Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
7. máj 2009

Zuzi 😀 no len vydrz a chudni aj za mna 🙂
Ja som dnes zobrala poslednu tabletku tak uvidime co dalej-babo sice chceme az koncom bud. roka,ale neberiem to tak radikalne 🙂
No ja si leto aspon ciastocne naplanovat musim,kedze drahy bude na SVK asi len 2 tyzdne,tak aby sme stihli obehat kamosov,znamych,rodinu a co to vidiet aj zo Slovenska 🙂
Crta sa zatial stredne Slovensko no a vychod samozrejme kedze odtial pochadzame 🙂

zuzanockamt
7. máj 2009

erika ... takze mozno sa vam podari aj skor to babo 😉 ... tak ja som uz poslednu tabletku zobrala asi pred deviatimi mesiacmi a nechranime sa az tak dosledne a nic a ani dlho nic nebude

etuska
7. máj 2009

nikdy nehovor nikdy 🙂

zuzanockamt
7. máj 2009

erika ... ale ja som realista 😉

etuska
7. máj 2009

Zuzi-ved i ja,no sama vies,ze su tu aj baby,ktore otehotneli pri pouzivani HAK.Jasne ze radsej mat babo ked su na to vytvorene podmienky.
bru nocku a pekny piatok a potom viiiikend 😵

mexx
autor
8. máj 2009

Ahojte,

ako ste sa vyspali? Ja dnes celkom dobre, ale zvladla by som aj viac... 😅 Teraz cakam MM, isiel kupit cerstve rozky, naranajkujeme sa, nachystame a pojdeme asi von trochu, na dedinu, nech mame dost cerstveho vzduchu. 🙂

A plany na leto? Oddychovat, mat sa fajn. 😀 Uz som len zvedava, ako sa to podari... 😅 Etus, a este duchaplne stretko predsa... 😉

riana12
8. máj 2009

Ahoj mexx, ja som sa vyspala v ramci moznosti dobre, definitivne som sa zobudila 10:30 😀
Dneska chcem robit bazovu malinovku, vytiahnem brasku a pojdeme par bazovych kvetov natrhat.

A ostatne tu nie su? 😕

etuska
8. máj 2009

Cafte kocky-Riana -dnes mas veget?Ja som prisla z prace,potom sme rychlo sli nakrmit labute a kacky starym chlebom 😅 ,drahy do prace a ja som teraz "v druhej smene" 😅 Idem dat miske druhy chod-lebo dnes je na pocudovanie hladna-vecer 2 navstevy,tak som zvedava kedy pojdem spat 😅 a este ma rozbolel ten zub.

U nas svieti slnko,ale prsi a fuka 😒

Mexx-neboj,na stretko som nezabudla-na to sa tesim najviac hned po mojich rodicoch a praiteloch 😅
mrknem vecer 😉

riana12
8. máj 2009

Etus - hej, veget 😀

mexx
autor
8. máj 2009

Tak sme doma, konecne sedim...citim sa jak zosrotovana... 😅 Bolo krasne pocasie, uplne teplucko, popozerali sme rodinu, a teraz uz sedim na zadku, bo nevladzem... 😔

etuska
8. máj 2009

Mexx 🙂
a co rodina na Maugliho? 😉

mexx
autor
8. máj 2009

No tak ti su vsetci uneseni a nadseni, darmo, ma charizmu ako hrom. 😎 😀 😉

etuska
8. máj 2009

to je super 😀

mexx
autor
9. máj 2009

No to teda je. Len keby chcel viac spat v noci. Zas som hore od neviemkedy a on len brble a keca a hrkuta... 😅 Ale nevadi, aj tak ho lubim. 😉

mexx
autor
9. máj 2009

Cely den nikoho? 😕 Hm hm hm... 🙂

mexx
autor
10. máj 2009

Dobre rano. 🙂

riana12
10. máj 2009

Pekne poludnie 🙂

zuzanockamt
10. máj 2009

pekny vecer zelam 🙂

etuska
10. máj 2009

ahojte baby-my sme mali perny vikend,tak "nestihacka"
Vcera sme boli poobede na ture,potom rychlo hodit sa do "gala"-odviest Misku k rodine-strazila ju bratrancova dcera a rychlo na koncert-ten bol supeeer-hodim link aspon na moju naj pesnicku 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=fJXk3_YbYWo

Bol to zaujimavy zazitok byt na takom "komornom koncerte"-mohlo tam byt tak cca 200ludi -obycajne hrava pred 5tis. publikom,tak sme si to uzili.

Dnes bolo krasne tak sme vypadli z domu uz o 11tej-manzelik navaril este rano-kuracie meako a hranolky a ja narychlo miske palacinky a vyrazili sme-neskor hodim foto-boli sme vacsinou na plazach a na det. ihriskach pri mori 🙂

No a teraz moji holubkovia uz spia 🙂

riana12
11. máj 2009

Ahojte 🙂

Etus, vikend ste si naozaj museli uzit s takym super programom 😉

Pacia sa mi vcerajsie schodiky Mexx - ja - Zuzka 😀 Kto si to este vsimol?

etuska
11. máj 2009

Riana 😀 no veru -pekne schodiky 😀
ja som bola dnes u zubarky-este to chce vela prace-idu mi robit koren. vypln,ale aspon ma to dnes uz neboli 😕
ideme do zahrady-pekny den 😵

mexx
autor
11. máj 2009

Aj ja som si vsimla tie pekne schodiky vcera, som sa smiala na tom. 😉

Ako ste sa mali? My sme boli cez vikend na dedine, vcera sme ostali aj spat, no tak mam za sebou par hodin nekvalitneho spanku. V sobotu som bola unavena na smrt, a aj tak som sla spat az okolo druhej a o siestej sme uz boli hore, no a vcera sa krpec prebudil o pol dvanastej na mlieko a do tretej hucal ako pavian. 🙄 Neviem, co mu bolo, ale myslim, ze bol rozhodeny z toho mnozstva ludi, porozhadzovaneho spanku a toho, ze spal zas na novom mieste. 😨 Ale dnes uz pohoda, cely den je zas poslusny ako vzdy (teda vramci normy) a teraz uz spinka. 🙂 Ja pozriem nieco v telke, a zalomim asi tiez. 😔

mexx
autor
12. máj 2009

Bre ranko. 🙂 Zas mi to nechce odosielat prispevky, a to som sem pisala uz pred hodinou. 🙄

mexx
autor
12. máj 2009

No hura. 😀

riana12
12. máj 2009

Ahoj mexx a co ty uz o siedmej hore? 😕 Ako sa ma drobec dneska ? 🙂

mexx
autor
12. máj 2009

Ja som bola hore este predtym, ked MM vstaval do prace, isla som robit mliecko a tak. 🙂 Drobec sa ma dobre, boli sme sa ukazat doktorke dnes, vsetko je ako ma byt, tak mam radost. A teraz chrni, uz bol z toho predvadzania sa ukonany. 😀

mexx
autor
13. máj 2009

Az z tretej strany nas tahat? 😕 Pche. 😎 Dobre ranko inak. 🙂

riana12
13. máj 2009

Dobre ranko 🙂

Mexx z akej tretej strany tahat? 😕 😕

mexx
autor
13. máj 2009

No sme boli az na tretej strane medzi snazilkami, som po nas musela patrat. 🙂

riana12
13. máj 2009

Ahaaa, to myslis. No ked nikto nepise ☹ Ja si nemozem rozvijat schizofreniu 😀 a ked tu nik iny nie je na pokec, tak to tu potom tak aj dopadne 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre