Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
31. máj 2009

Ja dufam, ze bude tak pekne teplucko, ako to teraz hlasia. Beriem plavky a opalovacie mlieko. Ked uz sa treba ucit, nech si pritom aj nieco uzijem 🙂

riana12
31. máj 2009

A vy sa kam chystate na dovcu?

zuzanockamt
31. máj 2009

chceme ist na 3-4 dni do prahy, potom jeden den na spissky hrad a zvysok len vylety po slovensku

riana12
31. máj 2009

Potom si dovcu uzite 😉 Do Prahy, to musi byt super 😵

zuzanockamt
31. máj 2009

no dufam, ze bude dobre ... praha este nie je ista, pojdeme len vtedy, ak najdem nejake ubytko s normalnou cenou ... lebo nechcem, aby sme zase nejako extra pominali

riana12
31. máj 2009

A uz si aj nieco zhanala, ci sa este len planujes do toho pustit?

zuzanockamt
31. máj 2009

nieco som uz pozreala na nete, ale este musim napisat kamoske, ktora tam zije uz dlhsie, ci o nieco nevie ... ale ak by si MM nasiel dovtedy pracu, tak sa nikam nepojde, lebo vsak si nebude hned brat dovolenku ako zacne pracovat

riana12
31. máj 2009

Ale kazdopadne, obe verzie su fajn, nie? 😉

zuzanockamt
31. máj 2009

ved ano , ta praca by ma potesila viac ako ist niekam na dovolenku, ale co uz ... podstatne je, ze aspon ja mam pracu

riana12
31. máj 2009

Ved ked pride ten spravny cas, pride aj praca 😉

zuzanockamt
31. máj 2009

no mohla by prist co najskor, lebo uz je to pol roka, co je doma a to je uz prilis dlho

riana12
31. máj 2009

😕
Ale raz sa musi nieco najst...

zuzanockamt
31. máj 2009

tak ano, ale pokial sa nerozbehne zase strojarstvo a automobilovy priemysel tak ako predtym tak mozeme hladat kolko chceme 🙄

riana12
1. jún 2009

Dobre ranko 🙂
Ako sa dnes mame?

mexx
autor
1. jún 2009

Dobre rano,

dobre sa mame, akurat ze je kosa. 😅

riana12
1. jún 2009

Ahoj Mexx, nova foto? 😵

No nielenze je kosa, este je aj hnusne zamracene a hocikedy sa pusti prsavica. Sice zatial nic strasne, ale este sme len vysli z busom od nas, zacalo jemne poprchat, ani nie po 5 min to preslo, ale clovek ma dost 🙄

mexx
autor
2. jún 2009

A mne na compe zas nefunguje net, tak sa sem dostavam prilezitostne, ked som doma...pche. 🙄

riana12
2. jún 2009

A prave som sem mrkala a rozmyslala, coze sa deje, ze od vcera nikto 😕

Mexx, takze net v cudu? To "potesi" 🙄.

etuska
2. jún 2009

cafte kocky,trochu vas zanedbavam-ale ked u nas je konecne krasne pocasie tak si to uzivame 😀
asi sa to vymenilo-no my si zasluzime,my mame hnusne pocasie 80% v roku 😝

Celu sobotu a nedelu sme si uzivali super pocasie.
Sobota-jeden super narodny park-taky "mini-Slovensky raj"-potom plaz a vecer sme pozvali nasich susedov do restiky za to ze nam minule pozicali karavan 🙂
V nedelu po kostole sme vyrazili na plaz a Miska s tatkom do tej vody normalne vliezli-brrr
neskor hodim foto.

Ideme si dat na obed cestovinky a na ihrisko asi pojdeme az poobede,lebo teraz slnko pecie jedna radost
pekny dnicek
mrknem vecer 😵

riana12
2. jún 2009

Ahoj Etus 🙂 Vam tam musi byt teraz super 😵 Teplo, slniecko...
Uz by sa to prizislo aj tu 😅

etuska
2. jún 2009

no Riana-ved vy ste mali doteraz 😕 potom sa to pokazi u nas 😀

riana12
2. jún 2009

No len ja si idem buduci tyzden uzivat kratku dovcu, tak chcem mat pekne 😀

etuska
2. jún 2009

😀 no tak to ti potom prajem 🙂
ja som zvedava aky budem mat tento mesiac cyklus-ak by som brala dalej HAK tak by som mala M dostat v nedelu-no uvidime ako sa telo vysporiada so zmenou 😅 ,lebo brucho ma uz pobolieva dnes.

No ideme si dat obed a trochu dat kuchynu do poriadku.
see U later 😵

riana12
2. jún 2009

No uz sa to blizi, sice je to len chata, ale uz sa tesim 😵 Pojdeme tam uz o tyzden v utorok po praci.

Vam zelam dobru chut.

P.S. Mrkla som nove fotecky. Mala si to tam normalne uziva, ked tak na taku vyusmievanu pozeram 🙂

riana12
2. jún 2009

No ja uz frcim stadialto prec. Ak stihnem, vecer sa zastavim. Paa 🙂

etuska
2. jún 2009

Riana,Zuzi,Mexx+dalsie baby.... 😕

riana12
2. jún 2009

Ja som tuuuu 😀

zuzanockamt
2. jún 2009

aj ja som tu 😀 😀

riana12
2. jún 2009

Babulky, som sa teraz az zlakla. Ta tema snazime sa od roku 2010 uz tuto temu predbehla o niekolko sto prispevkov.
Straaaaasne sa to tu flaka. Mali by sme zodvohnut moralku! 😝

etuska
2. jún 2009

Riana 😀 -to bude asi tym,ze sme aj v snazilkovani take flakacky 😀 😀 😀
ako ste sa dnes mali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre