Budúce snažilky

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... :-N
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😃
etuska
24. máj 2010
@riana12
parada-hmmm-vediet tak malovat..... 🙂
@zuzanockamt
ja som prave doranajkovala a idem trochu upratat-obedik amme od vcera 🙂
sisisi
24. máj 2010
@anet111 lenze ja mam vzdy pri sebe nejaku tehotnu a ktora tehotna uz neni, tak ma mimco. niekedy to je tak, ze jedna tehotna, druha v kocari, tretia za ruku a ja 😃
zuzanockamt
24. máj 2010
@sisisi teraz sa naozaj s tehulkami roztrhlo vrece ... na kazdom kroku nejaku stretnem
riana12
24. máj 2010
@zuzanockamt ten to dostal tiez mailom 😃 🙂
zuzanockamt
24. máj 2010
@riana12 aha, takze tiez len preposiela 😃
riana12
24. máj 2010
tak ale zase pravda, ze by nepreposlal len tak hocico 🙂 a ma ak slusne zdroje, ktore mu tie maily vselijake posielaju 😃 😃
sisisi
25. máj 2010
@zuzanockamt veru veru, vsade ich je jak smeti 🙂 aj teraz mi kamaratka pisala, ze jej byvaly sa ide zenit presne rok po rozchode, caka babatko.
zaira1407
25. máj 2010
Ahojte. Kde ste všetky ? Ja som prave doumyvala riad, predtym som varila a teraz mam trochu volno v zahrade je aj tak mokro lebo zase a znova pršalo ]-( ...uz ma to vazne nebavi toto pocasie ....
erika je uz v nemocke ? co myslite ? simonko uz je na svete ??? :-N =-) 🙂
etuska
25. máj 2010
@zaira1407
ja som ste pekne krasne doma-kam by som sla takto "bez rozlucky"? 😃 😃 😃
Termin az v piatok,podla MS dokonca az 6.6-tak si len pekne vegetim doma 😃
Dnes som takmer cely den na nohach-tak hadam sa babatku zachce... 😃
zuzanockamt
25. máj 2010
Ahojte 🙂
mne konecne skoncil babysitting :-p , esteze je MM doma cely de, lebo inak by ma asi na obed uz odvalilo :-N
etuska
25. máj 2010
@zuzanockamt
Zuzi-zvykaj si 😉 :-p 😃
zuzanockamt
25. máj 2010
@etuska erika ... ja fakt obdivuje po dnesku a vcerajsku vsetky tehotne maminy s dietatkom doma ... ja by som to asi nezvladla ... preto ja len jedno a dost 😃
maly sa ma pyta, ze ako sa ma trabancek v postielke ... a ja na neho kukam, ze co chce a az ked mi ukazal na brucho, ze ved trabancek, co dnuka spinka 😃 ... to akoze bratranceka myslel 😃
riana12
25. máj 2010
Zuzi, no maly musel byt podareny s tym trabancekom x-)
ale apson si si to vyskusala a mas nejaku tu skusenost 🙂
zuzanockamt
25. máj 2010
riana ... ja mam uz skusenosti dost 😃
zuzanockamt
25. máj 2010
@riana12 este viac bol podareny, ked mi povypluval rozute jablko na koberec ]-( ... potom to zbieral do papierovej vreckovky 😃
riana12
25. máj 2010
Zuzi - skusenost tehu + mensie deculko 🙂 ale treba mu uznat, ze a snazil upratat po sebe 😉
zuzanockamt
25. máj 2010
riana ... ked som na neho zrukla, tak sa uz musel snazit 😃
riana12
25. máj 2010
no ty takto nanho? 😃
etuska
25. máj 2010
@riana12
ved treba posobit aj vychovne,no nie? 😃
Zuzi-tak uz teraz chapes-preco mame druhe az po dlhsej dobe 😃 😃 😃 (hoci to nebol povodny zamer)-ale ja si tiez neviem predstavit byt tehu+mat doma batola :-p -hoci MM vravi,ze treba rychlo zamiesit aj na tretie 😃 😃 😃
etuska
25. máj 2010
Miška prave dohrala s babkou "obesenca" cez Skype-ideme este dokoncit "homework" a dam ju spinkat :-N
zuzanockamt
25. máj 2010
@etuska .... tak ja ani po dlhsej dobe nechcem 😃
etuska
25. máj 2010
@zuzanockamt
nikdy nehovor nikdy..... 😉
moja svokra aj babka boli jedinacikovia a teda obe tvrdili ze nic moc..... =-)
ono je to tazke najma vtedy ked uz su rodicia stari a treba sa postarat-potom je clovek na to sam |-| -ale zase kazdy vie kolko zvladne....

ja osobne som jedinacika nikdy nechcela-aspon teda tie 2 deticky-hoci nas sen su 3 🙂
zuzanockamt
25. máj 2010
@etuska ... no ja viem, ze jedinacik je o nicom, ale do buducnosti to nevidim velmi ruzovo, tak budeme radi, ze aj to jedno nejako zvladneme
etuska
25. máj 2010
@zuzanockamt

...dalsie sa popri nom zvezie 😃
etuska
25. máj 2010
@etuska
a pokial nema clovek velky vekovy rozdiel,tak aj co-to usetri-Ja som si myslela ze Šimonko bude z dvojiciek-to by som este brala-ale teda po roku,dvoch dalsie babo si neviem predstavit :-p -uz teda nam ostava len to adoptivne-comu sa ja teda vobec nebranim 😃 :-N
etuska
25. máj 2010
@zuzanockamt
no zase som odpovedala sama sebe 🙂 -to asi tehotenska demencia ci co 😃 😃 😃
etuska
25. máj 2010
kočky-idem dopisat s Miskou tie ulohy este a dat ju spat,ale vecer tu este urcite budem zavislacit ako sa poznam 😃
zuzanockamt
25. máj 2010
erika ... ale keby islo len o take normalne financie, tak to ano, ale kedze nam treba zohnat byt, tak to nepojde a v jednoizbaku s dvomi detmi, to uz by bol iny ulet 😃
etuska
25. máj 2010
@zuzanockamt
dobrych ludi sa vsade vela zmesti 😃 😃 😃
..ale rozumiem Zuzi-my sme presne preto nechceli druhe kym sme byvali u nasich.Teraz sme sice len v podnajme-ale miesta habadej aj na 3 deti 🙂

nakuknem neskor x-)
riana12
25. máj 2010
@etuska no ja nevravim, ze nema posobit vychovne... praveze naopak, treba 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli