Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
28. jan 2009

Ja by som tiez drzala 90 dnovku, akurat ma to nebavi varit...ale keby mi nejaky dobrovolnik chystal papu, jaj, by som sa potesila... 😅
U nas prsi ci co to robi, tak divne je, proste ideal na prechadzku mestom... 🙄

zuzanockamt
28. jan 2009

s tou dietou to nie je az take narocne, ja som ju uz raz drzala a pekne som schudla 7 kg a po jej skonceni,ked som sa zacala normalne stravovat,tak som naspät pribrala max. 2 - 3 kg, co nie je az take hrozne, ale teraz pred letom chcem este trosku pochudnut ... tak 5 - 7 kg, dufam, ze sa mi to podari ... chcem byt kocka 😀 😎

mexx
autor
28. jan 2009

No tak to ja by som prijala schudnut aj ovela viac kil, ja som vacsi maco... 😅 Tiez si kazdy rok hovorim, ze toto leto uz aj ja budem kocka, ale nejak mi to vzdy unikne... 😀

zuzanockamt
28. jan 2009

ja by som chcela mat 60 kg ... to by bolo idealne, ale mam skusenost, ze moje telo ma uz pod 63 kg nepusti, jednoducho sa zasekne a nie ist dole ... ale aj tych 63kg bude stacit

mexx
autor
28. jan 2009

Zuzi, ved to je v podstate dobre, ze telo ta dalej nepusti, same si pyta, co mu treba... 😉 Moje telo je v tomto nejako pokazene... (Ale stacilo by mi, keby ma nad nejaku hornu hranicu nepustalo.) 😀

zuzanockamt
28. jan 2009

mexx ... 😀

mexx
autor
28. jan 2009

Ono tu spodnu si clovek zvladne ustrazit sam, ale horna... 🤐 No, ved mozno raz sa to naucim. 😉

Dnes sme v meste obehali vsetko mozne, ale aj tak si vzdy doma spomeniem, co vsetko by som este rada... 😅 A zajtra musim ist na vysetrenie, uz teraz sa mi nechce, pche... 😝

zuzanockamt
28. jan 2009

u mna ta horna tiez zvykla stupat ak zmyslov zbavena, ale ja poznam pricinu ... moja dalsia zavislost okrem kona a to je cokolada ... ja by som sa nou pchala kazdy den
ja som bola v meste doobeda ponavstevovat urady ... a potom som uz len doma sedela, comu som aj rada, lebo tu u nas taky vetrisk fuka ze az ... uz davno som taky nezazila

etuska
28. jan 2009

mexx-ides na gyn.? 😕 Ak ano,mohla by si mi prosim nieco zistit?Ak mi neplati zdrav. poistenie na SVK (kedze pracujem v UK)-kolko by som platila za cytologiu?(priblizne?)Lebo tu sa mi teda vobec na gyn. nechce-na svojho lekara doma som uz predsa zvyknuta 😅

mexx
autor
28. jan 2009

Etus, idem internistovi, gynekologovi sa chystam az niekedy neskor... Ale skusim sa popytat aj tak, mozno zistim, a dam ti vediet. 😉

Ja mam dost divny organizmus v tomto, ze niekedy sa mozem uplne hnusne prejedat, a vobec to nevidno na vahe ani na objeme, dokonca mam obcas pocit, ze som schudla... A niekedy mam priam "anorekticke" obdobie, a pokojne naberiem dalsie kila alebo mi nieco "narastie"...no des. 😔

zuzanockamt
29. jan 2009

ahojte ... tak tu doobeda nikto nebol? 😕

etuska
29. jan 2009

zuzi-nieee. 😅 ☹ja som do 12-tej v praci a mexx asi nieco vybavuje 😕 😕 😕 😕 a teraz bezim varit 😀 😀

zuzanockamt
29. jan 2009

ja som varila doobeda...ale to bola len taka rychlovka ... zeleninove rizoto ... hotove za 30 minut 🙂
a teraz budem zase brazdit po nete, lebo aj tak nemam co robit, vonku hnusna zima a vietor a doma mam uz vsetko porobene, dokonca som dnes aj periny prezliekla...este vyvesim pradlo z pracky a to je vsetko ... a MM sa o chvilu presunie do garaze a pride az vecer

mexx
autor
29. jan 2009

Ahojte baby,

brutalne ma boli hlava a nic sa mi nechce... U lekara som cakala od pol desiatej a az po jednej som sa dostala dovnutra, a to sa mu tam prilepila nejaka primarka a zacali sa rozpravat a na mna kaslali, tak som tam uz salela... A nakoniec sme sa dostali len k tomu, ze mi nanovo porobi vsetky odbery, lebo sa mu stale vela nepozdava... 😔 Takze som vlastne nic nevybavila a odchadzala som polomrtva od smadu a s dunivou hlavou... 😔

etuska
29. jan 2009

Mexx ☹ ☹ tak to je fakt blbe.Daj si pohar vinka a vyloz nohy na stol 😉

mexx
autor
29. jan 2009

Dala som si len nejaku malinovku, ale nohy mam prave na stole... 😉

mexx
autor
30. jan 2009

Bre ranko. 🙂

etuska
30. jan 2009

bry vecer Mexx 😵

mexx
autor
31. jan 2009

No tak zase bre ranko. 😀 😉

etuska
31. jan 2009

mexx-podobne 😀
ja som dnes taka "nachcipana",ze len smrkam 😝 .Drahy isiel na postu a to Tesca a ja idem narychlo nieco ukuchtit.O 3-tej k nam pride navsteva-nasi zlati susedia-starsi manz. par.Taki ludkovia s dobrym srdcom,na ktorych tu vieru vidis,ani nemusia o nej hovorit 😔 😔
pekny dnicek 😵

mexx
autor
31. jan 2009

Ja mam taky "vytaci" den...ze som uplne vytocena... 😠 No ale nevadi, nejak to rozchodim... 😀

etuska
31. jan 2009

Mexx 😀 a co,alebo kto ta vytaca?

mexx
autor
1. feb 2009

Aaale...mala som tu kamoskine dieta, potrebovala postrazit...a maly chytil par zachvatov... 😒 Akoze rozdycham taketo, nerobi mi to problem, ale mna vytaca strasne nezodpovedny a chory pristup jeho matky... 🙄 Jej je vlastne dieta na obtiaz... 😔

mexx
autor
2. feb 2009

No tak zase dobre rano... 🙂

etuska
2. feb 2009

bre ranko Mexx 🙂 ci skor pekne popoludnie.Mne vcera nesiel net 😢 ,ale uz opat fici 😀

zuzanockamt
2. feb 2009

ahojte 🙂 ... tu nic noveho? ... ja zacinam byt nejaka chora ... dufam,ze ma to coskoro prejde ... s pracou nemam zatial nic nove ☹ ... minuly tyzden mi volali zase z kniznice, tak sa budem musiet rozhodnut do 9. februara, ze ci to vezmem ... zatial nie som rozhodnuta, lebo na prve tri mesiace by to bol len polovicny uväzok a bola by som len v 8. platovej triede (mozno v 9.-tej) a ked som bola v skole,tak som bola v 10-ke ... takze ten plat by asi nebol bohvieco 😠 ... no uvidime ... musim stale hladat, aj ked v terajsej situacii by som asi mala brat to, co mi ponukaju

etuska
2. feb 2009

Zuzi-a davala si si ziadosti aj do skol?Viem,ze teraz uprostred sk. roka je to bieda,ale nikdy nevies,mozno niekto vypadne 😕 Drzim palce

zuzanockamt
2. feb 2009

erika...davala som aj do skol, ale zatial nic ... takto uprostred skolskeho roka je to dost nepravdepodobne, ale mozno fakt niekto vypadne

mexx
autor
2. feb 2009

Zuzi, tak pockaj, kym uz nebudes musiet v kniznici povedat definitivne rozhodnutie, a ked nebude lepsie, vezmi to. Mozno je to tak preto, ze tam mas skratka byt... 😉 Aspon ja by som to tak robila...

zuzanockamt
2. feb 2009

asi tak aj na koniec urobim ... ved ked nemam nic ine, tak co uz ... len ma hneva ten plat ... ked budem v 8-ke triede sa bojim, ze nebudem mat ani 10 000 sk v cistom ... musim zistit ako to je a pohladat tie tabulky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre