Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
27. okt 2010

@katrenka111
@janeisha no to skor pride asi Ing. ako babatko 😀 ale ved ktovie 🙂
ono to vyzera fajn, ze dokoncit Bc. , ist na matersku... to by male odrastlo, ze by som sa pri nom mohla na skusky ucit a potom do prace uz ako Ing. 🙂 fajn taktika, len ci by take nieco vyslo... 😅
co som si ratala, tak aby som v pohode mohla ist na Ing. potrebujem aspon 2 roky pokoj... jeden rok si konecne uzit nejake riadne volno a ten dalsi rok si posetrit troska dovolenky, aby som zase nesla na nulu... a az potom mozem daco poriesit 😀

katie1
27. okt 2010

@riana12 Tak drzim palce, aby si sa potom dokopala sa vratit. Mne ked niekto vtedy povedal, ze sa mi uz nebude chciet, ze vyjdem z toho tempa, tak som si myslela svoje...ehm. No, uvidime co zivot prinesie, momentalne je to mimo mojich myslienok. Moju mamu som ukludnovala, ze mozno raz na materskej dokoncim - jej reakcia bola taka, ze sa z chuti nad tym zasmiala... 😀 No uvidime, mozno bude babatko kludnucke a sobotnajsie prednasky budu pre mna prijemnym ozivenim materskej 😉

riana12
27. okt 2010

@katie1 ja si ale nehovorim, ze "neboooj, ja si urobim kratsiu pauzu a budem pokracovat", take taktiky nemam...ved ked budem nutena si Ing. dorobit, tak si ho urobim... a ci to bude o 3 roky alebo o 10... momentalne neriesim... budem sa o to starat po tom... dolezitejsie je teraz pre mna oddych, lebo fakt nevladzem takto tahat... 😔

katrenka111
27. okt 2010

@riana12 no ja osobne by som sa nevedela učiť pri dieťati..... ved teraz nemam na to cas......hruuuza

riana12
27. okt 2010

@katrenka111 zvladli ini, mozem skusit aj ja 😉 ale ktovie, mozno stihnem kazde oddelene... a ked uz by bolo treba, babka/prababka, niektora by zavarovali... doteraz som sa nikdy neucila nejak extra dlho... vela skusok som zvladla v pohode iba s ucenim, ktore som napriklad stihla rano vo vlaku pred skuskou... 😅

riana12
27. okt 2010

babulky, vykopnite ma odtialto, lebo nie a nie sa odtialto pohnut, potrebujem si vlasy umyt 😅

katie1
27. okt 2010

@riana12 Ja tu skolu momentalne tiez neriesim. Uz mi plynie treti rok po preruseni... A vlastne ma to stale menej a menej stve. Musim chytit pocit, ze to chcem, bez toho to nejde.

riana12
27. okt 2010

@katie1 veru.. bud ten pocit alebo aby ta okolnosti prinutili 🙂

katie1
27. okt 2010

@riana12 No aj ja uz idem, preckavala som tu cas kym mi dopere. Takze idem vyvesat a lahnut si k mojmu drahemu. Pekne snicky Vam prajem!

katie1
27. okt 2010

@riana12 tak tak, velka pravda, drzim palce!

riana12
27. okt 2010

@katie1 ja uz mam nastastie vesanie pradla za sebou, ale akurat tak do postele sama 😝 mozno este chvilku potom pockam na nete, ci sa tu mlady zjavi cca o hodku, ma dneska poobednu... uvidim, ci skor nezaspim 😀

riana12
27. okt 2010

@katie1 tak dobru noc 😉

katrenka111
27. okt 2010

@riana12
@katie1 aj ja už idem spinuskat..... Dobru nocku Vám prajem a pekné sny babulky moje zlateee 🙂

riana12
27. okt 2010

@katrenka111 aj tebe zelam dobru nocku 😉

mishuu
28. okt 2010

Ahojte babyyyyyyy

už mám len 14 tabletiek antikoncepcie a potom s ňou končím... 🙂
s drahým sme sa dohodli, že už vysadím a budeme si dávať pozor do leta,
tak dúfam, že nám nič "neujde" 😉 držte palce, ďakujem 🙂

Som veľmi zvedavá ako bude moje telo reagovať po vyše 6 rokoch užívania...veeeeľmi zvedavá !

riana12
28. okt 2010

ahojte 🙂
@mishuu no tak super, ze ste sa uz takto dohodli 😉

a ja rozmyslam, kedy sa tento moj podivuhodny cyklus skonci... stale to spinenie trva, tlaky v podbrusku tiez stale... normalne by mi MS mala vychadzat az na pondelok, ale ci to v nejakom obstojnom stave vydrzi, netusim... chcela by som mat vikend bez... 😝 😅

mishuu
28. okt 2010

@riana12 🙂

veď aj ja som práve na to zvedavá, či moje telo bude z toho šibnuté...uvidíme, veď Vám potom napíšem ako mi je, ale ešte mám 14 tabliet, potom mám dostať MS ešte normálne od liekov a potom si už ďalšie balenie nedám...trošku sa bojím, že sa vrátia tie divoké stavy čo som mala pred užívaním antik.
Mala som strašne silnú MS, trvala vyše týždňa a prvý deň - dva to bolo otrasné, ani som prvý deň nešla do školy,
lebo mi bolo na odpadnutie, studený pot ma oblieval, napínalo na zvracanie...fuj no otras a tie bolesti...

Takže predpokladám, že tieto krásne stavy sa mi vrátia, no ale nevadí 2 dni v mesiaci vydržím...teda hlavne dúfam, že MS normálne dostanem, že nebude nejaký divoký dlhý cyklus alebo čo.

zuzanockamt
28. okt 2010

@mishuu ja som mavala podobne stavy pocas MS, ale po HAK sa to zlepsilo, uz to nebolo take silne, dalo sa to zvladat, ale stale som musela mat lieky proti bolesti, teraz som zvedava, ake to bude po porode

katie1
28. okt 2010

@mishuu Fiha, tak to vysadzas skor ako si planovala...

riana12
28. okt 2010

@mishuu ved uvidis, ake to budes mat... bodaj by sa ti polepsilo teraz po HAK... ale ved stale este mozes uzivat lieky proti bolesti, ja som rada, ze aspon ibik mame... 😵

debilny algifen uz nikdy viac 🙄 aha, teraz ma napadlo, ze by som sa mala dokimu potom postazovat, ze aky mal algifen ucinok... a snad ma konecne pochopi, co za bolesti mam 😠

mishuu
28. okt 2010

@katie1 áno, vysadím skôr. Chcela som až vo februári, ale urobím to už teraz.
Mám posledné balenie, viac už doma nemám, tak som si povedala, že si už ďalšie nekúpim.
Ja som totiž už pred rokom chcela vysadiť a oddýchnuť si od liekov, nie že by som mala nejaké problémy, to našťastie nie, ani bábo sme ešte vtedy neplánovali, ale mala som potrebu ich na chvíľu vysadiť. Len lekár ma ukecal, že to netreba a ja pre komfort, kt. mi antik. poskytuje som to stále odkladala, tak teraz je ten správny čas. 🙂

@zuzanockamt tak to rada počujem, že sa ti to po HAK upravilo aspoň trochu, dúfam, že aj u mňa to tak bude, bolo by to super.

jetta
28. okt 2010

ahojte, pozeram ze tato tema funguje uz dlho, odkedy sa vlastne zacinate snazit buduce snazilky ? 🙂 🙂

mishuu
28. okt 2010

@riana12 ďakujem 🙂

mishuu
28. okt 2010

@jetta ahoj 🙂

my od budúceho leta 😉

riana12
28. okt 2010

@jetta ahoj, vitaj 🙂
no niektore o par mesiacov, o rok, niektore termin snazenia zdaleka nemaju urceny 🙂
ty si na tom ako? 🙂

jetta
28. okt 2010

@riana12 ahoj, dakujem 🙂 my zacneme asi buduce leto, nevieme presne ze kedy...a ty?

riana12
28. okt 2010

@jetta ja som tu z tych, u ktorych ani srnka netusi 😅

jetta
28. okt 2010

@riana12 😀 tak to je najlepsie, pride to necakane

riana12
28. okt 2010

@jetta co uz, aj take existuje 😅 😀

jetta
28. okt 2010

@riana12 uz si vydata alebo zatial este nie? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre