Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

moncika15
8. jan 2008

zubarka to je mnemileee 😖 tak drzim palce 😉

oriesok
8. jan 2008

ja sa sem tiež budem snažiť dôjsť.. 😀

rosi
8. jan 2008

Caute kocky, asi to nestihnem..mam plny stoll prace 😝 a sefa za chrbatom..
takze pekne popiste a ja si Vam vecer aspon precitam 😔

leteku
8. jan 2008

Ahojky ste už tu alebo som tu opäť sama.

oriesok
8. jan 2008

ahojte.. síce tu nie som načas.. ale podarilo sa mi prísť..

mexx
autor
8. jan 2008

Ahojte, koťata, hlásim príchod. 🙂 Snáď dnes pôjde koník rýchlejšie ako včera, nech tu pri tom neozešediviem... 😀

oriesok
8. jan 2008

buď vám ide koník tak pomaly, alebo sa vám nechce písmenkovať.. hm? 😀

mexx
autor
8. jan 2008

Je tu vôbec niekto? Tuším to stále blbne, takže ani neviem, či mi zobrazuje všetko v poriadku... 😒

mexx
autor
8. jan 2008

Oriešok tu tuším je... 🙂 Mne teda ide koník nenormálne pomaly, takže ani neviem, či mi to ukazuje veci tak, ako má, ani neviem, či tu niekto je alebo nie... Nuž, zákon schválnosti. 🙂
Oriešok, a čo porábaš?

oriesok
8. jan 2008

áno som tu 😀 tiež mi to tu strašne mrzne..

mexx
autor
8. jan 2008

Nuž, ťažko sa tu potom debatuje, keď to mrzne a skoro nikto tu nie je... Nevadí. 🙂
Po dlhej dobe tuším vykuklo sluníčko...

oriesok
8. jan 2008

čo porábam? sedím v robote a nič sa mi nechce robiť..

oriesok
8. jan 2008

aj u nas trošinku svieti.. tak sa vytešujem aspoň takto cez okno..
ale dá sa písmenkovať aj takto.. aj keď trošku pomalšie..

mexx
autor
8. jan 2008

Nuž, ale aspoň máš prácu... 🙂 Ja viem, znie to ako klišé, ale jo to mám s prácou trochu zložitejšie, tak pomaly začínam závidieť všetkým, pracovať môžu. 🙂

oriesok
8. jan 2008

a ty pracovať nemôžeš?

mexx
autor
8. jan 2008

Môžem...a aj pracujem. Zatiaľ však "zadarmo". 🙂 Ja som totiž psychologička, a dnešným problémom psychológov je to, že ich všade potrebujú, ale takmer nikto nemá peniaze na to, aby ich mohol poriadne zamestnať a platiť. Takže poväčšine mi je ponúknutá práca na dohodu, ktorá je síce veľmi fajn, ale takmer nezaplatená (na konci vykonanej práce, ktorá môže trvať aj pol roka či rok, dostávaš odmenu - žiadny mesačný plat ani nič podobné, ale práce rovnako veľa ako na trvalý pomer). Takže po tejto stránke je to zúfalstvo... 😖

moncika15
8. jan 2008

baby prepacte ja som to rano prehnala a bola som tu do10tej a tak som sa o v dohodnutom case nasho zrazu este sladko spala 😀 ale uz som tu
co nove?

mexx
autor
8. jan 2008

Ahoj Monči, no v podstate si nič nezmeškala, riešime akurát tak slabú účasť a nefungujúceho koníka. 😀

moncika15
8. jan 2008

ten kon je strasny 😠 normalne neviem ci ma zmysel rozbiehat komunikaciu ved by sme sa tu museli zblaznit 😀

luzzie
8. jan 2008

mna to strasne mrzí.... ja som sa tak vložila do práce......som sa teraz prebudila že koľko je hodííííín.....ja robím od pondelka na inventure a pracovný čas mám ako stripterka....do rana, poobede pospinkam a znova večer.... 😵 strašne ma to mrzi kočky....ale stejnak tenkon ide taks trašne pomaličky,ja na to nemam nervy

mexx
autor
8. jan 2008

No práve, keď tu človek hocikedy len tak kliká, všetko funguje. Ale keď potrebujete nájsť niečo konkrétne alebo chcete debatovať, je to o držku... 😖

moncika15
8. jan 2008

myslim ze vsetky sme s nervamy v koncoh ☹ nastastie mame medzi sebo psyxologicku 😀 😀 😀 ta nas z toho vytiahne 😅

mexx
autor
8. jan 2008

Jasné, baby, idem po lano. 😀

oriesok
8. jan 2008

mexx.. však ja som rada, že mám robotu takú, akú mám.. len keby to vedeli lepšie finančne ohodnotiť.. zabíjam tu celé dni a nič z toho..
možno to lano ani nebude treba 😀

moncika15
8. jan 2008

kam ste sa vsetky stratili ☹ .poradte nejaku zaujimavu stranku co sa da pozriet na nete nex sa tu neunodim 😅

oriesok
8. jan 2008

monči.. ja som tu.. ešte do 16.30.. a tuším, že sa to tu trošičku polepšilo.. myslím s rýchlosťou koňa..

oriesok
8. jan 2008

a mexx išla tuším po lano 😀

mexx
autor
8. jan 2008

No dobre, môžeme to skúsiť aj bez lana. Ak sa to teda ozaj rozbieha tak dobre, ako sľubne to vyzerá... 😀

oriesok
8. jan 2008

myslím, že ešte dnes bude prekonaná prvá stovka príspevkov v tejto téme 😀

mexx
autor
8. jan 2008

No veď aj my môžeme mať veľa príspevkov, nielen tehulky a maminky, veď sme tiež šikovné... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre