• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
zubarka to je mnemileee :confounded: tak drzim palce :wink:
8. jan 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa sem tiež budem snažiť dôjsť.. :grinning:
8. jan 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, asi to nestihnem..mam plny stoll prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sefa za chrbatom..
takze pekne popiste a ja si Vam vecer aspon precitam :pensive:
8. jan 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ste už tu alebo som tu opäť sama.
8. jan 2008 o 13:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. síce tu nie som načas.. ale podarilo sa mi prísť..
8. jan 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, koťata, hlásim príchod. :slight_smile: Snáď dnes pôjde koník rýchlejšie ako včera, nech tu pri tom neozešediviem... :grinning:
8. jan 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buď vám ide koník tak pomaly, alebo sa vám nechce písmenkovať.. hm? :grinning:
8. jan 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Je tu vôbec niekto? Tuším to stále blbne, takže ani neviem, či mi zobrazuje všetko v poriadku... :unamused:
8. jan 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Oriešok tu tuším je... :slight_smile: Mne teda ide koník nenormálne pomaly, takže ani neviem, či mi to ukazuje veci tak, ako má, ani neviem, či tu niekto je alebo nie... Nuž, zákon schválnosti. :slight_smile:
Oriešok, a čo porábaš?
8. jan 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno som tu :grinning: tiež mi to tu strašne mrzne..
8. jan 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nuž, ťažko sa tu potom debatuje, keď to mrzne a skoro nikto tu nie je... Nevadí. :slight_smile:
Po dlhej dobe tuším vykuklo sluníčko...
8. jan 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo porábam? sedím v robote a nič sa mi nechce robiť..
8. jan 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas trošinku svieti.. tak sa vytešujem aspoň takto cez okno..
ale dá sa písmenkovať aj takto.. aj keď trošku pomalšie..
8. jan 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nuž, ale aspoň máš prácu... :slight_smile: Ja viem, znie to ako klišé, ale jo to mám s prácou trochu zložitejšie, tak pomaly začínam závidieť všetkým, pracovať môžu. :slight_smile:
8. jan 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty pracovať nemôžeš?
8. jan 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Môžem...a aj pracujem. Zatiaľ však "zadarmo". :slight_smile: Ja som totiž psychologička, a dnešným problémom psychológov je to, že ich všade potrebujú, ale takmer nikto nemá peniaze na to, aby ich mohol poriadne zamestnať a platiť. Takže poväčšine mi je ponúknutá práca na dohodu, ktorá je síce veľmi fajn, ale takmer nezaplatená (na konci vykonanej práce, ktorá môže trvať aj pol roka či rok, dostávaš odmenu - žiadny mesačný plat ani nič podobné, ale práce rovnako veľa ako na trvalý pomer). Takže po tejto stránke je to zúfalstvo... :confounded:
8. jan 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prepacte ja som to rano prehnala a bola som tu do10tej a tak som sa o v dohodnutom case nasho zrazu este sladko spala :grinning: ale uz som tu
co nove?
8. jan 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Monči, no v podstate si nič nezmeškala, riešime akurát tak slabú účasť a nefungujúceho koníka. :grinning:
8. jan 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kon je strasny :angry: normalne neviem ci ma zmysel rozbiehat komunikaciu ved by sme sa tu museli zblaznit :grinning:
8. jan 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna to strasne mrzí.... ja som sa tak vložila do práce......som sa teraz prebudila že koľko je hodííííín.....ja robím od pondelka na inventure a pracovný čas mám ako stripterka....do rana, poobede pospinkam a znova večer.... :dizzy_face: strašne ma to mrzi kočky....ale stejnak tenkon ide taks trašne pomaličky,ja na to nemam nervy
8. jan 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No práve, keď tu človek hocikedy len tak kliká, všetko funguje. Ale keď potrebujete nájsť niečo konkrétne alebo chcete debatovať, je to o držku... :confounded:
8. jan 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze vsetky sme s nervamy v koncoh :frowning2: nastastie mame medzi sebo psyxologicku :grinning: :grinning: :grinning: ta nas z toho vytiahne :sweat_smile:
8. jan 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasné, baby, idem po lano. :grinning:
8. jan 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx.. však ja som rada, že mám robotu takú, akú mám.. len keby to vedeli lepšie finančne ohodnotiť.. zabíjam tu celé dni a nič z toho..
možno to lano ani nebude treba :grinning:
8. jan 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste sa vsetky stratili :frowning2: .poradte nejaku zaujimavu stranku co sa da pozriet na nete nex sa tu neunodim :sweat_smile:
8. jan 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monči.. ja som tu.. ešte do 16.30.. a tuším, že sa to tu trošičku polepšilo.. myslím s rýchlosťou koňa..
8. jan 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mexx išla tuším po lano :grinning:
8. jan 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No dobre, môžeme to skúsiť aj bez lana. Ak sa to teda ozaj rozbieha tak dobre, ako sľubne to vyzerá... :grinning:
8. jan 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že ešte dnes bude prekonaná prvá stovka príspevkov v tejto téme :grinning:
8. jan 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veď aj my môžeme mať veľa príspevkov, nielen tehulky a maminky, veď sme tiež šikovné... :slight_smile:
8. jan 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok