj ty taka vyberava, ze sa ti len tak hocico nezapaci? lebo ja som v tomto strasna, ludia maju radsej chut umriet, ako cakat, kym si konecne nieco vyberiem 😀

duska1122
23. okt 2009

tak ja si tak nepripadam ale hovoria to o mne 😵 a hlavne pri topankach a kabelkach. a este mi aj vadi na tom mojom ze ked si uz aj nejake cizmy vyberiem tak on sa pozrie a najde tam milion veci preco ich nemozem mat. napr vysoky opatok, moc tenke , uzka spicka , niesu zateplene, podrazka je moc hladka bude sa mi smykat....
tak ma to otravy ze sa vzdycky pochytime

riana12
23. okt 2009

duska, no to som asi skor ajo tvoj priatel, lebo presne take reci mam, ked som aj s niekym inym v obchode, dotycny/-a mi vyberie nieco a ja mam na to milion komentarov, preco to nie je dobre 😀

duska1122
23. okt 2009

😀 tak niekedy je to dobre pocut nazor nezaujateho cloveka. ale ten pocit ze najdes jedine cizmy co sa mi pacia a uz len pocujem bla bla bla la... tak my sme protiklady co sa doplnaju. a minuly rok sme spolocnymi silami nasli celkom pekne a aj ,,bezpecne" takze spokojnost na oboch stranach 😔

riana12
23. okt 2009

tak uz som doma a aj som ulovila, tak sa tesim 😵 este som sa popozerala po par obchodoch, sice som behala sama, ale uzila som si 😀

a ako to, ze od popoludnia nikoho? 😅

zuzanockamt
23. okt 2009

Ahojte 🙂

ale ste toho popisali 😉
ja som sa az teraz dostala k netu 😅 ... som hore od rana od 4:00, mam za sebou cca 13 hodin stravenych s 35 detmi na exkurzii, takze mam dost 😝 ... a este cakam na MM ... o chvilu sa dovali z BA 🙂

riana12
23. okt 2009

Ahoj Zuzi a co ste boli poriet v Modre? Kvoli Sturovi? Ci? 🙂 Ale isto dalo zabrat, tolko casu s tolkymi detmi, uff...

zuzanockamt
23. okt 2009

v Modre sme boli v muzeu - Stur, potom na hrade Cerveny Kamen a v jaskyni Driny ... veru da to zabrat 😝

riana12
23. okt 2009

Jej, aj v jaskyni? 😵 A pacilo sa detom?

zuzanockamt
23. okt 2009

myslim, ze sa pacilo, aj nam sa pacilo, ale bolo to dost unavne a stresujuce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre