Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
20. jún 2010

my sme mali tiez svadbu malu - len 13 ludi ... ja som tiez do toho nechcela zbytocne investovat ... tak to ozaj nemate na co cakat, ked mate aj 3-izbovy byt, to keby sme my mali na zaciatku, tak necakame urcite ... ale takto to musime nejako vydrzat v 1-izbovom a zhanat cosi väcsie a lacne ... aleto bude na dlhu dobu

katrenka111
20. jún 2010

@zuzanockamt no ved to... ale este treba nejake detaily porobit,bajkonik zutulnit,este to este to...ale myslím že to su už take detaily a prkotinky,nie velke položky....takže to by sa dalo zvladnut.....
a za 4mesiace to sa da nie a potom uz len.....no ale nie je to len na mne.....

katrenka111
20. jún 2010

@zuzanockamt no ved to staci ved aj to je položka si zober ze obrucky,obrat saty,vybavit restiku,to tiež nie je lacne....my by sme mali asi do 20 a par kamaratov najlepsích takže myslím žeby sa dalo...už len to naplanovat kedy,kde.....
ach to planovanie.......

zuzanockamt
20. jún 2010

@katrenka111 tak podstata je ten byt mat, to zariadovanie a zutulnovanie pride postupne ... to by som si uz ozaj nad tym hlavu nelamala

zuzanockamt
20. jún 2010

my sme stihli svadbu vybavit za mesiac, ale obrucky sme mali uz dlhsie doma ... mozno aj rok a stalo nas to vtedy 25000 sk vsetko ... pred troma rokmi

katrenka111
20. jún 2010

no len ked ten moj si robí hlavu z toho co mam robit.....
on sa asi bojí este zodpovednosti alebo ako by som to nazvala.....

katrenka111
20. jún 2010

@zuzanockamt no ja ratam okolo 1600eur možno aj viac neviem.....
Tak asi zacnem už na to šetriť...... 🙂

katrenka111
20. jún 2010

@zuzanockamt to len tak ste si poedali...tak a teraz sa zobereme???
No inak aj moj s tým par krat neviem ci srandoval,že zobereme sa možme aj o týžden a tak skoro som infarkt dostala 😀

zuzanockamt
20. jún 2010

my sme to planovali dost dlho, nikdy sme sa nemohli zhodnut, kedy to bude ... lebo MM nepovazoval svadbu za dolezitu, aj mne je v podstate svadba ukradnuta, ale tak, ked sme uz zili v jednej domacnosti nejaky cas, tak mi prislo divne, ze preco mam povinnosti ako manzelka, ale ziadne prava, lebo ako manzelka je to z pravneho pohladu pri istych veciach jednoduchsie ... takze ja som svadbu chcela ciste len z pragmatickych dovodov

katrenka111
20. jún 2010

@zuzanockamt tak to ano ja napríklad tiež neuznavam taketo vztahy,ked uz spolu žijeme,prečo sa nezobrat?? Ved predsa to je poriadok a myslím že clovek je potom aj viac zodpovednejši a inak pristupuje ku všetkemu.....
u nas už ostava tiež to len naplanovat ale inak by sme sa mohli zobrat aj hned aj priatel mi to povedal.....ale žial este nepoziadal o ruku 😠

zuzanockamt
20. jún 2010

@katrenka111 ja som nemala klasicke poziadanie o ruku a prsten a ostatne hovadiny ... mne by inak nevadilo zit bez svadby, keby som mala rovnake prava ako teraz ... ale zatial je manzelstvo uprednostnovane ... inak ziadna zmena vo vztahu nenastala

katrenka111
20. jún 2010

tak ste sa asi len rozhodli že sa zoberete a ste sa zobrali nie??? a kolko ste boli spolu pred svadbou??

zuzanockamt
20. jún 2010

tak nejako 🙂 ... ale tiez sme mali okolo toho dlhodobejsie debaty 😀 ... pred svadbou sme boli asi 3 a pol roka ... a teraz uz tahame siedmy rok dokopy 🙂

katrenka111
20. jún 2010

Jeej no tak to jak aj u nas....
ale aspon sa možes tesit že budete mat na jesen už baby 🙂

katrenka111
20. jún 2010

@zuzanockamt idem sa venovat už drahemu..asi pojdeme na prechadzku,tak drž palce...večer dám vediet.....
pa,paaaa

marianna28
20. jún 2010

Ahojte baby,
to s tymi nakupmi - to je asi zasada - frflosi chlapi...
U nas nedebatujeme: potraviny kupujeme spolu - ved potrebujem nosica a navyse niekoho, kto navarene zje, nech si zaplati... Ja kupujem tak maximalne cerstve pecivo cez tyzden.
Oblecenie??? 😀 Vezmem si moju platobnu kartu, moje kluce od auta a od domu a zmiznem sama na cely den. Dovlecem si desat tasiek, osprchujem sa a vylozim si labky - od vela behania ma totizto bolia... Mojmu sa aj tak naposledy nieco na mne lubilo tak ca pred 4,5 rokmi a to sme spolu 5 😀
Ohladne svadby - bolo by to mozno pekne, ale ani nedufam... a asi ani eee. Ja som raz uz vydata bola - moj ex ma opustil po 8 rokoch, co sme boli spolu (ca rok po svadbe) - zmizol z povrchu zemskeho a zabudol mi povedat aspon ahoj... teraz viem, ze sa vyparil do ineho statu - tak som si ako 23 rocna prekonala rozvod. Od vtedy si vravim, ze si proste vrznem aj bez papierov... 😀
U nas debata baby: pockajme este na to, alebo na to, este to, este hento... a realne mame vsetko - dom, dve auta, nejaky ten centik na strane, obaja dobru pracu... Na druhej strane moj stary absolutne pozor nedava - v poslednej dobe je ale divny... necha ma zaspat, o jednej v noci ma zobudi, omrmle, ze este nespim a vyslovene si so mnou uzije, ked ja sa snazim len zobudit... Nema ziadny problem s "I" (I je oznacenie aut, ktore maju priame vstrekovanie paliva...) 😀 😀 😀
A este som chcela dodat, ze moj stary strasne raz rozvlaka na rukach (ako babatko) nasho ZLE ZIVENEHO osem kiloveho kocura - este sa s nim aj tak hra jak s babom...
Juj som sa rozpisala, na to, ze som tu zase sama... 😀

katrenka111
20. jún 2010

@marianna28 aka srandistka 😀
Tak to mas iný pohlad na život už si opatrnejsia.....

katrenka111
20. jún 2010

a kde ste vsetky????

fodorka
20. jún 2010

ahojte baby nebola som tu lebo si pradstavt eprisla svokr ak nam preespat tak som bola stastna prv ykrat a to ma maly uz 16mesiacov ale bolo dobre.....
no inak citala som vas tak spatne a s tou svadbou moj muz ani pocut a nakoniec mi raz prisla smska ze co keby si vysadila tabletky a posnazili by sme sa uz o babo?no a tym padom by sme sa mohli aj zobrat asi takato nejaka smsm uz presne si nepamatam no predstavte si hned som mu volala a myslela som ze chytim infarkt tak hned v ten den vysadila tabletky a sup planova tsvadba to bolo myslim z ezaciatkom novembra 07 a svadba bola 29.3.08no a maly sa nam podaril az potom ....ale bolo to pekne prilozim nejale foto svadobne...a inak s tym byvanm mi sme nemali nic, byvali sme u mojej mamy a mayl mal 3mesiace ked sme si nasli podnajom tam sme boli 7mesiacov a nakoniec sme si zobrali yhpo aj ked s odretymi usiami a byvame v krasnom velkom 3-izbovom byte sice tych koruniek nam nevystava bohvie kolko no sme stastni ze byvame sami a maly si pekne vyrast aje to skvelx pocit a povedala som z eradsej nebudem mesiac sprepacenim zrat len aby maly mal.....jezis uz som sa moc rozpisala tak idem pridavam foto🙂

zuzanockamt
20. jún 2010

ale ste sa poriadne rozpisali 😀

riana12
21. jún 2010

dobre ranko 🙂

@zuzanockamt @katrenka111
to preto tak rychlo, lebo ma uz zhanali na obed 😅 potom som uz na net ani nesla, nedostala som priestor 😝 mlady hned po obede okupoval PC, ku koncu som naho hadzala psie oci, aby sa mi venoval... tak sme sa ucucali k filmom - jeden horor, presne si nepamatam a k Pearl Harboru 😀 a zatial sa nam stahoval film Nabuchana 😀
este sme si vecer skocili na pizzu a ja som si vypytala s kuracim maskom, ananasom a kukurickou... to bola mnamka 😵
vcera ste toho riadne zapisali, radsej nekomentujem 😀 😅

riana12
21. jún 2010

babulky 😀

zuzanockamt
21. jún 2010

@riana12 no ty si uz toho zapisala, 6000 prispevkov 🙂 ... ja uz mam cez 10 000 😀

riana12
21. jún 2010

@zuzanockamt no priamo umerne dlzke clenstva 😀 😉 a paci sa moj jubilejny 6000. prispevok? 😅

riana12
21. jún 2010

a co ja mam pekne 🙄 🙄
http:www.fertilityfriend.com/home/2004ff kedy to uz skonci? ☹

zuzanockamt
21. jún 2010

@riana12 ten tvoj cyklus to je poriadny zmätok, BT ti dobre klesla teda a MS zatial nic?

riana12
21. jún 2010

@zuzanockamt no je to riadny gulas... MS sa nehlasi... a ked nedosla doteraz, radsej nech este pocka, vo stvrtok idem este dokimu...

zuzanockamt
21. jún 2010

no tak to ano, do stvrtka nech uz vydrzi

riana12
21. jún 2010

poobede este skusim ovu testik, ci naaahodou motyka nevystreli az teraz... krcok mi zmakol a hlienik je vodovy a uplne ciry... aj ked ten je mozno pozostatok zo vcera 😅

zuzanockamt
21. jún 2010

myslis, ze by bola ovu az teraz? ... ved FF ti sam vyznacil, nie? ... no po styku by som sa na konzistenciu hlienu nespoliehala, lebo kym tie pozostatky odidu to chvilu trva 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre