Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
26. mar 2009

cafte krasky-mne nejak pribuda zaujemcov o doucovanie angliny,tak nejak nestiham 😝 vonku svieti slniecko no fuka ostosest.
No ja som bola prekvapena kolko je tu v UK mladych maminiek-v 30-ke uz maju vacisnou odrodene-cest vynimkam -a vacsina po 3 deticky.To len u nas je to taka bieda,ze zena ked chce v zivote nieco dokazat,tak musi na sebe tvrdo makat a rodina ide bokom 😒

Tiez som si myslela ze som na najlepsej ceste za dobrym jobom a ze s druhym babom pockame,ale uz si vravim-kaslat na to.Pokial ma clovek z coho zit,tak sa treba venovat svojim najblizsim,lebo v praci je kazdy nahraditelny 😅
pekny dnicek 😵

zuzanockamt
26. mar 2009

Ahojte 🙂
dnes som sa skor vymotala z prace...mala som dve hodiny nadcasu za tento tyzden, tak som si hned dnes jednu vycerpala a zajtra snad aj druhu 😉
o tom pocasi je skoda hovorit, ja uz cakam jar a dnes rano to vyzeralo u nas ako na vianoce 😠
erika ... veru aj mna to prekvapilo, ked som v UK videla kolko je mladych zien, co uz maju deticky...no u nas je ten socialny system pekne naprd a dlho to ani inak nebude, takze tym je to
topa...veru si este pamätam,ako som sa stresovala nad diplomkou a statnicami...chvalabohu uz je to za nami 🙂
anet...nemam este ani predstavu, kedy by sme mohli zacat...ja som to uz prestala riesit...co ma prost, to pride...a na dieta si nejaky terminovnik aj tak tazko spravis

anett27
27. mar 2009

ahojte zenusky, konecne piatok 🙂 🙂 ake mate plany cez vikend? Ja klasika, sobota poupratovat, nieco uklochnit, a nedela to este netusim. draheho mam celu sobotu este v skole, takze celkom mi aj padne dobre par chvil pre seba.
Etuska mas pravdu, naco sa hnat za nejakou vidinou uspechu a peniazmi, v zivote su dolezitejsie ine veci... zijeme len raz.
Rii kde byvas v Bratislave? Zuzi, pozdrav Martin, nech sa uz pocko umudri, inak ja som sa narodila v Martine 😉
ale byvali sme tam s nasimi len 2 mesiace, ale vzdy mi tak srdce stisne, ked idem okolo 😵
zienky pekny dnik prajem

riana12
27. mar 2009

Ahojky 🙂

anett, byvam 40km od BA. V BA pracujem a mam stadialto priatela 🙂

No konecne ide vikend 😀 Ale presne plany nemam. Pravdepodobne skoncim nad knihami 😒

etuska
27. mar 2009

ahojte zienky
viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikend 😀 -konecne.
plany -hmm,nejaka ta navsteva-este presne nevieme u koho,alebo kto u nas,ale to sa rychlo vybavi a ostatne podla pocasia.
Tu je tiez dive pocasie,vcera sa fakt vystriedalo vsetko okrem snehu-ale mali sme "krupy" 😀
Idem este vybavit jeden telefonat a ak bude aspon tak ako doteraz,vyrazame s Miskou na bicykel.
Pekny dnicek 😵 aj vikendik

riana12
27. mar 2009

Tak hodku dozadu som prisla zo zahradky. Vela som sa tam rypat nemohla. Uz bola dost tma, este by som povytrhala omylom kvety 😒.
Dneska bolo teda po dlhom case teplo, slniecko 😵

A ostatne ako?

anett27
28. mar 2009

Hellou senoritas 😀 ja som pred chvilou vstala, som sama doma, moja druha polovicka sa poctivo skoli, no a roboty mam nad hlavu, esteze je pekne vonku. Juj, take divoke sny som mala, taka som bola vystavena z roboty, ze som spala asi 11 hodin 😅 Ako vikendujete? Mohol by byt vikend az do pondelka, nic by som nemala proti. Rii, ake knizky citas?

zuzanockamt
28. mar 2009

Ahojte 🙂
tak ako vikendujete?...u nas rano svietilo krasne slniecko, sme s MM mysleli, ze pojdeme na bicyklik, ale uz je zamracene a pofukuje vetrik 😠 ...uz som stihla aj navarit polievocku fazulkovu, tak sme sa aj napapali 🙂 ...zacnem asi pomaly robit velke jarne upratovanie a vecer chcem upiect este kolac na zajtra a spravit si nejake velkonocne dekoracie, uz aj vcera som nieco spravila...teraz mam vela inspiracie z roboty, lebo nic ine s detmi nerobime, len same vyrobky k Velkej noci, ale velmi ma to bavi 😵

anett27
28. mar 2009

Zuzi zrejme travis vikend podobne ako ja 🙂 ja som tiez prave dovarila polievocku, bryndzovu, mnam. Aky kolacik ides piect? Ja taky super rychly jablkovo-orechovy. Este som nestihla ani nic upratat, nejak som skysla pri compe 😅 Vonku vyzera tak krasne, ale strasne fuka. To si ina sikovnica, ked si vies takto porobit velkonocne dekoracie, ja mam tak akurat vo vaze par oranzovych kvietkov a tot vsjo. To je super, ked ta to bavi. Mna strasne bavi pecenie a varenie. Ake dekoracie robis?

zuzanockamt
28. mar 2009

anett...mna velmi bavi vyrabat kadejake veci a aranzovat, takze si teraz moju pracu doslova vychutnavam 😵 ... no od septembra uz budem zase v mojich straych kolajach 😒 ... vcera som robila kuriatko a kohutika - su to take drziaky na vajicka, ale je to velmi mile, lebo su tam pouzite aj farebne pierka ... idem piect orechovo - kavovz kolac ... orechove cesto a kavova kremova plnka ... je to velmi dobre, uz sa tesim ... moj manzel uz ale vytahuje bicykle, takze predsa asi len pojdeme niekam

riana12
28. mar 2009

Ahojky 🙂

Iba som vas sem prisla na sekundu pozriet, ale zase pojdem hned prec.
Vonku krasne teplo, aj ked u nas tiez riadne fuka 😒

Anett, knihami som myslela skripta. Tento tyzden (ak sa mi bude chciet a budem sa stihat naucit) pojdem na skusku.

Ja mam dneska plany troska poupratovat, prat, sebe umyt okno, navarit veceru (na mimibazari som nasla vcera jeden receptik, chcem ho dnes vyskusat 🙂).
Uvidime, ci stihnem aspon polovicu 😝.
Ma k nam prist podvecer priatel, preto je to s mojimi planmi otazne 😖.

Zuzi, potom daj vediet, ako bolo na bicykloch. Pre mna je este zima 😀 😀 😀. Keby aspon taky vietor nebol ☹.

zuzanockamt
28. mar 2009

pred chvilockou sme sa s manzelom vratili domov, boli sme este svokrovcov pozriet, svokra robila buchty na pare, tak nas zavolala...som si fajne pochutila na nich 😵 ... na bicykloch bolo fajn, presli sme cca 28 km, fukal ale dost silny vietor a aj bolo zamracene, ale zvladli sme 🙂, riana,aj pre mna bola este zima,ale drahy ma prehovoril... dufam, ze zajtra uz budem mat cas na upratovanie,lebo cez tyzden sa mi nebude chciet a buducu sobotu zase nebudem doma, tak neviem, ako to vsetko postiham 😖

kanabis
28. mar 2009

ahojte buduce snazilky 😉

kanabis
28. mar 2009

zuzanocka aj mna velmi bavi vyrabat ozdoby. len skoda, ze nemam talent 😀 😀
aj vajicka zdobim, usila som na ne taky " drziak", na dvere zavesit dekoraciu.. ta je celkom pekna..
crepnik sme obkladaili z kachliciek...

riana12
28. mar 2009

Ja hlasim, ze som vsetko podla planu stihla 😀
Len som si pri umyvani okna treskla kolenom o radiator, celkovo som taka nijaka, pojdem uz hajusat.

Zuzi, vy ste sa teda riadne pobicyklovali 😕

Tak sa tu majte babulky zatial pekne 🙂 Dobru nocku 🙂

zuzanockamt
28. mar 2009

ahoj kanabis 🙂
riana...my tak zvykneme vzdy pobicyklovat, moj manzel aj viac, ked ide sam alebo s bratom tak menej ako 50 km ani nejdu 😀

etuska
28. mar 2009

woow,Zuzi,tak musis mat super kondicku 😉
my sme akurat poobede boli v parku ,ale Miske sa ani velmi bicyklovat nechcelo a u nas bolo podobne pocasie-slnko krasne svietilo,no fukal taky "tatransky" vietor 😀

Poobede sme hrali taku hru o Slovensku,kt. sme dostali od kamosov na Vianoce.
Juuj-Zuzi,tak hod tie svoje dekoracie do albumu nech sa inspirujem 😉
Asi si ideme dat kolacik a zmrzlinu 😀 a pozerat "Friends"-ja ich milujem
Bru nocku

PS:Kanabis-co mas nove?

zuzanockamt
28. mar 2009

ahoj erika 🙂 ... ja som tu dnes ako uvitaci vybor 😀
no od kedy som sa zoznamila s mangelom,tak si kondicku budujem 😀 ... ale aj tak nic moc
dekoracie zajtra odfotim a dam do albumu ... dufam, ze mi to adminky nevymazu 😕 😉
ja som Priatelov pozerala dnes doobeda na Markize...davaju az dve casti...musim kuknut,ci budu aj zajtra...ja ich mam strasne rada...pozerala by som to stale dookola
aj ja by som si dala nejaku mnamku,ale radsej nejdem riskovat, lebo ma brusko nejako neposlucha...strasne ma nafukuje cely vecer 😠 ... uz neviem,co so sebou 😠 😠 😝 🙄

zuzanockamt
28. mar 2009

tak dobru noc vsetkym...idem ja spat,kedze dnes mame o hodinku kratsiu noc 😠 😝 ... tak snad to prezijem 😅

etuska
28. mar 2009

Zuzi-no ak si nemozes pomoct-chod na balkon 😀 😀 😀 -my to volame"nahanat mačky" 😀 😀 😀
Ja pridavam nejake baby veci do albumu aby som si privodila "snazilkovsku naladu" 😀 😀 ale akosi to nefunguje
Bru nocku

etuska
28. mar 2009

No kocky,pred urcitym casom sme sa bavili o jednorazovych vs. latkovych plienkach(myslim samozrejme tie moderne)-toto som nasla na nete:

http://www.nosime.sk/sk/vsetko-o-plienkach/ceno...

..hmm,takze zacnem patrat dalej 😅

anett27
29. mar 2009

dobre ranko, ako sa vam vstavalo? ja ten posun casu budem pocitovat az zajtra v praci 😠 , akurat som si citala ten link na plienky, etuska pri malej si pouzivala ake plienky?
my sme s drahym vcera boli trocha na prechadzke na Kolibe, ale dnes vyzera na to, ze pekne bude prsat.
Friends su stara dobra klasika 🙂 Inak, nieco podobne je aj How i met your mother, tiez o skupine priatelov, pozna to niekto?
My momentalne nemame telku, lebo nam odisla, takze je to bieda. Ale uz vyberame. 🙂
Tak peknu nedelu krasky 😉

zuzanockamt
29. mar 2009

Ahojte 🙂
zelam vam peknu nedelu 🙂 ... ja ten casovy posun nejako necitim ... do prace chodievam az na deviatu, takze to je tiez v pohode
erika ... nemame balkon 😀 ... dala som do albumu tie moje dekoracie, tak dufam, ze adminky mi to nezmazu 😕
anett ... ten serial Ako som stretol tvoju matku bezi teraz aj na niektorej slovenskej TV, ale dost neskoro ... podla mna na Priatelov nic nema 🙂

etuska
29. mar 2009

ahojte kocky
Zuzi 😀 😀 😀
idem mrknut tvoj album
Anett-pri Miske som pouzivala jednorazovky a mala ich takmer do 2,5-3-och rokov tusim 😝 ,pri druhom by som chcela latkove,samozrejme kombinovat s jednorazovkami/napr. na prechadzky,alebo dlhsie cestovanie/a aj pozeram tu v UK ci nie su nejake akcie.

Budem musiet skocit do temy o latkovkach,lebo sa este v tom neviem velmi orientovat.
No kocky-idem ja dovarit obed-Miska s tatkom sli trochu vonku

etuska
29. mar 2009

Zuzi-kuriatko mame podobne spravene aj my,akurat ze pierka nema-si ma inspirovala-zabehnem zajtra do obchodu a zacneme s Miskou tvorit nejake dekoracie.No a postupne by som mohla aj okna umyt 😀
Pekny dnicek,bezim do kuchyne 😀

zuzanockamt
29. mar 2009

ja musim ist zajtra este kupit nejake stuzky na vajicka, nech ich mozem zavesit na okna a chcem si kupit aj nejake kvietky, ale asi umele
okna cakaju este aj mna a musim si aj kuchynu upratat, ale dnes to uz necham tak, budem musiet cez tyzden riadne makat

riana12
30. mar 2009

Ahojte devuchy 😀 😀
Ako v novom pracovnom tyzdni? 🙂

etuska
30. mar 2009

ahoj Riana,
no prvy den uspesne za nami-aspon pracovna cast 😀 a ty ako?
Idem nieco zjest a mozno s Miskou pojdeme von a dnes sa chystam umyt aspon to jedno okno 😀

anett27
30. mar 2009

Ahojte,

mna caka tento tyzden 6 pracovnych dni, desim sa toho. manazer mi neschvalil dovolenku, som strasne nabrusena 😠 , musim zmenit pracu...ale inak fajn, ma byt pekne, tak som rada, a o 10 min padam domov. uz som sa rozhodla, ze konecne musim zacat cvicit aspon nejake brusaky, sa rapidne otepli a potom co 😀 😀 😀 Inak, kukala som fotky ozdob krasa, tomu sa hovori sikovne rucicky 😉

riana12
30. mar 2009

No tak ja uz 2 hodky doma 🙂 Dneska som si kupila hrach na sadenie, ked sa troska vonku obschne zem, pojde sa sadit 😀 😀 A budeme hrasky chrumat 😀 Aj inu zeleninku som mala na plane, ale to este pocka 🙂 Aj nejake semienka kvetov mam. To ma chyta asi "jarna hysteria" 😀 😀
Inak v praci to dnes rychle ubehlo, mohlo by aj inokedy 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre