Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
1. mar 2009

Zuzi, vzdy lepsie v skolstve malo, ako niekde inde este menej alebo nic... 😒

zuzanockamt
1. mar 2009

ved ano mexx, ja som rada, ze aspon nieco, ale ta praca je taka nedocenena, ze az 😠 😠 😠 😠 😖 ...ale to sem nepatri

mexx
autor
1. mar 2009

To je, Zuzi, verim...ale mam pocit, ze velmi vela druhov prace je hlboko nedocenenych na SK... 😝

riana12
1. mar 2009

mexx: mam 21 😀

mexx
autor
1. mar 2009

Riana, to este take zabiatko... 😉

riana12
1. mar 2009

😀 😀 😀

mexx
autor
1. mar 2009

😀 😀 😀

riana12
1. mar 2009

Ake sme vyrehotane 😀 😀 😀

riana12
1. mar 2009

No babulky, ja sa tu na dnes s vami lucim, idem hajusat 😔. Chrrr, chrrrrr 😀 😀
Dobru noc 🙂

mexx
autor
1. mar 2009

Ja este chvilu ostavam, ale asi tu aj tak budem sama, takze nic z toho... 😅 Jedine, zeby sa Etuska zjavila. 😉

riana12
2. mar 2009

Pekne predpoludnie 😀 Sice v BA je teraz zamracenuo, ale nevadi 🙂

zuzanockamt
2. mar 2009

Ahojte 🙂

riana12
2. mar 2009

Ahoj Zuzi, ako sa dnes mame? Ake u vas pocasicko?

zuzanockamt
2. mar 2009

u nas zatial pod mrakom 😝 ...a mam sa celkom fajn...snazim sa byt tvoriva, lebo si musim vymysliet nejake aktivity pre deturence do prace 🙂

mexx
autor
2. mar 2009

Ahojte, u nas tiez total pod mrakom, nevyzera to velmi lakavo... 🙂

riana12
2. mar 2009

Zuzi a uz si aj nad dacim premyslala? Je to nieco na vytvarnu alebo nejake hry?

Juuj, ako by som ja teraz rada na nejakej vytvarke sedela a na dacom pracovala 🙂 Ja som mala ale vytvarnu rada len po piaty rocnik. Potom som ju doslova znenavidela - mali sme len jednu hodku tyzdenne a ucitelka ine vymysliet nevedela, len malovat temperkami a farbickami obrazky do sutazi. Co sme nestihli na hodine, co bolo ledva 35 minut z 45, dala nam to dokoncit doma. Ziadna kreativita z nej nesrsala 😠.

zuzanockamt
2. mar 2009

uz mam nieco povymyslane, este si to musim nejako do spracovat a vytvorit plan prace...no a vymysliet si letnu cinnost 😝 ...to ma zatial nic nenapada 🙄

riana12
2. mar 2009

Zuzi: do leta mas casu habadej 🙂 Este ani jar nam nezacala a uz sa leta bojis. Za ten cas vymyslis aj 100 bojovych planov 😀
A na nete si skusala hladat nejake inspiracie?

mexx
autor
2. mar 2009

Ja som neznasala vytvarnu este na prvom stupni, lebo nie kazdy je taky talent ako spoluziak Vilko, ktoremu islo vsetko a ucitelka bola z neho predposrata a vsetkych nas nutila robit veci akoze na sutaze (ako Rianu) a normalne nahlas vysmiala a sprdla tych, ktorym to neslo tak genialne. Moja uboha detska dusa velmi trpela... 😅 Potom som to prestala riesit. 😉

riana12
2. mar 2009

Kym sme mavali tie dve hodky, ucitelky vselico vymyslali, stale sme museli dake materialy zhanat (latky, susene plody,...) a vsakovake "hovadinky sme stvarali". Ku kazdym Vianociam, Velkej noci, na jar, na jesen sme daco stvarali. Potom sa vytvarka od siesteho rocnika skratila na jednu hodku a uz sme len kreslili. Horko-tazko sme ucitelku nahovorili na adventne vence, aj to sme nakoniec robili 2 tyzdne pred Vianocami. Jednoducho otrava... ☹

A dalsim neoblubenym predmetom, od piatej triedy, bola telesna. Ine, ako testy na zaciatku a konci sk. roka a v ostatnom obdobi len vybijana, vynimocne volejbal, sme nepoznali. Az po 9. triedu. Bleee 😝 😝 😖

riana12
2. mar 2009

Som ja ale nevdacna 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. mar 2009

riana...viem,ze leto je este daleko, ale navrhy mame odovzdat uz do 12.3., lebo sa musi potom spravit presny harmonogram a hlavne propagacia a deti sa musia prihlasit a urobit zoznamy a potom sa dohodnut kto, co ako, kedy a s kym 🙂

riana12
2. mar 2009

Zuzi, tak to uz ano. Ak to treba takto 🙂 Drzim palceky, urcite daco super vymyslis 😉

mexx
autor
2. mar 2009

No, take vytvarne, telesne a hudobne dokazu byt strasna otrava, ked clovek nema co robit... 😅

Zuzi, tak im to pekne naplanuj, nech sa deti nenudia v lete... 😉

zuzanockamt
2. mar 2009

tak ja uz som doma a idem volaco varit na zajtrajsi obed, nech MM nehladuje 😀 ... lebo minuly tyzden on varil a aj dnes, takze by sa uz aj mne patrilo

riana12
2. mar 2009

Aj ja uz som doma a aj napapana 😀. Idem sa teraz vrhnut na pisanie zapoctovej prace 😖.

zuzanockamt
2. mar 2009

riana a co studujes? 😕

riana12
2. mar 2009

Dialkovo v ZA na dopravnej.A v BA pracujem, aby to bolo uplne 🙂

mexx
autor
2. mar 2009

Na dopravnej? To mozes byt akoze napriklad rusnovodic? To by som chcela, kuuuuul... 😀 😉

Zuzi, co dobre ides varit? Treba mi inspiraciu. Neznasam vymyslat co varit, bo to je des...normalne tazsie ako samotne varenie... 😅 Teda u nas este asi ostalo masko nejake a musime urobit brokolicu, co je v chladnicke, ale ked nie zajtra, tak hned pozajtra bude treba inspiracia... 😕

zuzanockamt
2. mar 2009

riana ... na dopravnej? ... tak to si asi technicky typ, co? ... a co konkretne z teba bude?
mexx ... varila som kyslu mliecnu polievku z fazulkovych strukov a zemiacikmi ... neviem, ci to poznas, ale MM to ma velmi rad a ja tiez ... ked to viac zahustis, tak je z toho privarok 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre