Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
9. jún 2009

ahoj erika 🙂
ja som sa mala celkom fajn ... bola som poobede na trhu a kupila som si asi 1 a pol kila ceresni 😵 ... potom som doma trosku upratala a navarila a teraz cakam na draheho, lebo isiel bratovi pomahat na dom ... teraz tam chodieva skoro kazdy den 😝

etuska
9. jún 2009

caf Zuzi,
tak aspon sa MM nenudi.Moj prisiel vcera z prace o 4:30a.m 😝 ☹ -asponze dnes nema nadcas

zuzanockamt
9. jún 2009

tak moj sa este nevratil ... volal mi, ze este idu nakladat jednu aviu, lebo svagor ju ma len na dnes pozicanu, tak to chcu vsetko poodvazat ... nakladaju vsetok bordel, co ostal po burani priecok ... takze z dnesneho vecera nic nebude ... rano este spal, ked som odchadzala a ked pride dnes vecer, tak zase budem uz spat ja 😖

etuska
9. jún 2009

Zuzi-ved moj pride tiez az o polnoci 😒

etuska
9. jún 2009

vcera prisiel az rano-makal 12,5 hodiny-akurat si o 4:30 lahol-esteze uz soferujem sama,ze som Misku odviezla do skoly a ja sla do prace-prisli sme na obed,tak bol aspon MM vyspaty-ale 2:30p.m siel opat do prace ☹ -ved my sa tiez vobec nevidime-az ked pride o polnoci domov

zuzanockamt
9. jún 2009

erika ... ale tvoj manzel ma aspon pracu a nieco zarobi ... ale ja z toho teda nemam ziaden osoh, ked MM pride neskoro a vobec sa cez den nevidime ☹ 😠

etuska
9. jún 2009

Tak to ti Zuzi verim 😒

zuzanockamt
9. jún 2009

kebyze pracuje, tak si poviem dobre, aspon budu peniaze, ale takto je tam kazdy den, este aj vikendy a mozeme mat z toho akurat tak dobry pocit obaja, ze pomozeme rodine

mexx
autor
10. jún 2009

Caute kocky,

som tu nebola, neviem, kde mi hlava stoji v tomto brajgli, nie a nie to upratat. Detom sa asi upratovanie moc nepaci, teda aspon pri tom nasom sa to moc stihat neda. Menili nam okna este pred dvoma tyzdnami, ale bolo treba aj nieco vymalovat, velmi dlho to schlo a robilo sarapatu, a teraz sa uz niekolko dni snazime to tu skulturnit, ale ide to moooc pomaly. 😝

Co mate nove? Ja okrem depky, co ma zas obchadza (ako stale nejaka, ze jo) asi nic nove. Sakra zivot. 😅

etuska
10. jún 2009

Mexx-tak ja mam dnes tiez taku miernu depku.mali sme v skole inspekciu a na mojej hodine sa to akosi posr.... ☹ 😖 -aspon ja som mala ten pocit-idem to predychat do zahrady 😝 -vecer napisem viac a tych depiek sa zbavime-co ty na to??? 😀 😀 😀

etuska
10. jún 2009

No Mexx-nedepkuj 😅 My sme mali navsetvu,tak som si trochu popestovala 4-mesacne babo a zabudla som na dnesny neprijemny den-mam este vela prace,tak idem tu depku odbit 😀

zuzanockamt
10. jún 2009

ahojte 🙂
no depky poznam doverne, ale snazim sa ich nejako zvladat, aj ked neviem, ci sa to vzdy dari 😅
erika ... a preco mas pocit, ze ta hodina nebola dobra 😕

etuska
10. jún 2009

ahoj Zuzi,
No jednoducho jeden ziak(5-ročne sidlo) zacal byt fakt otrasny-bral tomu druhemu vsetky materialy,hadzal pomocky na lavicu 😖 -proste bol otrasny.Mala som z toho blby pocit-lebo na SVK som v pohode zvladla triedu pubertakov a tam som si nevedela poradit s takym sopliakom-hlavne preto,ze on rozumie po anglicky velmi malo.

Inspektor bol v pohode-viacmenej sa ma pytal na hodiny-ako prebiehaju,kolko mam ziakov,temy-a potom sme sa zacali bavit o Slovensku,lebo on bol na SVK tento tyzden-v tatrach,KE,,.....takl bol velmi mily-ja som sa snazila byt trpezliva a na toho maleho nezbednika nezvysovat hlas....mozno ten inspektor to bral v poho a uz si na to ani nepamata,ale ja som raz taka-chcem veci robit poriadne a ked sa mi nedari,tak som z toho mimo-ale uz na to kaslem-obratim list a zajtra zacnem odznova 🙂

mexx
autor
10. jún 2009

No ved ja chvilku depkujem a potom zas nie a potom zas ano a tak dookola. 😀 Nevadi. Sak co uz. 😝

etuska
10. jún 2009

Mexx-hmm-nedepkuj-prid si k nam poplakat 😉 -ja som si prave dobre poplakala pri modlitbe-juuj,ale tak od srdca a je mi fajn 🙂
kaslat na depky 😀

mexx
autor
11. jún 2009

Ach, Etus...presne toto by som tak potrebovala... 😔

etuska
11. jún 2009

Mexx-hlavu hore-ide leto:slnko,voda,pohoda,zmrzka.... 😀 😀 😀

mexx
autor
12. jún 2009

Fuj. 😝 😀 😀 😀

etuska
12. jún 2009

Mexx 😕 😕 😕
Fuj-zmrzka,ci to kam nasa tema zapadla? 😅
ako si sa dnes mala?
ja mam dnes bohaty program na vecer-vyplnovanie formularov,zehlenie,varenie... 😀

mexx
autor
13. jún 2009

Ja som mala vcera tiez bohaty program, zas to hlupe zehlenie, co sa tu nakopilo za dva tyzdne, ked sme tu ani poriadne neprebyvali (nechapem teda z coho). 😅 A samozrejme, ze sa mi nechcelo, tak ma to stale caka. Mam pocit, ze sa z toho nevymotam... 😅

etuska
13. jún 2009

Mexx-ani ja som nezehlila-nechcelo sa mi 😀
Dnes sme boli doobedu na "blsaku",ale bolo to dost o nicom,poobede sme boli pri jazere-bola tam akcia pre decka,tak sme sa stretli 3 rodinky s detickami-kočky sa vyblaznili-bolo super a vecer este grilovacka u bratranca.
Uz som mrtva,ale super pocasie tak sa vytesujem 😀

mexx
autor
14. jún 2009

Ja som zehlila, teda aspon tie veci co bolo treba, ostatne su take "nezehliace", staci poukladat...ale to je pre mna vacsia otrava nez samotne zehlenie. 😅 Dnes to chcem dokoncit a prebehnut este raz cely byt s vysavacom, nech to je konecne na poriadku. Ale ci sa podari... 😅

etuska
14. jún 2009

ahojte kočky,
doobedu sme boli v kostole-bolo super,cely program viedli deti (s pomocou dospelych)-aj citali z Biblie,modlili sa,bolo to super a spievali asi 4 pesnicky-az som bola prekvapena kolko si toho Miska zapamatala 🙂 -je to moja velka Sikovnica 🙂 -no a bolo mi potom aj trochu luto,ze na SVK v nasom zbore je deti veeelmi malo 😔

Varit sa mi nechcelo,kedze sme mali vcera bohaty program a vecer sme sa este napchali straaasne dobrymi a nezdravymi klobaskami,gril. maskom,tak dnes sme si dali len cestovinky s paradajk. omackou a syrom +zeleninovy salat 😀

Drahy pochrapkava na gauci,vonku poprchava,tak sa von vyberieme ked sa trochu vycasi.
MM volal so svokrou,nasi kamosi a Miskini krstni budu mat vo stvrtok 2.babo(planovana sekcia),tak len tak medzi recou spomenula,ze ich budeme musiet dohanat 😀 😀 😀 -heh,uz aj babkam sa mali pocet vnucat 😀 :svokra ma 3 a moja mama len jedno 😀 -ale s radostou im to teda splnime a aj sa tesim na SVK,ze si babky trochu uziju Misku a ja si oddychnem 😀

mexx
autor
14. jún 2009

No, dalsi den je za nami, tvrdnem pri telke, este narychlo pozeram po nete, a asi odkvacnem do postele. Sa dnes citim tak strasne unavena, ze tomu sama nerozumiem... 😕 Zajtra musim vstavat velmi skoro, bo mame byt s drobcom o pol osmej na Kramaroch, tak nech sa vyhneme zapcham a podobnym veciam...to asi by som ani nesla spat. 😅

etuska
14. jún 2009

Mexx-tak drzim palce,nech tam v pohode dojdete a nech je vsetko OK 😉

riana12
14. jún 2009

Ahojte babulky, tak som spat v realite 😀 😝

mexx
autor
15. jún 2009

Cau Riana, vitaj naspat. 🙂

No dosli sme v pohode, nahodou s velkym predstihom, rano je lahsie dostat sa do BA ako kedykolvek cez den, mam taky dojem... Vsetko sme vybavili, maly to prezil v pohode, a teraz uz pekne spinka. 🙂

Vcera som prihodila par foto, tak mozte mrknut, kym ich zase budeme musiet zmazat. 😉

riana12
15. jún 2009

Ahoj Mexx. Pozrela som drobcove foto. Zlatunke chlapatko 😵, vazne na spapanie 😉

etuska
15. jún 2009

Mexx-aj ja som stihla mrknut 🙂 -zlate chlapciatko.Ja osobne si neviem predstavit mat syna-asi preto ze mam skoro 5 rokov dceru,ktora je sice povahovo trochu ako chlapec,ale ...no uvidime co nam bude v buducnosti dane 😀

riana12
15. jún 2009

Ahoj Etus a ty ako? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre