• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
@riana12
parada-hmmm-vediet tak malovat..... :slight_smile:
@zuzanockamt
ja som prave doranajkovala a idem trochu upratat-obedik amme od vcera :slight_smile:
24. máj 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anet111 lenze ja mam vzdy pri sebe nejaku tehotnu a ktora tehotna uz neni, tak ma mimco. niekedy to je tak, ze jedna tehotna, druha v kocari, tretia za ruku a ja :grinning:
24. máj 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisisi teraz sa naozaj s tehulkami roztrhlo vrece ... na kazdom kroku nejaku stretnem
24. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt ten to dostal tiez mailom :grinning: :slight_smile:
24. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 aha, takze tiez len preposiela :grinning:
24. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale zase pravda, ze by nepreposlal len tak hocico :slight_smile: a ma ak slusne zdroje, ktore mu tie maily vselijake posielaju :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt veru veru, vsade ich je jak smeti :slight_smile: aj teraz mi kamaratka pisala, ze jej byvaly sa ide zenit presne rok po rozchode, caka babatko.
25. máj 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Kde ste všetky ? Ja som prave doumyvala riad, predtym som varila a teraz mam trochu volno v zahrade je aj tak mokro lebo zase a znova pršalo :angry: ...uz ma to vazne nebavi toto pocasie ....
erika je uz v nemocke ? co myslite ? simonko uz je na svete ??? :sweat_smile: :confused: :slight_smile:
25. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaira1407
ja som ste pekne krasne doma-kam by som sla takto "bez rozlucky"? :grinning: :grinning: :grinning:
Termin az v piatok,podla MS dokonca az 6.6-tak si len pekne vegetim doma :grinning:
Dnes som takmer cely den na nohach-tak hadam sa babatku zachce... :grinning:
25. máj 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
mne konecne skoncil babysitting :stuck_out_tongue_closed_eyes: , esteze je MM doma cely de, lebo inak by ma asi na obed uz odvalilo :sweat_smile:
25. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
Zuzi-zvykaj si :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. máj 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska erika ... ja fakt obdivuje po dnesku a vcerajsku vsetky tehotne maminy s dietatkom doma ... ja by som to asi nezvladla ... preto ja len jedno a dost :grinning:
maly sa ma pyta, ze ako sa ma trabancek v postielke ... a ja na neho kukam, ze co chce a az ked mi ukazal na brucho, ze ved trabancek, co dnuka spinka :grinning: ... to akoze bratranceka myslel :grinning:
25. máj 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, no maly musel byt podareny s tym trabancekom :dizzy_face:
ale apson si si to vyskusala a mas nejaku tu skusenost :slight_smile:
25. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ja mam uz skusenosti dost :grinning:
25. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 este viac bol podareny, ked mi povypluval rozute jablko na koberec :angry: ... potom to zbieral do papierovej vreckovky :grinning:
25. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - skusenost tehu + mensie deculko :slight_smile: ale treba mu uznat, ze a snazil upratat po sebe :wink:
25. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ked som na neho zrukla, tak sa uz musel snazit :grinning:
25. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty takto nanho? :grinning:
25. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12
ved treba posobit aj vychovne,no nie? :grinning:
Zuzi-tak uz teraz chapes-preco mame druhe az po dlhsej dobe :grinning: :grinning: :grinning: (hoci to nebol povodny zamer)-ale ja si tiez neviem predstavit byt tehu+mat doma batola :stuck_out_tongue_closed_eyes: -hoci MM vravi,ze treba rychlo zamiesit aj na tretie :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška prave dohrala s babkou "obesenca" cez Skype-ideme este dokoncit "homework" a dam ju spinkat :sweat_smile:
25. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska .... tak ja ani po dlhsej dobe nechcem :grinning:
25. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
nikdy nehovor nikdy..... :wink:
moja svokra aj babka boli jedinacikovia a teda obe tvrdili ze nic moc..... :confused:
ono je to tazke najma vtedy ked uz su rodicia stari a treba sa postarat-potom je clovek na to sam :pensive: -ale zase kazdy vie kolko zvladne....

ja osobne som jedinacika nikdy nechcela-aspon teda tie 2 deticky-hoci nas sen su 3 :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska ... no ja viem, ze jedinacik je o nicom, ale do buducnosti to nevidim velmi ruzovo, tak budeme radi, ze aj to jedno nejako zvladneme
25. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt

...dalsie sa popri nom zvezie :grinning:
25. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska
a pokial nema clovek velky vekovy rozdiel,tak aj co-to usetri-Ja som si myslela ze Šimonko bude z dvojiciek-to by som este brala-ale teda po roku,dvoch dalsie babo si neviem predstavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: -uz teda nam ostava len to adoptivne-comu sa ja teda vobec nebranim :grinning: :sweat_smile:
25. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
no zase som odpovedala sama sebe :slight_smile: -to asi tehotenska demencia ci co :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky-idem dopisat s Miskou tie ulohy este a dat ju spat,ale vecer tu este urcite budem zavislacit ako sa poznam :grinning:
25. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... ale keby islo len o take normalne financie, tak to ano, ale kedze nam treba zohnat byt, tak to nepojde a v jednoizbaku s dvomi detmi, to uz by bol iny ulet :grinning:
25. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
dobrych ludi sa vsade vela zmesti :grinning: :grinning: :grinning:
..ale rozumiem Zuzi-my sme presne preto nechceli druhe kym sme byvali u nasich.Teraz sme sice len v podnajme-ale miesta habadej aj na 3 deti :slight_smile:

nakuknem neskor :dizzy_face:
25. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska no ja nevravim, ze nema posobit vychovne... praveze naopak, treba :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok