Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzana0612
21. júl 2009

tak ale to už neni normálne si myslím. nejaká dôvera musí byť. keď som sa zoznámila s priateľom a začala som brať antikoncepčné tabletky, tak bol tiež taký vyplašený že čo a jako a tak. ale po chvíli už bola pohoda a neriešil, či ich beriem alebo nie.

riana12
21. júl 2009

ja tabletky neberiem, iba Pharmatex al. kondom. a ked fakt nieco hrozi, tak hodime teda aj oboje naraz, nech je mlady spokojny.
len som ho trocha v jeho uvazovani schladila (aspon myslim, klop, klop), neviem, ci je to docasne, ale uz mal take tahy, ze by aj do toho isiel bez mojej iniciativy...velke sance si nerobim, uvidi sa...

zuzana0612
21. júl 2009

keď som prestala brať tabletky, tak sme aj my chvíľu skúšali s pharmatexom.
ale neboj nič, dobré to bude, on si len musí na všetko prísť sám. to sú chlapi. ja mu tiež môžem jednu vec hovoriť 100x a on potom za týždeň s tým príde, ako keby to sám vymyslel 😀

riana12
21. júl 2009

uvidime, necham sa prekvapit, ci z neho nabuduce nieco vylezie a dojde za mnou uplne sam 😕

zuzana0612
21. júl 2009

a koľko ste už spolu? ja myslím, že ťa raz určite prekvapí a príde dám od seba

riana12
21. júl 2009

takmer 2 roky a 9m

zuzana0612
21. júl 2009

skoro ako my. my sme dva roky a jedenásť mesiacov. u nás to bolo tak, že ten prvý rok to bolo stále, pravidelnosť každý deň (ale to asi ako zamilovaní ludia skoro všetci) a potom to tak začalo, že "podľa potreby" proste podľa toho, ako bola chuť. ale určite som ho nikdy nemusela nútiť.

riana12
21. júl 2009

my sme to "po prvykrat" aj dlho odkladali, aj to mi mlady povedal, ze nebyt mna, teda mojej nedockavosti, tak by to nebolo ani vtedy, ked sme do toho sli 😒 ja som clovek, co sice pocka, ale ked usudim, ze dotycny mal dostatok casu, tak potom zacnem vyrypovat alebo sa rovno "zbalim a odidem"...

zuzana0612
21. júl 2009

a on pred tebou mal nejakú priateľku? no to my sme nič neodkladali, my sme išli na všetko hneď od začiatku rýchlosťou blesku 😀

riana12
21. júl 2009

priatelky mal, ale az so mnou dosiel az takto daleko 😅

riana12
21. júl 2009

ja si uz pripadam niekedy ako uchyl 😅 😅 akosi mame tie ulohy vymenene. on by mal byt ten dobyjac a nie ja 😅 ale nepomozem si 😝

zuzanockamt
21. júl 2009

tak uz som opät tu 🙂
zuzka ... nie neprechladla som nikde ... neviem z coho je ten zapal 😖
riana ... ze uchyl 😀 😀 😀

zuzana0612
21. júl 2009

úchyl, tak to je dobré... 😀 myslím, že si uplne v poriadku
zuzi, lebo mne to spúšťa prechladnutie

riana12
21. júl 2009

Zuzka, Zuzi - ale ked ja by som furt a on na mna kukne, ze ci mi nestaci raz za mesiac (aj ked obcas tusim z jeho hlasu, ze si zo mna aj utahuje 😅)

zuzanockamt
21. júl 2009

riana ... raz za mesiac je ozaj malo 😀 ... ja som teraz tiez akcnejsia ako MM, ale volakedy to bolo naopak 😀 ... my budeme mat teraz v tejto oblasti pauzu, kvoli tomu zapalu, kym budeme brat lieky, tak nic nebude 😝

riana12
21. júl 2009

Zuzi a mam sa snad podrezat, ze on nist? 😝 Keby vysiel cas, zajtra ho znasilnim, experta jedneho (ak sa ovsem bude unuvat dojst) 😝

zuzanockamt
21. júl 2009

riana ... no podrezat sa nemusis 😀 ... ved ho zajtra nejako znasilnis, neboj sa, ak bude teplo, co asi bude, tak sa nahod do niecoho pekneho alebo rovno do plaviek a hotovo 😀

lubka89
21. júl 2009

ahojte uz som aj ja tu🙂

zuzanockamt
21. júl 2009

vitaj lubka opät medzi nami 🙂 ... co len teraz navrat z prace?

riana12
21. júl 2009

no ked sa zajtra nahodim, to mozu akurat tak kolegovci v robotke mrkat 😀. mladoch by dosiel k nam rovno z robotky, no ked dojdem skor ako on, tak uz ho budem cakat v plavkach 😀 a vyvalena v bazene s mojitom v ruke 😵 😵 😵 😀 😀 😀

lubka89
21. júl 2009

zizi ano len teraz 🙂 ale strasne som unavena ☹

zuzanockamt
21. júl 2009

no tak to ho hadam k niecomu pohne, ked sa vyvalis do bazena ... trosku ho tym mojitkom pripijes a mozete ist na vec 😀 ... aj ked mne to islo pekne na nervy, ked sme boli u mna v izbe alebo u draheho 😝 😝 😝 ... niet nad vlastne sukromie 😵

lubka89
21. júl 2009

a o com sa tu rozprava🙂 nechce sa mi to vsetko citat🙂

riana12
21. júl 2009

no co ked aj v bazene daco? 😅 ale to asi len vo sne, bo som hanblivka 😅

zuzanockamt
21. júl 2009

tak to by si bola odvazna ... doma na dvore v bazene 😀 😀 😀 ... my sme sa normalne na plavarni v bazene odvazili 😅 ... a o jazerach ani nehovorim 😀
lubka ... piseme o tom ako zajtra riana znasilni svojho draheho 😀

riana12
21. júl 2009

no uvidime 😅. ked budeme mat chvilu pre seba a nikto nebude po ulici pobiehat, kto vie 😅 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

hlavne aby rodicia a surodenci nebehali okolo 😅

lubka89
21. júl 2009

ahhha tak tak🙂

zuzanockamt
21. júl 2009

lubka ... a ty co si dnes porabala? ... mas dovolenku, ci musis byt v praci?

riana12
21. júl 2009

domaci su uz zvyknuti, ze ked zacinam nervozniet, tak sa radsej pobalia a idu tahet 😀 ked sa nam naskytne prilezitost sedkat v bazene, tak ja budem isto nervozna 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre