• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce snažilky

27. januára 2013 
@riana12 ... jasne, ze nahodim :slight_smile: ... len maly bude musiet spolupracovat a nie si zase schovavat tvar ... uvidime ako bude natoceny, ale doki si uz nejako poradi, aby boli aspon nejake fotky
28. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, musis malemu urobit pred UZV nejake ponaucenie, nech poslucha :grinning: :sweat_smile:
28. máj 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on si podla mna uz teraz robi co chce ... vobec neposlucha, ved mu vravim, ze nech sa aj viac hybe, nech viem, ze je ok a on nic ... MM vravi, ze mam byt spokojna, ze ked sa narodi, tak bude aspon kludny, len ja sa bojim, ze to bude potom naopak ... teraz oddychuje a potom zacne vycinat :sweat_smile:
28. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly potvornik to je tusim :grinning:
28. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to asi ano :grinning:
28. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, ved hned, ako sa maly narodi, mozno ho doki hned aj po ritke vyplieska... to bude mat za to, ze v brusku neposluchal :sweat_smile:
28. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt tak sa tesim na fotocky, alebo je maly hanblivec a ukaze sa az pri narodeni :slight_smile: inak dnes priatelovi prvykrat v zivote uslo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: povedal ze jeden strek isto, mozno aj dva. ale co z toho, ked som 7DC a ovulku mam tak 12DC.
28. máj 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisisi my s MM sme uz maleho videli a mame aj foto, takze nevadi, ak sa teraz neukaze :wink:
28. máj 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto su moje dnesne ulovky z nakupov ... kupila som bodycka pre maleho a aj pre sestrinho malucha :slight_smile:
28. máj 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
jej Zuzi-krasne kusky :slight_smile:
28. máj 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska dakujem :slight_smile: ... to posledne co vyzera ako ruzove, tak to je cervene :wink:
28. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt
akurat som sa chcela opytat :dizzy_face:
ja idem este makat-lebo by som v noci rada rodila :grinning: -hadam aj maly bude mat rovnaky nazor :grinning:
28. máj 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska az teraz som si vsimla, ze to vyzera tak nejako do ruzova, tak aby ste si nemysleli, ze som nejaka mimo :grinning:
no tak snad sa maly rozhodne tak ako ty a pojdete :sweat_smile:
28. máj 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som konecne v klude doma... tie kvapky, co som uz dneska v druhej teme spominala, tie som nekupila, tak som sa nakoniec vrhla do Femi kvapiek... celkom ma potesilo, ked som si v letaciku precitala, ze to je aj na zmiernenie menstruacnych bolesti :dizzy_face:
28. máj 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 a mozem sa spytat naco ich uzivas?ci predpriprava??? :slight_smile:
@zuzanockamt krasne si nakupila, verim, ze niekedy sa tym malickym vecickam neda odolat!
28. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisisi tak synovcovi sa zide, lebo teraz sa uz viac zaspini ako ked bol malinky a pre nasho tiez chcem zopar kuskov, aby aj odo mna nieco mal ... lebo doteraz som nic nekupila :sweat_smile:
28. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt babky, kamosky nakupia habadej a este co bude podedeneeee, ajajaaaj.
28. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisisi ved ja uz mam vsetko nakupene = podedene po sestre, tak preto som chcela aj ja cosi kupit :wink:
28. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt a meno je po tatinovi?
28. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisisi ale kdeze :grinning: :grinning: :grinning: ... obidvom sa nam nepaci, ked sa davaju mena po rodicoch ... s tym by som nikdy nesuhlasila
28. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisisi kvapky som si teraz kupila, ze ich skusim kvoli bolestivej MS... teraz mi aj dost blbne cyklus, tak by bolo fajn, ked by to pomohlo aj na to :slight_smile:
28. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt ale pekne ste vybrali, slovenske :slight_smile: mne sa paci oliver, kristian, maxim a teraz, ked si s priatelom robime srandicky o buducnosti volame malicke timko

@riana12 tak hadam pomozu, nech sa das dokopy do snazenia
28. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisisi ja by som MM na nejake zahranicne alebo prilis originalne nenahovorila, takze ten vyber bol dost zuzeny :grinning: :sweat_smile:
28. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt no tak tie co sa pacia mne, su este dost ,,tradicne,, niektori rodicia naozaj menami svoje deti trestaju hned od narodenia, ak mamina pozera moc telenoviel, alebo podobne.
28. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisisi tak MM by nepredychal ani tie, co si ty uviedla :grinning:
28. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt no v konecnom dosledku, nemala si velku dilemu a jurko je pekne meno.
28. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisisi no mali sme len dve moznosti bud jurko alebo maros :slight_smile:
28. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt jurko :slight_smile: a preco je MM taky priebercivy, ved je este vela peknych slovenskych mien.
28. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisisi no neviem, ani mne sa nejako muzske mena nepacia, s dievcenskymi by taky problem nebol :sweat_smile:
28. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanockamt ake ste mali dievcenske???ja mam praveze s nimi vacsi problem.
28. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok