Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
22. dec 2009

Ahoj Etus, tak ako ste sa dneska mali? 🙂

Ja som balila podvecer darcek kamaratke, zajtra by sme si chceli navzajom podarovat. A zabalila som aj darcek nasim. Bezne si darceky nebalime, ale chcem, nech je ten moj darcek do poslednej chvile prekvapko 😵
Zaja som pred chvilou prekladala z jeho klietky do vacsej ohradky, len ma zamrazilo pri pomysleni, ako to tu v izbe poukladam, ked mi sem pribudne stromcek 😅 Ale nejako to zmakneme a natlacime do tej mojej pidi izby 🙂

riana12
23. dec 2009

Ahojte 🙂

Zajtra nebude velmi casu na net, tak vam uz dnes chcem zazelat prijemne prezitie vianocnych sviatkov 😵

etuska
23. dec 2009

Pripajam sa 😵 este sme dnes mali nejake vybavovacky,teraz beham s vysavacom a prachoukou,medzitym nejaka navsteva-ujedam z kolacikov.... 😀 😀

Pokojne prezitie vianocnych sviatkov v kruhu vasich najdrahsich 😵

riana12
26. dec 2009

Ahojte babulky, ako sa mavate?

etuska
28. dec 2009

ahoj Riana,
my dost "busy"-boli sme 2 dni v Kosiciach,tak sme opat stihli par navstev a stretko zo SŠ po 10tich rokoch 😀
Zajtra rano o 9tej dalsie stretko s kamoskou na svahu 😅 ,poobede k babke,dalsia kamoska ....a vo stvrtok letime do UK

riana12
29. dec 2009

Ahoj Etus 🙂
No mate zaujimavy porgram a stale co robit 😉 Ale aspon sa nenudite a poriadne si to tu isto uzivate 🙂

Inac, uz tu piseme len my dve tusim 😕

evitkamalicka
29. dec 2009

ahoj kočky....ako ste pežili sviatky?

riana12
29. dec 2009

Ahoj Evit, no co sa mna tyka, tak prazdninoval u nas priatel, tak bolo super 😵
A u vas ako? Co Jezisko priniesol? 🙂

etuska
29. dec 2009

ahojte kocky.
no veru Riana-nejako je toho stale vela-ale co narobile ked na SVK sa chystame opat az o rok 😢 😵
Evitka-ako prebieha tehu?ako sa citis?Pozeram ze bude augustove babatko 😵 Moja dcerka sa narodila 6.augusta 😵

luckam77
29. dec 2009

ahojte baby...som u vas nova...aj my sa snazime o druhe dietatko...no zatial sme skusali len raz...a par dni nato som ochorela...musela som na pohotovost a dostala som atb...ale robila som si tehu test a ten bol negativny...viete mi povedat???ja mam nepravidelnu menstruaciu takze ako doktor vravi neviem presne kedy mam ovulaciu...a robila som si ovu testy a este 3dni po styku som ju nemala ☹ je mozne aby som bola tehu???a po kolkych dnoch mi test ukaze ci som alebo niesom tehu???ja som si robila test tak asi po 6tich dnoch od styku...dakujem baby...za vase vzacne rady... 😀

etuska
29. dec 2009

vitaj Lucka 🙂
hmm-tak v tom ti velmi neporadim-ale mozno ostatne baby ano.
ja osobne som bola chora prvy mesiac tehu-ked som este o tehotenstve nevedela-brala som sice len Paralen a Ibalgin-no verim,ze vsetko je OK
tak drzim palce Luci pri snazilkovani 🙂

evitkamalicka
29. dec 2009

riana jezisko priniesol vela darcekov hlavne Adamkovi auticka

etuska citim sa dobre, ja som inac tiez augustova 2. augusta 😅

etuska
29. dec 2009

Evitka-aj ja 26.8 😀

zuzanockamt
29. dec 2009

lucka ... 6 dni po styku je este kratka doba ... treba vydrzat aspon 10 dni po ... to uz zvykne vraj nieco ukazovat

riana12
29. dec 2009

Lucka, to ze ovu test ti neukazal ovu po styku - ovu testy su pozitivne zvacsa 1-2 dni pred nou, takze kvoli tomu by si si nemala robit starosti 😉
Oplodnene vajicko sa okolo 6. dna este len uhniezduje... Najidealnejsie je to okolo 14. dna... To uz by malo byt iste, ci tehu si ci nie 😉
Teraz si kolkaty den po styku?

zuzanockamt
29. dec 2009

riana ... ale kto by vydrzal cakat az do 14 dna? 😀

riana12
29. dec 2009

Zuzi, no pokial chces byt sklamana z negativneho testu, no kludne testuj aj na 10DPO... Bo na ten den ti len veeelmi malo pripadov tehu vyjde s pozitivym testom 😉

zuzanockamt
29. dec 2009

ja testovat mozem kedykolvek, vysledok je jasny 😖 ... ale zvykne ukazat aj na 10 DPO

luckam77
29. dec 2009

riana teraz som po styku 9dni cize zajtra bude 10den po styku....tie atb co beriem ale neuvadzaju ze ich nesmu tehotne alebo dociace matky 😒

riana12
29. dec 2009

Zuzi, nemozes na to stale hladiet takto, ze nebude NIC ☹ Jedine, co tym dosiahnes, ze uplne stratis naladu, chut, atd...

Lucka, ak by si mala byt teraz tehu, nemalo by to byt este skodlive, lebo drobec by este nebol napojeny na tvoj krvy obeh a tak...

luckam77
30. dec 2009

aha....riana dakujem upokojila si mA dnes som si robila tehu test cislo 2 a je negativny...dnes je 10ty den od styku...myslim si ze niesom tehu...pretoze....nemala som ovulaciu ani 3dni po styku...keby som mala dva dni po styku ovu tak by to mohlo byt dievcatko pretoze baby mi vraveli ze dievcenske spermie su pomalsie cize najlepsie si zarobit babu 2dni pred ovu...a ovulacia je 12-14den od zaciatku menzesu, ale u mna to asi nefunguje 😅 musim skusat dalej....ale teraz po atb este urcite ten mesiac pockame....nech telo zo seba dostane tie atb....dakujem baby...

riana12
30. dec 2009

lucka, kolko vlastne tvoje cykly trvaju, ake su dlhe? 🙂

zuzanockamt
30. dec 2009

lucka ... ak su tie ATB penicilinove, tak tie mozu aj tehu 😉 ... a neplati vzdy, ze ovu je 12 - 14 den ... kazdy cyklus je iny 😉
riana ... mas pravdu vo vsetkom, ale je to fakt tazke, ked vsade na okoli same deti a same tehu

riana12
30. dec 2009

Zuzi, ja ta chapem, ze to proste nie je prechadza ruzovou zahradou, ked velmi po babatku tuzis... Ale fakt by si nemala tak skoro vsetko zatracovat... Ked dojde MS a si vtedy sklamana, ok... Ale uplne to vsetko pochovat, kym este ani riadne ovu nie je potvrdena... Hm... ☹

zuzanockamt
30. dec 2009

aspon sa pripravujem na sklamanie pekne po cely cas a ked pride MS, tak je to uz OK 😀 ... dobra teoria ... ci? 😀 ... dnes som uz 7 DPO, tak este nejaky tyzden a uvidi sa ... ale uz ma boli brucho od vcera ako pred MS a aj prsia nejako ... a celkovo mi je na prd

riana12
30. dec 2009

Zuzi, zle 😝 Nemozes byt stale v nejakych depkach... Treba sa skusit niecim rozptylit...

Mne teraz nie je bohvieako, zas na mna daco lezie, tak som vcera vykupila lekaren a cez tento predlzeny vikend sa chcem dat dohromady 🙂

zuzanockamt
30. dec 2009

a co si prechladnuta? ... tak ako budes zajtra hyrit? 😅 😀 😕
no snazim sa rozptylovat, ale kazdy ma take obdobia, ked je zle ... ja sa len utesujem tym, ze v zivote plati pravidlo sinusoidy, takze bude raz aj lepsie

riana12
30. dec 2009

no jo, prechladnuta... nadcha, hrdlo... tak snad z toho nebude este aj horucka... ja si zajtra uzit chcem... preto som vcera tu lekaren vykupila a som len na cajoch, dzusoch a dovolila som si zatial jednu kavu s plnotucnym mlieckom 😀
pred chvilou som sa smiala, ked som si naukladala vsetky lieciva na kopku, ze mam 6 krabiciek, kazde je na nieco ine 😀 jak fetak nejaky 😝

zuzanockamt
30. dec 2009

no tak to mas poriadnu zasobu teda ... ale tak hadam do zajtra s tym arzenalom virusy vyplasis 😀 😀 😀

riana12
30. dec 2009

dufam 😀 este poobede budem vypalovat cervicky mojim likerom 😀 vcera som mohla ale za deci vypit 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre