Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

vivien22
24. jan 2008

veď aj ja sa toho bojím, že sa nám to nebude dariť tak ako by sme chceli. ja by som chcela v lete vysadiť HAK a otehotnieť nejako v októbri, novembri aby sa bábo narodilo niekedy v lete 2009. Teraz splácame ešte úver za auto a ja mám zmluvu na dobu určitú do konca februára, tak dúfam, že mi ju predĺžia už na dobu neurčitú.

cukruska1920
24. jan 2008

vivi...ja som brala HAK a v septembri som vysadila s tym ze sa nam to hned podari a teraz je to uz pomaly 5 mesiacov a stale nic....neurob tu istu chybu

vivien22
24. jan 2008

cukruska: vysadila by som ich aj hneď ale ak by sa nám to náhodou pošťastilo a bábo by sme čakali už teraz, tak by sme to asi finančne nezvládli. máme úvery a chcem ešte trocha našetriť na vecičky okolo malinkého. som asi sebecká, že takto uvažujem ale inú možnosť nevidím.

mexx
autor
24. jan 2008

Nuz, babky, je to dnes ozaj skareda doba, ze kazdy musi najprv rozmyslat nad peniazkami, kym sa odhodla na babatko... 😒

cukruska1920
24. jan 2008

ja sa tiez bojim toho ako to finance zvladneme ked pride babo ale vela ludi to zvladlo tak to zvladneme aj my

vivien22
24. jan 2008

to si vravím aj ja a manžela o tom stále presviedčam, že keď to zvládnu iní, ktorí sú na tom ešte horšie ako my, tak to zvládneme aj my.

cukruska1920
24. jan 2008

vivi...ja len ze potom ak sa nebude darit tak vas to bude mrziet...ale to vam samozrejme neprajem

vivien22
24. jan 2008

cukru, čítaš mi myšlienky. Presne takto rozmýšlam aj ja, len môj manžel sa toho bojí ako čerta. Asi má strach, že nás nezvládne uživiť alebo čo.

cukruska1920
24. jan 2008

vivi...si myslim ze dieta je najvacsia radost a s tou sa da prekonat vsetko....poznam jednych co nechceli babo lebo este nemaju plavajucu podlahu, potom este nemali vsetok nabytok, potom televizor a ked uz mali vsetko nedarilo sa im otehotniet....potom az o 5 rokov

vivien22
24. jan 2008

tak takto by som určite nechcela dopadnúť. Určite nie uprednostniť materiálne veci pred bábom. musím manžela nejako presvedčiť aby sme sa začali snažilkovať už skôr a nečakať.
cukru, vy ste boli od začiatku rozhodnutí obaja na 100%, že už chcete bábo?

csilla76
24. jan 2008

ahojte snazilky mozem sa aj ja pridat?citala som co ste popisali je toho hodne 😀

cukruska1920
24. jan 2008

no ja som brala HAK do svadby s tym ze po svadbe vysadim a budeme pracovat na babe.....a rozhodnuti sme boli

vivien22
24. jan 2008

ahoj csilla, poď medzi nás.

cukru, to ti závidím. manžela som ledva uprosila aby sme začali na tom pracovať po lete. Sme spolu 4 roky a manželia sme len 3 mesiace. Myslím, že k šťastiu nám už chýba len mimi.

cukruska1920
24. jan 2008

vivi...mi sme spolu tiez 4 roky a manzelia sme 5 mesiacov...vies niektori chlapi su taki ze mozno aj chcu ale nevedia to prejavit...ale som si ista ze keby sa vam to podari bol by velmi stastny

vivien22
24. jan 2008

myslím,že by bol. deti má veľmi rád. asi prestanem HAK brať už skôr a uvidíme čo bude. počkám už len na tú zluvu na dobu neurčitú a to je len skoro mesiac.

cukruska1920
24. jan 2008

no tak to je ok....a kolko beres HAK ?

vivien22
24. jan 2008

asi 4 roky, odkedy poznám manžela.

cukruska1920
24. jan 2008

ja keby viem ze budeme mat problemy tak vysadim uz pred svadbou

vivien22
24. jan 2008

a ty, koľko si brala HAK?

cukruska1920
24. jan 2008

asi 2 a pol roka

oriesok
24. jan 2008

babenky.. aj to beriem tak.. keď sa zančeme snažílkovať, tak na to nebude stále myslieť.. ono myslím, že aj psychika robí svoje.. keby so stále myslela na to, že či sa to už konečne podarilo, tak myslím, že by z toho nič nebolo.. proste budeme si s manželom plne užívať a keď to príde, tak to príde..

vivien22
24. jan 2008

to sa môžem začať aj ja obávať, že sa nám to hneď nebude dariť. je to asi individuálne u každého je to inak. Ale 4 roky je asi dosť na to aby to bolo bez problémov.

cukruska1920
24. jan 2008

oriesok...lenze vzdy sa to neda pretoze aj ked si povies ze nato nebudes mysliet v podvedomi budes...pretoze ak zena tuzi po dietatku mysli nato

oriesok
24. jan 2008

ja som brala HAK asi 4 roky a vysadila som ju pol roka pred svadbou.. už ma nebavilo sa stále pchať tabletkami.. a už mi tak trošku škodili..

vivien22
24. jan 2008

aj ja začínam mať v poslednej dobe problémy. vypadávajú mi vlasy, už som sa dala aj ostrihať, mám stále nejaké zápaly v tele. myslíte, že môže mať na to vplyv HAK?

cukruska1920
24. jan 2008

no neviem.....mozno....mna bolievala strasne hlava ..tak som isla k doktorke a povedala mi ze po dvoch rokoch je dobre HAK zmenit alebo potom vysadit a ja som chcela vysadit tak som to urobila a odvtedy mam pokoj

oriesok
24. jan 2008

kým sa sex nestane povinnosťou, myslím, že keď baba vie, že má ovu, a núti mužíka, že teraz to musia vyskúšať.. teraz je šanca....... tak je to ešte v pohode..

oriesok
24. jan 2008

tviv ak to teda neviem.. ja som z nej mala zmeny nálad.. a už som to sama so sebou nemohla vydržať.. tak som ich jednoducho vysadila.. 😀 a už je to v pohode..

vivien22
24. jan 2008

aj mňa bolieva hlava, skoro každý deň. Keď som bola na preventívke u gynek. tak mi nič také nevravela. dobre vedieť.

oriesok
24. jan 2008

ono to má na každého iné nežiadúce účinky..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre