Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
18. nov 2010

kvoli tomuto sa ja moc tesim, az sa raz osamostatnim... ak to bude s mladym, navarim, kym bude v robote alebo bude na to moje vyrenie odkazany, nikto ma nepredbehne, nikto ma nebude znechucovat... huraaaaaaaaa 😵

stanca22
18. nov 2010

@riana12 Tak super, Ti želám aby Ti to tak vyšlo ako chceš 😵 No ani mňa mama nechcela nikdy pustiť k šporáku a teraz mi vyčituje, že neviem navariť 😠

zuzanockamt
18. nov 2010

@riana12 aj ja by som chcela mat taky servis, mne sa varit nechce, ale co narobim, jest treba

riana12
18. nov 2010

@stanca22 asi mamy cakaju, ze sa dcery budu same vrhat k sporaku... minule veduca v robote, cez obed, mala debatu, ze ako sa jej nepaci na synovej priatelke, ze sa u nich nevrha na varenie, ze sa asi hanbi... no ja by som sa tiez hanbila... jej sa nic nepaci, kazdu vec okomentuje, ze clovek strati aj chut do zivota...
a ja napr. sa aj u mladeho doma bojim nieco vyvarat, maju plynovy a toho sa ja bojim ako cert kriza, na ovladanie rury tiez platia troska speci pravidla, tak jednak nechcem vybuchnut a jednak, nech im daco nepokazim... doma mame len elektricky sporak s rurou...
potom mladeho mama mi nezabudne nikdy povedat, ona to aj dobre mysli, ze nech sa netrapim s varenim, ved vsak si mame najst v chladnicke... a mlady ma zase speci sposob, tiez nechtiac... ten sa ma vzdy pyta len, "co si urobis?" naco ja sa mam potom snazit, ked to vyzneje, ze co si navarim, mam zjest sama... aj ked mi potom ide hned vsetko po dovareni vyjest 😒

inac, tak ma napadlo, ze odkial mam ja obcas take kuchticke postrehy - ked mama bola s najmladsim braskom tehu, tak jej bolo az do konca zle, takze to som varila len ja , obcas daco tato urobil...

riana12
18. nov 2010

@zuzanockamt ale vies, ake je mne neprijemne taky servis mat? 😒

katie1
18. nov 2010

ja to iste ked som byvala doma - tiez bola kuchyna mamine kralovstvo, vzdy mi povedala, ze jej viac pomoze ked poupratujem byt, poperem a proste domace prace... Takze som sa naucila varit az ked som sa osamostatnila.

katie1
18. nov 2010

tak baby, prave som si na internete naplanovala cestu do roboty autobusom, lebo sa mi pokazilo dnes to auto a drahy pojde tuto noc este na nocnu, tak nech sa rano vyspi. Nesla som autobusom uz zo 3 roky. Budem mat zazitok 😀 Takze balim do kabele knizku a aspon si pocitam, lebo v poslednej dobe nemam na citanie moc cas...

duska1122
18. nov 2010

ahojte vidim ze mate temu varenie. ja ked som isla byvat s frajerom vedela som zaklady a uz iba zdokonalujem , aj ked nie vzdy to je idealne. ked som este chodila k nim tiez som nechcela u nich varit, a bolo mi divne aj chodit si brat nieco do chladnicky. a prvy krat som robila u nich osie hniezda boli fakt hnusneee ale vsetci sa tvarili ze su celkom dobre....

duska1122
18. nov 2010

@katie1 tri roky to je dlha doba. aj ked taka jazda autobusom ma tiez svoje caro. ja ked som sla po dlhej dobe busom mi to pripomenulo ked som chodila do skoli. a vyhoda nemusis soferovat 😀

zuzanockamt
18. nov 2010

@riana12 neboj sa, este si uzijes varenia az - az, budes aj lutovat, ze ten servis zase nemas 😀

riana12
18. nov 2010

ahojte babulky 🙂
@katie1 no tak vela zdaru pri ceste busom 😉

ja si uz idem lahnut, je mi nejak divne, podbrusko neprijemne teraz pobolieva, akoby palilo... uz sa blba MS ozyva 😖 pomalicky sa blizi jej cas... 😠

tak sa tu majte, zelam dobru nocku 😉

riana12
18. nov 2010

@zuzanockamt momentalnr to vidim tak, ze ten servis je mi neprijemny... ja to beriem z pohladu, co mam teraz...

katie1
18. nov 2010

dakujem baby za podporu heh 😀 Dobru nocku, idem aj ja uz haji, zajtra musime s malym skorsie vstat...

katie1
19. nov 2010

Bre ranko 😉 Neuverite, moj drahy nesiel nakoniec na nocnu, aby ma rano zobral do roboty, takze jazda autobusom sa nekonala 🙂
Ake mate ranko vy?

riana12
19. nov 2010

dobre ranko 🙂
@katie1 no teeeda, takze sa ti chlap takto obetoval? prehodil si smenu ci ako? 🙂

katie1
19. nov 2010

@riana12 robi na taxiku, takze je to na nom, ale stanovil si pravidelny rezim (aby nezlenivel) a neporusuje ho, jedine vo vynimocnych situaciach a to je potom z toho nervozny, ze nezarobil za ten den kolko chcel a pododobne 😅 Chodi do roboty ked som ja v robote, takze doma sme spolu, koncom tyzdna si dava aj nocne, ale to si dava az od 22:30 a pride nad ranom, ja to cele prespim, takze ani neviem, ze nie je doma. Na obedy v robote tiez chodime spolu a cez vikendy je doma tak ako ja, iba v sobotu ma nocnu.

riana12
19. nov 2010

@katie1 no tak to mate ako paradne zariadene 😵 😉

katie1
19. nov 2010

@riana12 A Tvoj mlady ma ako smeny?

riana12
19. nov 2010

@katie1 tyzden ranna, tyzden nocna, tyzden poobedna a zase dokolecka... robievaju aj soboty, ked treba... teraz je to kazdy tyzden... prestanu asz koncom decembra 😝 teraz ma napr. aj poobednu v sobotu... 😝
inac, taka sranda, vcera som citala pre jeho znamenie horoskop, normalne mu to na 100% sedi 😀 😲

katie1
19. nov 2010

@riana12 a on co robi?
To fakt? A co tam mal?

zuzanockamt
19. nov 2010

@katie1 tak to mas fajn, ze sa priatelovi da takto prisposobit v praci, aby ste boli spolu 🙂 ... ale ked je asi sam sebe panom tak to ide 😉

katie1
19. nov 2010

@zuzanockamt ano aj ja som tomu rada, je to takto fajn 🙂 Ked budem na materskej, tak planuje byt cez den s nami doma a robit iba nocne.

zuzanockamt
19. nov 2010

@katie1 no tak to budete mat potom dobre narocne, ked bude robit len nocne, ved sa poriadne cez den ani nevyspi, lebo budes potrebovat s malym pomoct aj k lekarovi kazdu chvilu zabehnut

katie1
19. nov 2010

@zuzanockamt on spava po nocnej do tej 10-11h. A bude spat v inej izbe ako budem ja. No uvidime, ale ako ho poznam, nepojde do roboty ked ja budem doma, ved aj ked mame v robote volno (sviatok), tak aj on ho automaticky ma 😅 Kedysi (ked sme sa nepoznali) robil iba nocne... A ja mam tiez auto, takze ak bude treba ist niekam autom skoro rano, tak to snad zvladnem aj sama... Ci ako si to myslela s tym lekarom?

zuzanockamt
19. nov 2010

@katie1 no tak to hej, ked mas svoje auto, mozes ist aj sama ... ja tiez chodievam sama, ale nemusim chodit autom, lebo to mam cca 10 minut od domu ... ale autom by som sa bala ist sama s babom, lebo to by som kazdu chvilu kukala, ci sa nieco nedeje 😀 ... ja som sa uz naucila zvladat maleho sama, lebo MM nemoze byt doma hocikedy, ked si zmysli

jetta
19. nov 2010

ahojteeeee dnes mame piatok juchuuu , ja sa tesim ako mala lebo ide farmar si hlada zenu nemozem za to ale straaasne to mam rada 😀 😀 vela sa na tom nasmejem
a este sa tesim ze nemusim vstavat zajtra a tak... na co sa tesite vy ? 😀

riana12
19. nov 2010

@katie1 v sklade robi...
no a mal tam nieco v tom zmysle, ze praca mu da zabrat, ze partner bude kvoli tomu nahnevany (co ma aj hneva), ale ze uz len chvilu a prestane aj stres v praci a prinesie to aj pohodu do vztahu... teraz je to v najnovsom zivote

riana12
19. nov 2010

@jetta no dneska si uz kuknem aj ja farmara... mama to minule tiez pozrela a ze sa na tom smiali, ze aku chazku tam nasli 😀 teda niektore z nich tae divne tetky... 😅
a ja zajtra musim tiez skor vstat, zajtra mame kino 11:40, takze kym docestujeme, nejaky cas to zaberie...

katie1
19. nov 2010

@zuzanockamt no ved to, ze aj my mame zdravotne stredisko s beznymi obvodnymi lekarmi za domom par metrov...
A v aute s detmi sa netreba bat, su v nom ako peny, kukaju von oknom a pocuvaju radio, pripadne rovno zaspia 🙂

zuzanockamt
19. nov 2010

@katie1 no nas reve ako tur v aute 😖 ... az po nejakom case sa upokoji 😖
@riana12 ja som minule kukala farmara, ked mal MM poobednu a neverila som vlastnym ociam 😝 (zase mi tu chyba vracajuci smajlik 😀 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre