Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
31. júl 2010

@minila no vítame Ta 🙂 a co ako si ty na tom???

minila
31. júl 2010

@katrenka111 ja som z Bratislavy a som cerstva novomanzelka 😀 tento mesiac sme mali svadbu, po necelych 8 rokoch chodenia 🙂 Inak sme dieta nejako velmi este neplanovali, ale zrejme kvoli mojim zdrav. problemom nejako nabuduci rok zacneme so snazilkovanim hehe radsej skor ako nikdy...

katrenka111
31. júl 2010

@minila tak gratulujem..fuu a to ste 8rokov tahali len tak bez nicoho?? to je fakt dlhá doba....
A aké maš zdravotné problemy ak možem vediet???

minila
31. júl 2010

@katrenka111 - zistili mi endometriozu a s tym spojene problemy, takze mi lekari odporucili otehotniet.. a kedze uz spolu sme dost dlho.. nejako nemame co riesit 🙂

katrenka111
31. júl 2010

@minila no nič príjemne,tak to by ste sa mali aj poponáhlat....

riana12
31. júl 2010

@minila vitaj 😉 no pokial mas zdravotne problemy a nic ine vam nebrani v snazeni, tak kludne do toho vhupsnite 🙂 😉

katrenka111
31. júl 2010

@minila presne tak ja by som tiež necakala keby mi doktor povedal taketo niečo,aj moja kamoska mala takýto problem a tiež to odkladali a potom sa im nedarilo

minila
31. júl 2010

@riana12 @katrenka111 no teraz este hned ani nemozeme, zatial mam nasadenu liecbu na cca pol roka.. realne to vidim az nabuduce leto... ked uz budem mat po liecbe a zaroven si este nejaky ten rok uzijeme len sami dvaja ako manzelia 🙂

katrenka111
31. júl 2010

@minila ahaa tak ked musis podstupit liečbu tak to ano.... a co vlastne Ti zaprícinilo tu endometriozu??? mala si caste infekty,zapaly???

riana12
31. júl 2010

@katrenka111 ono tazko povedat, co zapricini endo... to ani doktori nevedia 😒

zuzanockamt
31. júl 2010

Ahojte 🙂
ale ste sa rozbehli ... prisla som vas pozdravit 🙂

katrenka111
31. júl 2010

@riana12 prechodene zapaly,infekcie,kvasinky,candidy a všeliake svinstva....

katrenka111
31. júl 2010

@zuzanockamt ahooj no ako???

minila
31. júl 2010

@katrenka111 nie nemala som caste zapaly.. ja som sa len stale stazovala na ukrutne bolesti.. naozaj su to neznesitelne bolesti kedy nemoze clovek ani chodit.. vtedy mi lekar nasadil hak, ze s tou sa to zmierni.. aj je pravda, ze bolesti znacne ustupili.. ale pred pol rokom nejako to zacalo znova.. sla som na preventivku a tam mi lekar z nicoho nic zrazu povie, ze mam nalezy a musi sa to zacat riesit.. a potom v nemocnici mi potvrdili endometriozu..

katrenka111
31. júl 2010

@minila no ja mavam tiež bolestivý menzes a naposledy som nemala žiadne bolesti len 2dni take spinenie a nic ale to asi zo stresu a teraz som v ocakavaní takže dúfam že dnes,zajtra dorazí

katrenka111
31. júl 2010

@minila ale zaujímave teraz to ma dost vela bab co pocuvam

zuzanockamt
31. júl 2010

@minila ja som mavala brutalne bolesti pri MS pred HAK, take, ze som musela lezat prvy den a bolo to hrozne ... no endo mi nikdy nepotvrdili
@katrenka111 no zatial celkom fajn, uvidime dokedy 😅

katrenka111
31. júl 2010

@zuzanockamt je to asi u keždeho individualne....
no už sa Ti to veru blíži,

riana12
31. júl 2010

@katrenka111 praveze to za endo ani nemusi byt zodpovedne... ved kolko bab chodi pravidelne na preventivky, vsetko v poriadku a potom zrazu "bum!" a je tu endo... 😒

katrenka111
31. júl 2010

@riana12 no to je na tom to zakerne

riana12
31. júl 2010

@katrenka111 ved hej... len nikto poriadne nevie presnu pricinu... vsetko su to len dohady a tak...

wieruss
31. júl 2010

@katrenka111 jj je to mozne, ze ked ste zobraty tak ten vztah je trosku iny ... on nam odpadlo hodne hadok typu "ja sa s tebou rozidem" lebo teraz to uz nejde 😅 heh, ale inak pohodaaa...
No to mas pekne naprd 😒 ja z atk az taky teda problem nemam ... ty doktori su dnes tusim vsetci podplateny farmaceutikmi 😠
Pekny den aj tebe prajem 🙂 mi mame dneska oslavu tak sa tesiiim juuuj 😀

@minila ahojky 🙂 tak prezrad nieco o sebe 😉

katrenka111
31. júl 2010

@wieruss no ved to vtedy je myslím ten vztah trosku iný clovek si už nesmie dovoliť hocičo,to je poriadok nepaci sa mi život na divoko...no neviem to je moj nazor...ale zas na 2strane prečo je dnes tolko rozvodov????

zuzanockamt
1. aug 2010

@wieruss
@katrenka111 ked ste pisali o manzelstve a vztahu na divoko ... ja som si s MM vyskusala oboje a necitim ziadnu zmenu 😉 ... keby nas system nebol nastaveny na manzelstvo, tak sa nevydavam ... fakt nie je vo vztahu ziadny rozdiel ... zalezi samozrejme od toho, ci ti dvaja zili spolu aj pred svadbou v jednej domacnosti ... ak nie, tak potom je jasne, ze rozdiel citia

katrenka111
1. aug 2010

@zuzanockamt ahooooj.To je asi u každeho ine podla mna,určite ked nie je pár zobratý tak si može viac dovoliť a aj co sa týka financíí podla mna je to o trosicku inaksie....no neviem možno sa mýlim....

zuzanockamt
1. aug 2010

@katrenka111 no neviem, podla mna co sa tyka financii, tak je to jedno, ci manzelstvo alebo nie ... ja fakt nevidim rozdiel ... my sme fungovali rovnako predtym aj potom ... ine je to az ked pride dieta, tam uz su potom obmedzenia a zmeny ... preto najviac konfliktov vznika prave po narodeni dietata ... ale svadba, to je nic 😀

minila
1. aug 2010

ja som sice len cerstvo vydata.. ale byvali sme spolu uz pred svadbou a tou svadbou sa u nas nejako vela nezmenilo.. tiez si myslim, ze sa veci trochu zmenia az po prichode prveho potomka 🙂

zuzanockamt
1. aug 2010

@minila no presne tak 😉 ... ako dlho ste boli spolu pred svadbou? ... my asi rok a pol sme spolu byvali a cca 2 roky spolu chodili este pred byvanim ... uz ani presne neviem 😅 ... a vydata som nieco cez tri roky 🙂

minila
1. aug 2010

zuzanockamt - my sme spolu takmer 8 rokov z toho 4 roky spolu byvame a necely mesiac sme manzelia 😀

katrenka111
1. aug 2010

možno hej no ved uvidime ked budeme zobratý a budeme mat baby,ale už sa pohravame s myslienkou že sa zobereme,po 4rokoch už by bolo aj na čase 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre