Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

aj ja zajtra pravdepodobne kysnem doma 🙄

riana12
10. júl 2009

Mozme zajtra opat depkovat spolu 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

no asi to tak vyzera 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

A mam novnku, pojdem troska skor z orbotky 😵

zuzanockamt
10. júl 2009

a to co tak???

riana12
10. júl 2009

Na ze ked je piatok, tak mozem skor, aby som skorsi busik chytila a nemusela zybtocne cakat na ten, co nim bezne chodim 😀
😵 😵 😵

zuzana0612
10. júl 2009

ahojte baby
cely den som mala nedostupny pc, tak som az teraz cital, co ste popisali.
a som teda fakt rada, ze je piatok

riana12
10. júl 2009

Ahoj Zuzka, aj ja sa tesim, ze je piatok. Konecne sa mozem vyspat rano do syta.

No ja uz musim ist, o chvilu dochadzam. Tak sa majte pekne, prip. podvecer/vecer pridem.

Paaaaaaaaa 😉

zuzanockamt
10. júl 2009

vitaj zuzka 🙂
papa riana 🙂 ... ja tu tiez vecer urcite budem 😉 ... ved kde inde 🙄

zuzana0612
10. júl 2009

ok, tak utekaj, ja som este v praci, ale tak pol hodinku a idem tiez domov. uz tu zostavam len tak zo zotrvacnosti, lebo mi nejde teraz bus.
zuzi a ty si doma sama, ci aj manzel? lebo my ked sme obaja doma tak je pc bitka, len sa predbiehame, kto bude pri nom

zuzanockamt
10. júl 2009

zuzka ... ja som momentalne sama, lebo MM pomaha rodicom s prerabanim kupelne ... ale aj ked je doma, tak NB okupujem iba, on len vynimocne, ked nieco potrebuje kuknut ... ale zase ked ja som v praci, tak ma priestoru dost, aby to vyuzil 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

a kazdy mame svoj NB, len on je lenivy a nechce sa mu do toho svojho zapojit net, lebo tam treba este nieco pokupovat, aby to islo naraz na oboch 😉

zuzana0612
10. júl 2009

aha, tak to sa mas. moj ako je teraz doma nezamestanany, tak je doma a jasne ze aj nieco robi ale urcite je aj na nete a potom je z toho taky nauceny, ze si pise na forach tak sa len menime, napise jeden potom druhy

zuzanockamt
10. júl 2009

mojho nastastie tieto fora nechytaju, to len mna 😀 😀 😀 ... on si len obcas pokuka auticka, motory a podobne somariny a to mu staci ... aj MM je nezamestnany, ale moc nestiha sediet pred NB,lebo stale niekde beha ... raz bratovi pomaha, potom rodicom, potom je s otcom na hubach a taaaaaak 😉 😉 😉 😉

zuzana0612
10. júl 2009

no ved to je aj dobre, lebo keby mal sediet na zadku doma, tak by sa nudil. 😉
a ty si uz doma, ci este v praci?

zuzanockamt
10. júl 2009

ja mam od dnesneho dna dovolenku az do 30.7., tak konecne oddychujem, lebo v auguste ma caka poriadna zaberacka v praci 😝 😝 😝

zuzana0612
10. júl 2009

ja budem mat dovolenku az v auguste a uz teraz sa tak tešííííííííííííííííííííím. ja mám zaberačku teraz.
a čo robiš, ak sa smiem opýtať

zuzana0612
10. júl 2009

no nič, idem si už aj ja pobaliť veci, aby som mohla ísť domov a nestvrdla v práci ešte aj v piatok.

zuzanockamt
10. júl 2009

ja robim v skolstve ... som ucitelka ... teraz robim v CVČ a od septembra zase skola 😀

zuzana0612
10. júl 2009

škola? pôjdeš akože učiť do školy, alebo sa ty pôjdeš učiť do školy?

zuzanockamt
10. júl 2009

jasne, ze ja pojdem ucit 😀 😀 😀 ... som ucila uz tri roky, potom sme boli aj s MM v UK skoro rok a teraz znova do starych kolaji 😀

zuzana0612
10. júl 2009

no teda... a čo učíš? aké deti? veľké, malé?

zuzanockamt
10. júl 2009

take väcsie ... mam druhy stupen pre ZS - matiku a slovencinu 🙂

riana12
10. júl 2009

Uz sa aj ja mozem pidat do debaty 🙂

zuzanockamt
10. júl 2009

no vitaj, uz si doma? 🙂

riana12
10. júl 2009

ja uz som doma od tristvte na pat 😵 Som najedena, teraz idem pomahat braskovi, ide daco tvorit, uz ma prekvapil takym peknuckym narcisom z kindervajicka, peny, slamky a este dacoho 🙂

zuzanockamt
10. júl 2009

no ja uz teraz len polihujem, telku kukam a trosku citam casopis

riana12
10. júl 2009

Jaaj, ako ti je fajnovo 😵 😵

zuzanockamt
10. júl 2009

no hej, este aj to pocasie take nanic, zajtra vraj tak isto ma byt 😝 😝 😝

zuzana0612
10. júl 2009

ja tiež nič nerobím, lebo ma tak hrozne rozbolela hlava, že ani nič iné nezvládnem. drahý je vonku, niečo robí. a ja som pred chvíľou prišla, dala si kvapky, aby mi tá bolesť prešle a čakám... že mi bude lepšie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre