Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

jerryjanka
19. máj 2008

tak to maš časuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

aknellita
20. máj 2008

to jooo, do titulu casu dost, ale do druhej statnice az tolko nie 😝

mexx
autor
23. máj 2008

Aknel, neboj, ono to sice rychlo ubehne a dovtedy je to samy stres, ale potom to uz bude OK. Tiez som tak stale panikarala a nevedela sa dockat, kedy uz bude konecne potom...a teraz mi to uz ani nepride nejake strasne. (Keby som statnicovala znova, panikarim nanovo...) 😝

zuzanockamt
23. máj 2008

aknellita ... tak blahozelam k prvej statnici a o chvilu bude aj druha a budes otitulovana 😀 😉 🙂

jerryjanka
23. máj 2008

mate niektora domaceho milačika chceli by ste k podstrankam mojasvadba, modrykonik a modrastrecha privítali aj podstranku o milačikoch prispejte do tejto temy

založila som ju ja. a privitala by som ho
ved si chceme aj so zvieratkami poradiť posťažovať zistiť nove veci

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zuzanockamt
27. máj 2008

no kde ste vsetky? 😉

jerryjanka
27. máj 2008

ahoj zuzi
no ja som tu 🙂

ako s manželom už je to lepšie?

zuzanockamt
27. máj 2008

no cauko ... nejako sa to tu umrtvilo 😀 ...no s manzelom vselijako ... navonok dobre,ale asi sa nikdy nezhodneme...on nechce zit na slovensku a ani tam mat babo a ja hej...takze neviem

jerryjanka
27. máj 2008

aaaaale nejako to vyriešite neboj sa 😉

zuzanockamt
27. máj 2008

no budeme musiet 🙂 ... a vy ako? ... snazite sa uz o 106? ... inak som si dnes kupila 5 bielych bodyniek (3 - 6 mesiacov)...sme boli v meste,tak mali za dobru cenu, viem, ze by sa nemalo pre male v predstihu kupovat, vraj to prinasa nestastie, ale hadam to tak nie je 😉

jerryjanka
27. máj 2008

zuzi v pohodke ja mam dve krabice detských vecí 😀
aspon si si urobila radosť a nebudeš potom toľko už kupovať

no o 106 ešte nesnažilkujeme. o 106 to bude až v auguste teraz je to skôr tak na nahodu

zuzanockamt
27. máj 2008

tak to si riadne zasobena 😀 ... ja tiez vravim, ze lepsie je postupne ako potom naraz vsetko ... a dufam, ze daco aj dostanem 😀

jerryjanka
27. máj 2008

no niečo je ešte po mne 🙂
niečo som dostala ako darček niečo kupila
nie je to len oblečko su tam aj ine veci
obal na flašku, plyšovy ruksak v tvare krtka 😀
ataaaaaaaaak

zuzanockamt
27. máj 2008

ja budem zatial len oblecko kupovat ... keby som ale vedela dopredu,co budem mat - ci chlapceka alebo dievcatko - ale chcela by som viacej dievcatko ... take krasne veci dievcenske som videla, no ale kupim to a nakoniec mi to bude na nic

aknellita
28. máj 2008

zuzi... fiiiha, takze manzel nexe zit na slovensku? ani tam mat dieta? a to ti teda skoro povedal.... no som zvedava ako to dopadne 😨 joooj, ja mam pre babo take zimne rukavicky.... som raz videla za dvacusa... take boli chutne 😀 tak no a co? ved som len zena 😀
jerry ... oj, august sa blizi... tak tesim, ked budes tehu a budes o vsetkom informovat, aby som vedela co ma (snad) caka 🙂

zuzanockamt
28. máj 2008

aknel ... tak to som zvedava aj ja 😀 ... vsak sa ozvem priebezne

jerryjanka
28. máj 2008

zuzi - asi by potreboval manžel vyprask nie ? 😀

leni no ja som taka ista ked skratka vidim niečo krasne a za par korun - no nekup to 😀

no nemyslim že to bude take jednoduche že august a šup... ☹
ale snad do konca roka sa zadarí

zuzanockamt
28. máj 2008

jerry ... musis verit, ze to jednoduche bude 😉 ... ja ak sa dozijem, tak to bude niekedy v 35-ke, takze musim verit, ze sup a je to 😀

jerryjanka
28. máj 2008

zuzi 😀 dobre tak šup a bude to 😎

zuzanockamt
28. máj 2008

jerry ... musime byt pozitivne mysliace ... neboj sa ... v auguste zacnete poriadne snazilkovat a v septembri - oktobri uz budes natesena behat s // 😉

jerryjanka
28. máj 2008

zuzi od radosti kupim kočik 😀
ale srandujem
ale si isto tento tyžden niečo pre radosť urobiť

aknellita
29. máj 2008

zuzi... aspon peniazky sa sypu? bo ty si teda v dost blbej situacii 😖 a presne to bude tak, ze sup a je to 😀 ja to mam tak isto naplanovane 😀
jerry ... som prave rozmyslala, ci sa volas janka alebo nejak inak..... xela som kuknut do svadobneho albumu na meno, ale ho tam nemas ☹ a jasne, kup si daco fajne... ja uz sa tesim po statnici ako si kupim nieco pre radost... joj, len aby ta statnica vysla, bo uceniu teda vela nedavam, sa mi brutalne nexe 😖

jerryjanka
29. máj 2008

leni - mala som album no som ho zmazla potom
ale dve fotky mam zo svadby aj tu na konikovi tak kuk

no ja som si kupila akurat pribor ale bola to dobra kupa-
sme si povedali že do novej kuchyne aj novy riad bude tak som dnes natrafila
pôvodne sme chceli kupiť bazen :D
no bazen až buduci tyžden v akcii

a ano volam sa Janka :D celkom logicke však
ešte si chcem kuknuť detske vecičky a niečo pekne kupiť pre radosť ale nemam akosi kedy 😨

zuzanockamt
29. máj 2008

leni ... peniazky chodia kazdy tyzden na ucet, ale az tak velmi sa nesypu 😒 ... dufam, ze sa to aj zlepsi niekedy, ale o trochu je to lepsie ako na slovensku ... len nie az tak ako sme si predstavovali

jerryjanka
29. máj 2008

zuzi určite sa to zlepší uvidiš

zuzanockamt
29. máj 2008

jerry ... tak to dufam ... mame taku pracu na v podstate na polovicny uväzok, ale snazime sa hladat aj nieco ine

jerryjanka
29. máj 2008

ved ste tam chvilu všetko chce čas 😉

zuzanockamt
29. máj 2008

veru kratko ... mesiac a pol

jerryjanka
29. máj 2008

no vidiš - to sa utrasie uvidiš
nakoniec z vas budu milionari 😀

zuzanockamt
29. máj 2008

jerry ... tak toho sa bojim 😀 ...ze budeme milionari ... uz sme znizili naroky...nechceme 3-izbovy, ale iba 2-izbovy byt 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre