Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
9. okt 2009

ja uplne surovu, ibycajnu, ziadnu kyslu/kvasenu 😅 😅

zuzanockamt
9. okt 2009

Ahojte 🙂
tak ja aby som nebola mimo temy, tak tiez pridam moj nazor na kyslu kapustu .... ja ju mam rada aj uvarenu a aj ppriamo zo sudka kvasenu a aj klasicku cerstvu zjem 😀 ... ja zjem skoro vsetko ... nevyberam si velmi ... hlavne, ze to varit nemusim
mne je tiez dnes dost biedne, boli ma podbrusko ako pred MS a beham stale na WC, hoci ani tolko vody nepijem, ale mechur je stale plny ... takze MS sa zarucene blizi a dorazi kazdym dnom 🙄 🙄 🙄 ... zase ako vzdy 🙄 🙄 🙄 ... aj BT klesla zo vcerajsich 37 na 36,8 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .... zase nic z toho 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

riana12
9. okt 2009

Zuzi, nehadz flintu do zitka, ved budu este prilezitosti 😉

Ja som si dneska potvrpela, tiez ma boli podbrusko, ovu 🙄 🙄 🙄 😝 A najlepsie, ze mi MS vychadza na vikend, ked mame ist na chatu 😝 😝 Kvoli tomu zboznujem meranie BT, viem takmer na chlp presne, kedy dojde MS 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
9. okt 2009

ja to na chlp presne neviem, ale tusim 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒
a flintu nehadzem, ale ma to uz nebavi vsetko 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

zuzanockamt
9. okt 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

riana12
9. okt 2009

ja mam uz lutealku odsledovanu, takze to viem 😝 😝 😝 resp. mi staci, ked zacnem spinit a hned je to jasne 😝 😝
kebyze mam hlavu, mohla som si BT merat, este ked som na zakladku chodila (teda ak sa to uz vtedy dalo sledovat, ze som mala hormony uz ako-tak ustalene), lebo sa mi obcas stala nehoda... ale vzdy som sa vopred poistila stylom, ze som v obdobi, co som MS cakala, nosila len cierne nohavice 😅 😅 😀 😀 (nebojte, nie jedny vkuse, ale vselijake a kazdy den ine 😀)

zuzanockamt
9. okt 2009

prave mi volal MM, ze uz sedi vo vlaku v Ziline smer Vrutky 😵 😵 😵 ... takze o nejaku cca 3/4 hodinku je domka 😵 😵 😵 ... duuuuufam

riana12
9. okt 2009

no vidis, Zuzi, tak chlap ti uz domkov ide 😵

mala som taky dlhy prispevok o jednej prihodke, co sa mi stala, ale ked som to odosielala, prave mi vypadol signal na nete a net skapal. tak ja vam to napisem do dalsieho prispevku

zuzanockamt
9. okt 2009

no tak napis, som zvedava 😕 😕 😕

riana12
9. okt 2009

takze co sa mi to vlastne stalo - cakala som na zastavke na bus domov, obzerala som si nove byty, takze krk vytoceny dohora a ked uz som hlavu davala dole, mrkam, oci si idem vyocit a odo mna asi 10m si kracal mlady. dneska tadial siel tak nezvycajne na trening, inokedy chodieva uplne inakadial... tak som za nim ozlomkrky utekala, on bol chdak riadne prekvapeny, len sa obzeral, kto po nom krici 😀 myslela som, ze pokecame tak 2-3 minutky a pojdem domov, ale on bol sikovnejsi, zavolal ma, ze nech idem s nim, trening ma kusok od autobusovej stanice, odtial mi tiez bus chodi, aj mi novy listok na MHD kupil, aj ma k busu odprevadil 😵 😵
zlaty bol... len dlhu tvacnost to nebude mat, nabuduce zase slkzneme do nasho stereotypu... on takyto byva, ked sme predtym pohadani... 😅 cloveka vedia ale taketo veci tak spravne nabudit do dalsich dni 🙂

zuzanockamt
9. okt 2009

riana ... hej to poznam tieto stavy ... my tiez, ked sa s MM pohadame, tak je potom veeeeelmi mily a sa snaziiiiiii ... ale ked zbada, ze je zase vsetko OK, tak je vsetko po starom ... chlapi jednoducho vedia, ako na nas 😀 ... a my im zase na to zase vzdy a znova skocime a naletime 😅 😀

zuzanockamt
9. okt 2009

ja sa na dnes lucim ... idem cakat MM, snad uz o chvilu zazvoni pri dverach 😵

riana12
9. okt 2009

mali by sme byt v nedelu spolu, mala by som asi zajtra urobit prievan, nech je na mna v nedleu mily 😅 😀 😀
ale to uz by som bola mooc hnusna a uskodila najviac sebe... ja som vzdycky nanic, ked sa pohadame 😔

riana12
9. okt 2009

tak sa maj zatial pekne, Zuzi, a poriadne si s muzikom uzite, ze ste spolu. dobru nocku 🙂

etuska
10. okt 2009

http://www.starostlivostodieta.sk/vyziva-v-teho...

Tak som si vygooglila nieco o vyzive v tehu -clovek predsa po rokoch zabudne... 😅
Dnes sme mali na obed spagetky s parad. omackou a syrom-mnam-tak konecne mi je ako tak normalne.
Idem zavesit pradlo a troshu upratat.
peknu sobotu 😵

riana12
10. okt 2009

Ahojky 🙂

Etus, ked tak teraz uvazujem a pocitam, v case, ked sa vam narodi druhy drobcek, ja budem mat bakalarske promocky 😵, teda dufam, ze sa tam prebojujem 😅
Dneska som sa mala ucit, ale moc som teda tomu nedala 😝 Nechce ist niekto namiesto mna na skusku? 😀 😀 😀

siska86
10. okt 2009

ahojte dievcata...po dlhej dobe sa hlasim..ak si ma este niektora z vas vobec pamatate 😒

riana12
10. okt 2009

Ahoj Siska 😉
Ako sa dari? Vidim, ze sa uz snazite 🙂

zuzanockamt
10. okt 2009

Ahojte 🙂
dnes bolo hrozne pocasie 😖 ... ale aspon sme doma polenosili ... boli sme len na nutnom nakupe ... a pozerali sme filmy 😵 ... no a ja samozrejme pracujem ... ako vzdy ... aj teraz idem este tukat do klavesov 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

riana12
10. okt 2009

Ahoj Zuzi 🙂 U nas tiez prsalo celkom dost, zima, tak som len doma trcala. Zajtra by sme mali byt s mladym, mame nejake plany, tak dufam, ze vyjdu 😅 Na jojke mrkam teraz taku komediu, nazov neviem, ale ujo sa meni na psa a tak. Celkom fajn komedia 🙂

zuzanockamt
10. okt 2009

aj ja som jednym okom kukala tu komediu,ale MM si uz prepol, ze ho to nebavi ... a aj ja som to mala len ako kulisu, lebo robim nejake veci do skoly

riana12
10. okt 2009

ja skor mrkam tu do PC, ale ked mi usko zaznamena nieco zaujimave, tak uz mrkam o dusu na TV 😀
a na com pracujes konkretne (ak nie je tajne 😅 😉)

zuzanockamt
10. okt 2009

nie je tajne ... casovo-tematicke plany a analyza vstupnych pisomiek 😝 😝 😝

riana12
10. okt 2009

fuuha, iste to je fuska 😝

zuzanockamt
10. okt 2009

no to ti teda poviem, ze je 😝 😝 😝 ... esteze plany nemusim pisat cele, nieco uz mam od kolegyn, nieco som stiahla z netu, tak to len upavim, ale analyzu musim pisat 😝

riana12
10. okt 2009

tak aspon nieco mas ulahcene 😉

zuzanockamt
10. okt 2009

to ano, ale aj tak je toho vela a este dalsie povinnosti ... ide mi to cele na nervy ... ja chcem byt tehu a ist na MD

riana12
10. okt 2009

inak mi nejde do hlavy, preco ucitelia maju tolko vselijakych papierovaciek 😒 este zo zakladky aj SS si pamatam, ako sa nam ucitelia stazovali, ze stale len nejake papiere robia a tak... ked najdolezitejsie je ziakov naucit...

neboj, aj tehu budes aj na MD pojdes a este budes rada po skonceni MD, ze ides do robotky 😅

zuzanockamt
10. okt 2009

no mame to tazke, kazdy vidi len kopec volna a nic ine 😝
hej aj tehu budem, aj MD bude ... o 200 rokov v niektorom z buducich zivotov 😝

riana12
10. okt 2009

najlepsi su niektori chlapi (cest tym, ktori to chapu), ktori si myslia, ze deculo sa samo napapa, prebali, okupe, dom sa sam uprace, nakupy sa tiez urobia same a potom sa len jeduju, ze zena je len kopa nervov... ze nic nerobi, len doma sedi a aj tak sa jej nelubi 😝 😀 😀 😠 😠 😠 😠

Zuzi, ja stale vravim, ze si veeeelky kusisko predo mnou 😉 Mne, len sa vek dozvedia, hned konstatuju, co taka mlada ako ja moze na deti pomyslat, ze si mam uzivat aspon do 30 a potom si az zacat robit chutky na zakladanie rodiny 😝 😝 😝 🙄 A to neratam ine okolnosti, kvoli ktorym si neskrtnem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre