Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
31. máj 2010

treba si dat kavu 😀
ja som si spravila zase zazvorovy caj s citronom a medom, nech ma ta choroba opusti, ale sa mi nezda, ze by sa to zlepsovalo ... s hrdlom je to horsie ako vcera a kasel tiez stale trva 😝

riana12
31. máj 2010

Zuzi, mne kava ale nepomaha vobec 😝 ja som uz proti kofeinu taka imunna, ze mi je skor z neho este horsie...

etuska
31. máj 2010

som vypucovala kuchynu,umyla vsetky plech a panvice a vyskusala 2 nove recepty-pomarancovy salat s ciernymi olivami-som zvedava ako bude chutit a teraz este dovaram mrkvovu polievku -aspon na nieco je to prenasanie dobre....

etuska
31. máj 2010

@riana12 😀 😀 😀

etuska
31. máj 2010

@zuzanockamt
Zuzi-a chuti?Ja zazvor neznasam odkedy mi byvalo zle a kazdy mi kazal jest zazvorove keksiky 😝 😝 😝

riana12
31. máj 2010

@etuska no to je ale proste fakt ☹ 😀

etuska
31. máj 2010

@riana12
ja som proti unave pila mineralku Magneziu .
No bezim dovarit obed 😅

zuzanockamt
31. máj 2010

@etuska ja mam zazvor celkom rada, hlavne ten caj, vzdy mi to chutilo, ale musim si tam davat med a citron a este davam zazvor aj do mäsa, ale ine zazvorove produkty som neskusala

riana12
31. máj 2010

mineralku tu teraz nemam... skor mam zase nieco s tlakom... ved to mam skoro kazdy den o takomto case.. iba cez vikend mi bolo o nieco lepsie... 😕
idem si dat teraz kakavko 😀 😵

zuzanockamt
31. máj 2010

ja som si dala akurat obed ... zemiaciky varene, jaternicka a kysle uhorky ... mnam 😀

riana12
31. máj 2010

ja hlaism, ze s tym kakavkom to nebol bohvieako vydareny tah... iba co mi je viac nanic 😝 ja chcem ist uz domov 😝 ☹

zuzanockamt
31. máj 2010

@riana12 este musis nejake 2 hodinky vydrzat 😒 ... mala by si ist asi na nejake vysetrenie, ked ti byva tak zle stale 😖

riana12
31. máj 2010

no jo, uz len dve hodky 😵 ja tak premyslam, ci to nema suvis s tym stale sa meniacim pocasim... 😕

innka09
31. máj 2010

ahojte, ako sa mate? ako ste vikendovali? joooj tak vam aj trosku zavidim to tehulkovanie... 🙂 uz by som aj ja chcela 🙂 ale este si musim chvilku pockat.....

zuzanockamt
31. máj 2010

@riana12 asi aj to pocasie ma nejaky vplyv 😝 ... u nas zase prsi, nie sice nejako brutalne, ale je zamracene a aj sa ochladilo trosku a doobeda bolo aj slnko
@innka09 ja som chora, takze sa trochu liecim ... mala by som poupratovat police, ale nejako nemam energiu 😝

innka09
31. máj 2010

@zuzanockamt tak to ti moc nezavidim... dufam ze cim skor vyzdravies.... :

riana12
31. máj 2010

teraz tlacim maskrtu do seba, take jahodove "lodicky", snad sa z toho vsetkeho, co som dnes do seba natlacila, nepototo 😀 😅

zuzanockamt
31. máj 2010

@riana12 ty mas teda poriadne chute 😀 ... no neviem, kto je tu tehotni a kto nie 😀 😀 😀 ... esteze mna taketo chute obchadzaju ... akurat si citam celkom fajn clanok o porode ... aby som bola aspon ako-tak pripravena, kedze nebudem chodit na ziadne cvicenia

zuzanockamt
31. máj 2010

neviem uz ani pisat ... malo byt tehotny

janerozhodna
31. máj 2010

No kočky ja si myslím že je to tým počasím každý aj u nás v práci chodí ako mechom ovalený tak dúfam že slniečko už čoskoro vykukne.Chcem sa iba spýtať či ta ovulka trvá dlhšie a ked už pociťujem nejake tie bolesti ako ked sa uvoľnuje vajíčko tak už je neskoro alebo ten správny čas. Viem že je to taka začiatočníčka otázka, ale čo už ked som začiatočníčka v snažení. 😉 ďakujem za odpoved.j

riana12
31. máj 2010

Zuzi, ja tehu nie som 😝 ja len uz neviem, cim si pomoct, aby mi bolo lepsie 😅

@janerozhodna ovulacia trva kratucko, vajicko je po uvolneni schopne oplodnenia cca 12 hodin, ked citis bolest (a si si ista, ze to je ovu), tak je to spravny cas...

zuzanockamt
31. máj 2010

@riana12 ved jasne, len si robim srandu ... ale aj ja som nejaka unavena, asi pojdem zalahnut na gauc ku telke ... a mozno podvecer sa pustim do toho upratovania

riana12
31. máj 2010

Zuzi, neboj, ja som to ako srandu pochopila 😉 ale asi dostanes - take chute na zdriemnutie robis, hruza 😝 😝 😠

zuzanockamt
31. máj 2010

ved uz mas len hodinku, v autobuse mozes zacat s driemanim a potom doma pokracovat 🙂

janerozhodna
31. máj 2010

riana12- ďakujem za odpoved, no budem si to musieť s tou ovu nejako vychytať, lebo je pravda že neviem presne či je to ovu, ale to pobolievanie každý mesiac rovnako som stale pripisovala tej ovu. Tak uvidíme či sa to podarí, ale nebudem na to myslíet nejako tuho, lebo to tomu asi velmi neprospeje.

zuzanockamt
31. máj 2010

@janerozhodna ak ta to pobolieva rovnako kazdy mesiac, tak to asi ovu bude 😉

riana12
31. máj 2010

@janerozhodna mozes si skusit do nejakeho kalendara zapisat den, kedy citis v podbrusku bolest a spocitat dni od toho dna po prvy den nasledujucej menstruacie. ak to budes mat kazdy mesiac priblizne rovnake, tak to ovu bude 🙂
to je taky moj jednoduchy navod 😉

janerozhodna
31. máj 2010

no vyskušam aby som sa v tom vedela lepšie orientovať. Ale teraz by som mala mať to ovu obdobie, tak asi s MM hupeneme nato a uvidíme ako to bude...xixi....

zuzanockamt
31. máj 2010

@janerozhodna no veru, najlepsie si hned overit v praxi 😀 ... ako dlho sa snazite?

janerozhodna
31. máj 2010

Dievčence ďakujem vám za rady🙂 Musím už utekať ešte mám AJ a potom domov...huráááá.... Dúfam že nevadí že som sa tu k vám takto namontovala a zbieram rozumy, ale to mi príde take super ked sa človek može takto ľahko dosťat k odpovediam na otázočky. Prajem pekný dnik a do skorého pisania.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre