Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

kanabis
20. mar 2009

ahojte. mozem sa k vam pridat? 😉 😅

riana12
20. mar 2009

Ahojky kanabis 🙂 Vitaj 🙂

Ostatne asi teraz pracuju, bo tu dneska vediem monolog, ale iste budu radi, ze sa to tu pekne rozrasta, vsak? 😉

kanabis
20. mar 2009

ahoj riana. no diky. kedy sa vy zacnete tak oficialne snazit?

riana12
20. mar 2009

kanabis, to je este velmi daleka buducnost 😔 Musi sa mi chlap odhodlat, vlastne na viacero veci sa musi odhodlat a babatko je momentalne to najposlednejsie, co ho trapi...
Ja mam teraz 21 a zatial vsetko napoveda, ze skor ako od 25 sa k nicomu neschyli.

A ty ako? Troska daco o sebe popis, ked sem navecer babulky pridu, nech pocitaju 🙂

etuska
20. mar 2009

ahojte kocky,vitaj Kanabis 😉
Riana-testiky opravene ciastocne-zvysok dokonci kolegynka lebo ona ma nejake ine tabulky podla kt. sa to vyhodnocuje.

No my sa asi odhodlame na to snazilkovanie v decembri-januari,ale to su len take nase prebezne plany.
Miska sa nam vcera prechladila "zdola",lebo na zachode dnes plakala ze ju stipe ked ide cikat,tak som jej dala ATB-hadam zaberu.Ona berie antibiotika tak raz do roka-tu v UK ich veeelmi malo predpisuju co je aj dobre,ale ona mala uz na SVK problemy s moc. cestami,tak nebudem cakat,kym opat pojde do nemocnice.Hadam lieky zaberu.A na vikend sa veeelmi tesim-pojdeme jej kupit bicyklik.U nas je krasne teplucko,no sedim s Miskou dnu,ona je v pyzamku pod perinou a lieci sa.

Drahy je v praci,tak sa uz tesim na vikend,ze budeme konecne chvilu spolu.
Pekny den 😵

zuzanockamt
20. mar 2009

Ahojte 🙂
ja som este v praci, ale o nejaku tristvtrte hodinku koncim a potom ideme asi s manzelom na kavu a kolacik...aspon dufam, ze sa to podari zrealizovat 😉 ... a v sobotu idem ja na oravu nasich pozriet a v nedelu pojdeme svokrovcom gratulovat, lebo mali obaja meniny tento tyzden
erika...chuda miska...ja som mavala v poslednych rokoch tiez problemy s mechurom...dvakrat som mala aj bolesti obliciek, ale to bola teda otrasna bolest...nikomu nezelam 😝
riana...blahozelam k obidvom skuskam ... A aj B su perfektne vysledky ... si sikulka 🙂
kanabis ... vitaj 🙂 ... zaujimavy nick mas 😉 ... tak nam veru nieco o sebe napis, kedy ty planujes babo, kolko mas rokov, vydata, ci slobodna a tak podobne 😀 ... zvedava som, co 😀

riana12
20. mar 2009

Ahojte, etus aj zuzka. Spomen certa a hned su tu aj dvaja 😀 😀 Zle som to odhadla, cakala som, ze tu zavitate az tak vecer. A uz som aj kanabis zacala jemne spovedat, nech ju usetrim od vas a Zuzi uz rypka 😀 😀

Etus, zelam Miske skore uzdravenie.

Mna jedna ladvina bolela cely pondelok. A ked som premyslala, z coho to len moze byt, tak to bolo z nedostatku tekutin. Den predtym som ledabolo liter vypila. Nuz, za vlastnu sprostost 😠 clovek tazko plati.

riana12
20. mar 2009

Etus a Miska sa uz vie bicyklovat ci sa pojde teraz ucit? Aj ja by som chcela novy, ale nik mi nekupi 😔

etuska
20. mar 2009

Riana-no Miska sa skusala bicyklovat minuly rok,ale nejak extra ju to nebavilo-mala taky starsi bicyklik od sesternice,tak asi nemala motivaciu 😀 Teraz si vyhliadla novy krasny s Ariel,tak ho asi pojdeme omrknut do obchodu 🙂

Inac prave mi volal drahy,ze zajtra poobede musi ist do prace ☹ tak pojdem varit,aby sme zajtra doobedu aspon ten bicykel stihli kupit

kanabis
21. mar 2009

ahojte
nieco o mne teda.. mam 26 rokov, priatel 30. zatial nevieme kedy sa zacneme snazit..
obaja studujeme popri praci. asi tak 🙂

zuzanockamt
21. mar 2009

Ahojte 🙂
ja uz som zase naspät doma z oravy...nasi ma nabalili ako vzdy a zase som sa prepapkala ako vzdy 😀
videla som aj fotocky z UTZ sestrinho babätka...2.aprila ide na dalsiu kontrolu a uz by sa mala aj dozvediet, co cakaju...tak som zvedava 😵 😵 😵
a vy ako vikendujete?
kanabis...ja mam 27 a moj manzel ma 34 a tiez este nevieme,kedy sa zacneme snazit...ale my uz mame studium za sebou...teraz uz len praca

etuska
21. mar 2009

ahojte,
tak Miske je uz lepsie,no davam jej stale ATB ako mi poradila jedna kamoska-lekarka.Doobedu sme boli kupit bicyklik,tak sme ho dnes skusali,drahy musel poobede do prace ☹ no pride asi o 8mej ,tak moze byt 🙂

Stihla som aj sobotnajsie upratovanie-tak zbezne 🙂
A nasi znami cakaju chlapceka tak som stihla kupit peknu mikinku.
Inac objavila som moj vysnivany kocik za cca 350 libier-len deticky don zabezpecit 🙂
http://www.smythstoys.com/buggies/phil-and-ted-...

zuzanockamt
21. mar 2009

Ahoj erika, tak to je fajn, ze miske je uz lepsie...musela mat z bicyklika radost...tu u nas bolo celkom pekne pocasie, aj slniecko svietilo, ale na bicyklikovanie bola este dost zima
kukla som ten kocik, co si hodila link, tak je celkom pekny a hlavne pakticky, ked su dve deticky s malym vekovym rozdielom...tak vy planujete este dvoch surodencov pre misku? 😕 , ked obzeras taky kocik

etuska
21. mar 2009

Hej Zuzi-chceme este 2 deticky,ale na to tretie si asi pockame az na SVK,lebo chceme adoptovane-jedine ze by sa zadarili dvojicky 🙂

zuzanockamt
21. mar 2009

no ja by som sa dvojickam velmi potesila, lebo by som to mala naraz za sebou...myslim ten porod...ale myslim, ze u nas na dvojicky velka sanca nie je, takze ostaneme len pri jednom babätku 😵

etuska
21. mar 2009

Zuzi-nikdy nehovor nikdy 🙂 Moja teta mala dvojicky,takze sanca tam je 😅 -ale az taka nadsena by som asi nebola 😅 😕

etuska
21. mar 2009

Idem ulozit Misku.Aky mas program na vecer? 😅 Ja idem ukecat draheho na nejaky film a este idem klasika -varit na zajtra 😅 asi sme mali konecne aspon jeden den ako rodinka pre seba.Dufam,ze vydrzi take super pocasie ako doteraz a pojdeme s Miskou do parku nacvicovat bicyklovanie 🙂

zuzanockamt
21. mar 2009

s dvojickami je urcite viacej roboty a starosti, ale mas aspon na jeden sup hned dve deti 😀 ... nam ak sa jedno podari, tak druhe uz urcite nebudeme riesit...vzhladom k vsetkym nasim okolnostiam

zuzanockamt
21. mar 2009

my tiez ideme asi kuk na nejaky film a chceme ist trosku skor spat,aby sme zase rano nevyspavali do obeda 😀

etuska
21. mar 2009

tak prijemny sobotnajsi vecer 🙂

riana12
21. mar 2009

Etus - no komu by sa aj ovsem na starom chcelo? A kocik je to zaujimavy. Takto rieseny pre 2 deticky som nejak nepobadala.
Zuzi - ako vravi Etuska, nikdy nehovor nikdy 😀

Ja som bola dopoludnia u vetosa s kralickom, dali sme si s usatym taky okruh - "Grand Prix Zapadne Slovensko": bus -> vlak -> MHD -> vetos -> MHD -> bus 😀. Zatial to vyzera byt s malym v pohode, snad mi ho neprefukalo a bude v pohodke 😅.

zuzanockamt
22. mar 2009

Ahojte 🙂
my sme uz po obede...trosku sme si dnes s drahym privstali, uz okolo osmej sme ranajkovali, co je u nas pocas vikendu velmi nezvykle a potom sme boli navstivit tesco a o chvilu sa chystame ku svokrovcom...rano tak krasne svietilo slniecko, ale uz sa zamracilo 🙄 😠

riana12
22. mar 2009

Ahojky 🙂

Na mna sa tusim daco lepi, daka choroba 😠.

etuska
22. mar 2009

Riana-nestraaas-pekne sa nadopuj vitaminmi.
Zuzi-tak to ste fakt vstali skoro.My sme pre zmenu vstavali az okolo 9:30,ale to preto ze chodime veelmi neskoro spavat.
Dnes som totalne unavena -boli sme s Miskou asi na 3hod. prechadzke -ona samozrejme na bicykli 🙂

No a kocky-dnes mi pisala dalsie kamoska,ze caka druhe babo-to uz je piata v mojom okoli,kt. rodi tento rok 🙂 Hadam ja uz na bud. rok nezavaham,lebo este sa mi fakt do toho az tak nechce 😅

riana12
22. mar 2009

Ahoj etuska, no zajtra s dacim zacnem. Dneska som demonstrativne schrumla jablcko 😀 (viem, treba viac, ale dakto ma predbehol a vsetko vyjedol 😠).

Vidim, ze si Miska uziva novy bicyklik 🙂.

kanabis
23. mar 2009

Dobre rano prajem.. 🙂

riana12
23. mar 2009

Pekne predpoludnie prajem 🙂

Ako sa dari, kanabis?

riana12
23. mar 2009

Babulky, taky dotaztek. Meria si niektora z vas BT, aj ked neplanuje v dohladnej dobe babatko? Nieco sa mi mari, ze raz Zuzka spominala, vsak?
Ja si meriam 3. mesiac, ale az tento treti je taky poriadny, od zaciatku. Meriam iba na pochopenie, odsledovanie cyklu, plodnych dni, predpovedanie MS.

http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff

kanabis
23. mar 2009

riana ja si nemeriam. ako sa dari? pmaly, pracovne. vlecie sa to. dnes ma namestnikova narodky, budu kolaaaace, tak sme povedali kolegyni co ich sla kupovat, ze chceme veterniky a kremese
😀 😀

kanabis
23. mar 2009

hovorim, co by sa stalo keby jeden den zabudli doniest postu.. to by nam bolo fajne 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre