Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
6. máj 2010

ved ja si tiez myslim a keby sa uz hocico stalo, tak tie veci aj tak budem potrebovat 😔 ... ale som pozitivne naladena a nic sa neudeje ... az v septembri sa veci pohnu 😀

etuska
6. máj 2010

Tiez ti tyzdne paardne pribudaju 😉
Zajtra musim povedat MM nech ma este odfoti s "bruskom" 😀
Dnes mi este prisli stvorcove plienocky,tie BabyLegs(co mam v albume) a sietka na kociar-tak sa z nich vytesujem.
Este si musim kupit papuce do nemocky-len tu je taky blby vyber 😝 +kozmetiku pre babatko.Mali akciu na Weledu-ale prepasla som ju 😝 tak musim kupit nieco ine-teda aspon sampon,penu do kupela a nejaky ten olejcek,alebo tel. mlieko.Krem na prdelku uz mame 😀

zuzanockamt
6. máj 2010

ja ani neviem, co mam kupovat pre maleho co sa tyka kozmetiky ... natierat ho moc nebudem, vraj sa to velmi neodporuca ... len ak ma suchu pokozku alebo ekzem ... tak asi len detske mydlo a krem na zadocek nejaky

etuska
6. máj 2010

Zuzi-ja som chcela kupit preto tu Weledu-je to prirodna kozmetika a aj ked je drahsia-nevadi-a na babatko fakt staci trosicka kozmetiky-najlepsie cista vodicka a kvapka peny do kupela,alebo samponu.

Pri Miske som na riťku pouzivala rybaciu mast-sice dost smrdi a ak nedas pozor,tak na oblecku ostavaju flaky,ale nikdy sme nemali zapareniny.

Teraz budem pouzivat latkove plienky-tak si ich nechcem hned znicit-kupila som Sudokrem-mali tu nan v Tescu dobru zlavu a je fakt super.

zuzanockamt
6. máj 2010

sudokrem je fakt dobry, ale tu u nas je hovadsky drahy ... ja este neviem, co by bolo dobre na zadocek, daco musim popozerat

etuska
6. máj 2010

ja som za 400g balenie dala tusim 5libier

etuska
6. máj 2010

Zuzi-ak chces,tak ti mozem kupit jedno balenie a poslem potom v auguste po mojej mamine na SVK 😉

karin_85
6. máj 2010

baby neviete nahodou kedy vam FF vyznaci ovulku? den po vystupeni teploty alebo kedy? vdaka za odpovede

etuska
6. máj 2010

Zuzi-dobre skusenosti mam aj s touto kozmetikou(tusim je česká)
Mali sme tento makovy olej a bol fakt super a vydrzal nam dlho:

http://www.bio-market.sk/detsky-kutik/makovy-ol...

etuska
6. máj 2010

karin-asi ti viac poradia Riana so Zuzkou-tak musis pockat na ne-ja s tym skusenosti nemam 😕 😅

riana12
7. máj 2010

ahojte 🙂
tak som od dokiho v robotke, tie bolesti mam z cysty... 🙄 doki sa ma vypytoval vselico a usudil, ze to mam zo stresu - zacnu blbnut hormony a potom si to vajecniky odnesu skrz cystu... takze sa mam snazit vela sa setriti a aj mi nieco hovoril o vypisani na PN, aby som si nahodou vajecnik niektory neodpisala uplne 😕 😒

karin, obvykle tak po 3. zvysenej teplote FF vyznaci... ak je to nejasnejsie, potrebuje teplot viac...

zuzanockamt
7. máj 2010

riana ... no teda ... to by som nepovedala, ze to uz aj na tomto sa podiela stres ... mala by si sa zacat zamyslat nad babom, kym si este mlada ... lebo neskor vidis ako je to
ja som si bola u dokiny po kartu, tak si mam prist po vypis zo zdravotnej dokumentacie do siedmich dni ... a bola dost pohorsena, ze to sa pocas tehotenstva nerobi ... ale ved ja mam pravo na zmenu lekara kedykolvek, ci? 😕

riana12
7. máj 2010

Zuzi, no tak vsetko je uz mozne, ako sa zda... 😒 a nad babom sa ja uz dlllho zaoberam, len to nemam s kym realizovat 😅 mlady by ma odstrelil 😅 😅 😀
menit dokiho mas pravo, podla mna, kedykolvek... ved ide o tvoje i zdravie babatka... ked je dokina taka aka je, tak nech sa ona aj "pototo", kludne chod odtial... dokonca mozes na nu aj staznost podat, ak by bolo nieco vo velkom neporiadku 😎

zuzanockamt
7. máj 2010

bola velmi "mila", ked videla ten papierik, ze odchadzam ... dufam, ze niekedy do stredy budem mat tu kartu u seba a pojdem k novej lekarke a konecne bude pokoj

riana12
7. máj 2010

no vsak koho by tesil odchod "zakaznika" 😅 ale aj tak, mala byt aspon co najviac v pohode pred tebou... 🙄

inac, doki mi nameral endometrium 12mm, ale nikde som sa nedopratrala takej vysky 😕 to vtip? 😕 😕

riana12
7. máj 2010

no nic, uz som nasla nieco 😅

Zuzi a pokial ta vezme ina dokina, tak ta stara nema co brblat, ze vymena doktora sa nerobi pocas tehu... 😝

zuzanockamt
7. máj 2010

a to co znamena, ked mas sliznicu vysoku 12 mm, to je malo, ci vela, ci ako? 😕
ved som jej povedala, ze ta nova ma vezme, ze nema problem aj ked som tehotna ... nemala ani problem s tym, ze som na PN, ze ona mi potom vypise novu ... ale radsej si prefotim celu knizku aj vsetky papiere, ak by nahodou "zabudla" nieco prilozit do karty

riana12
7. máj 2010

no na nete bolo najviac, ze okolo 10mm je maximum, ale nasla som potom aj 12mm... tak to pri 12mm su na to asi velmi dobre podmienky, ze to tak narastlo 🙂

a stara je povinna ti vsetko dat... ked sa zisti, ze nieco nedala, kludne sa stazovat na uradoch... 😉

zuzanockamt
7. máj 2010

no vidis, tak aspon nieco mas fajn ... tie 2 mm navyse mas ako bonus za tu cystu 😀 😉

ja mam teraz iba stres z tej dokiny, ze co ak sa cosi stane, kym budem mat ten presun hotovy ... ale treba byt pozitivny a verit, ze to bude vsetko OK ... ja nechapem len jednu vec, preco musim mat pri vsetkom nejaky problem 😝

riana12
7. máj 2010

Zuzi, ze bonus 😀 😀 😀 ale aspon to cloveka potesi, ze nieco je v pohode... 🙂

no teraz by mala byt este oficialne za teba zodpovedna stara dokina, nie? ale vsak ked uz o tebe vie nova a nieco by bolo, utekala by som radsej za nou...

zuzanockamt
7. máj 2010

no veru aspon cosi je v pohode ...a ako ta ide dalej lekar riesit?

riana12
7. máj 2010

dam do IP 😉

zuzanockamt
7. máj 2010

oki ... cakam 😀 😉

riana12
7. máj 2010

no som zvedava 😀

riana12
7. máj 2010

inac, vcera som v izbe urobila malu prerabku a spojila dve postele... uz to mame ako manzelsku postel 😀 sice sme boli natisnuti v noci na sebe, ale uz to nie je o tlaceni sa na jednej a hned sa clovek omnoho lepsie vyspi 😵

konecne o chvilu ficim domkov, pobalit si par veci a podla toho, ci dojde mlady vcas z robotky, tak ideme na vikend k nim 🙂

etuska
7. máj 2010

ahojte kočky,
tak Zuzi drzim palce-nech si s novou lekarkou spokojna a stara nerobi problemy.
Riana-tak hadam su vysledky v norme.S tou cystou idu nieco robit,ci sa caka kym praskne?

my ideme dnes konecne pre postielku-tak hadam este par dni vydrzim,kym prerobime izbu a dozehlim veci-potom uz nech to je rychlo za mnou 😝

smolka
7. máj 2010

BAAAAABBBBYYYYYYYYY
UROBILA SOM TIE SKUUUUUSSKYYY!!!!! 😀 😀 😀 😀 KONEEECNE SOM UKONCILA 6 ROKOV TRAPENIA....no este tie statnice dokopat 😵

riana12
7. máj 2010

etus, no nechavame ju tak... lebo podla UZV vyzera, ze sa uz zmensuje... ale ma fajno tym UZV prestuchal... 😝 😝 len mi kazal sa vela setrit, nestresovat... potom ti mozem hodit daco di IP este, co so mnou planuje este urobit 🙂

smolka, sikulka je z teba 😵 😵 😵 a neboj, ked si zvladla 6 rokov, statnice uz budu hrackou 😉

etuska
7. máj 2010

Smolka-blahozelam 😉
Riana-jasnacka-posli IP.
My sme akurat prisli od znamych a predtym sme konecne boli pre postielku-tak uz ju mame doma-zajtra nas (teda MM) caka presuvanie nabytku 😅

A Miske sa tak zauzlili vlasy,ze som stratila trpezlivost a skratila ich o dobrych 20cm 😝 -len to vidim tak,ze to pojdeme este zarovnat ku kadernicke-lebo som nemala dobre noznice 😅

riana12
9. máj 2010

etus, tak som ti poslala v IP 🙂

a kde mame ostatne baby? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre