Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
20. máj 2010

baby, no bolo to davnejsie, ale uz som pocula aj o takom, ze babe zacal porod len tym, ze ju zub rozbolel... brala ju hned do nemocky nejaka jej znama, doktorka, ale ani nestihli do nemocky dojst, male sa narodilo v aute... 😕

etuska
20. máj 2010

Riana 😕 😕 😕

riana12
20. máj 2010

etus, no ze tak sa to stalo... vsetky podrobnosti si nepamatam... musela by som sa mamy spytat, ako sa dopatrali k tomu, ze bolavy zub = porod... ale myslim, ze mozno sa bolest zintenzivnovala a viac to bolelo, ked mala akoze kontrakciu...

etuska
20. máj 2010
etuska
20. máj 2010

no idem kočky nieco upratat,navarit...-nech nesedim cely den za PC,lebo z toho porodim... 😀 😀 😀

riana12
20. máj 2010

no popoludni to tu nejak utalo 😅
ja uz ratam posledne minuty do odchodu... netusim preco, ale uz druhy den mi je od cca tretej poobede divne, stale ma mota a od zaludka mi je divne... zeby sa tak tlak menil? 😕

etuska
20. máj 2010

Riana-mozno bude aj na SVK zmena pocasia 😕
Nam sa tu zrazu oteplilo na 19 C-je sice zamracene,ale teplucko.

etuska
20. máj 2010

ja som nakoniec nesla robit nic MM spal po nocnej,tak som sla spat tiez-ta hodka-dve mi prospeli a hned som aj vyuzila to ze je MM doma
Brusko opat tvrdne-ale inac OK.
Prave varim zemiaky na kyslo(niekto to vola aj zemiakovy privarok)-mnam-uz sa tesim+ k tomu volske oko.MM chce aj klobasu-to ja zase nemusim.

riana12
20. máj 2010

@etuska
skusam novinku 😀
no mozno... alebo mam nizky tlak a takto mi to blbne 😕

zuzanockamt
20. máj 2010

riana ... ty co stvaras? 😕

riana12
20. máj 2010

@zuzanockamt
Zuzi, tak aj ty aby si videla 😀 😉

riana12
20. máj 2010

babulky, tak ja som ostala do zajtra vecera sama... mlady si potrebuje nieco vybavit, tak musel uz dnes domov...
ale strasne smutno mi ostalo ☹ a to som si predtym uz dlhsiu dobu myslela, ze mi az tak moc nebude chybat, ak nebudeme spolu len 1-2 dni... 😒 hmm, preratala som sa 😅 😅 🤐

zuzanockamt
20. máj 2010

riana ... ato je naco ten zavinac a nick ... ja som nejaka dementna 😅 😀

zuzanockamt
20. máj 2010

aha ... to ked si kliknem na to odpovedz a mi to hned vyhodi jeho nick a potom sa mu to ukaze aj hore ako sprava Kto ma spomina ... dobre vymyslene, aspon nemusim citat vsetko a viem sa hned zorientovat ... ak som to spravne pochopila

riana12
20. máj 2010

@zuzanockamt
presne tak 🙂 teraz sa v tom asi budem vyzivat 😀 ale len dnes pripadne, ked budem chciet na nieco upozornit 😅
woooow, napadlo ma, ze takto mozem upozornovat, ze v tej druhej teme je ticho... som ja hlavicka 😀 😀 😅

zuzanockamt
20. máj 2010

@riana12 no vsimla som si, ze ta to bavi 😀

riana12
20. máj 2010

Zuzi, no obcas ma nieco nove aj zaujme... ze mi potom az takto sisuje 😀 😅

zuzanockamt
20. máj 2010

ale je to celkom dobry napad 🙂
a mlady ti kedy pride?

riana12
20. máj 2010

no ja zajtra idem k nim domov po praci 🙂

zuzanockamt
20. máj 2010

tak to uz do zajtra nejako prezijes 😉
idem ja porobit trosku poriadok a umyt sa a do postele, je mi nejako divne ... ale potom este kuknem, ci je tu nieco nove

riana12
20. máj 2010

no ja sa idem supnut do vane... zdrzim sa, lebo ma nikto nebude v posteli cakat 😀 😀 aj ked asi sa budem ponahlat, aby som si mohla aspon normalne pospat... dneska som prespala budiky a do roboty dosla o hodku neskor - vcera sme sa ulozili spat az niekedy po polnoci 😅

tak zatial 😉

etuska
20. máj 2010

ahojte kočky,
este ste tu?
Ja som prave ulozila Misku spat 🙂

etuska
20. máj 2010

@riana12
tak to je celkom dobry vymysel 😅

riana12
21. máj 2010

etus, ja som sa uz vtedy cabrnala vo vani 😀

zaira1407
21. máj 2010

ahoj ! Kde ste ?
Ja som sa trochu dnes ucila na poslednu skusku, ktoru mam v pondelok a potom dufam najdem nejaku pracu,ale ja v to verim 😀 ,takze najdem ! Asi idem pokosit kym este neprsi, lebo mame pred domom hotovu dzunglu 😠 a krovinorez sa nam pokazil .... 😢
riana tak ty uz mas veget od skoly ? 🙂 ...ja v pondelok ,teda ak spravim 😀
zuzanockamt- a Jurko je 100% isty ,myslim ci ma pipika 🙂 😕 ?
ze by erika rodila ? ?

zuzanockamt
21. máj 2010

zaira ... a ty co studujes? ... uz si aj hladala nieco ohladom prace? ... ja som pred statnicami uz mala aj ziadosti rozposlane a aj robotu istu 😀
no Jurko je isty nie na 100%, ale na 1000% ... veselo sa na sone pretrcal 😀 ... 29.maja ideme zase na 3D/4D tak predpokladam, ze zase bude problem vidiet tvar, ale pipika nam veselo bude ukazovat 😀

etuska
21. máj 2010

ahojte kočky,
Zaira-este tu strasim 2v 1 🙂 -ale robim vsetko pre to,aby to uz dlho netrvalo 😀 😀 😀

zuzanockamt
21. máj 2010

ahoj erika 🙂 ... takze stale ste 2v1 😀 ... pozeram, ze uz si 40 tt 😉 ... mna dnes rano tak kopal maly, ze som ho citila aj ked som si dala ruku na brucho, ale potom asi citil tu ruku, tak prestal ... a hrozne ma bolel pravu bok rano, neviem z coho ... uz to preslo, aspon to nie je take intenzivne teda

etuska
21. máj 2010

No Zuzi-podla MS mam termin az 6.6,ale tu v UK mi doki termin posunul na 28.5(takze oficialne dnes zaciname 39tt)-ale tu na MK mi uakzuje akoze uz zacina 40tt 😅

etuska
21. máj 2010

mne babo prave skace v brusku jedna radost-bodaj by nie-bola som hladna a teraz si davam zemiaky na kyslo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre