Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
11. aug 2009

a ja som este nerodila 😝 😝 😀 😀 😀 😀 tak posudit neviem; ja viem len skusenosti inych 😅 😅

zuzanockamt
11. aug 2009

riana ... tak to super, ja uz chcem byt tetusa 😀 ... ona mala prvy termin 9.9.09, potom 30.8.09, ale dr. povedal, ze to moze byt kludne aj skor 😅

riana12
11. aug 2009

no neboj, o chvilu nam tu budes nadsene oznamovat, ze uz je drobec na svete 😉

zuzanockamt
11. aug 2009

no dufam 😵 ... uz sa tesim, ze aspon nejaky drobec bude nablizku

etuska
11. aug 2009

Zuzi a vedia ci bude chlapec,alebo dievcatko?

zuzanockamt
11. aug 2009

erika ... jasne, ze vedia 🙂 ... chlapec na 100% ... bude sa volat branislav

etuska
11. aug 2009

po tatkovi?

riana12
11. aug 2009

branko je pekne meno 😉

riana12
11. aug 2009
etuska
11. aug 2009

Riana 😀 -parada 😉

riana12
11. aug 2009

ja, ze ench tu nestresujeme z tych babatiek, tak som to tak mimo temu nadhodila 😅 😅 😀 😀

etuska
11. aug 2009

Riana-dobre,dobre-ak ti to zlepsi naladu tak preco nie 😅
Ja som mala minule taky mini-problem,ze kazdy z nasich znamych uz ma nejaky ten svoj bytik/domcek a my stale nas v nedohladne-ale som si vravela :dobre ze nic nemame-aspon nas nic neviaze a mozeme byt zatial v cudzine.

Aj ked raz ked budem velka 😅 sa tesim na zariadovanie domceka,no bude to este peknych par rockov trvat.No nevadi-hlavne ze sme zdravi 😅 -a chuti nam jest

zuzanockamt
11. aug 2009

erika ... hej sestra chce dat po priatelovi meno, ze to tak od zaciatku citi 🙂
riana ... ved nestresujeme 😀 ... tak kukam, ze ides zariadovat 🙂 ... ja ked budem mat cas, tak si stiahnem foto z manzelovho NB do mojho a hodim do albumu fotos nasho minibytu 😀

riana12
11. aug 2009

etus, no keby boli penizky, hned by som sa realizovala v zariadovani bytu/domu, ale ked nic neni, tak skusam aspon tu moju piadi izbu 😅

etuska
11. aug 2009

heh-tak ja som zvedava ako nas domcek vyzera po "renovacii".Majitelka dala vymalovat fasadu(na bielo 😝 )-ale aj tak som zvedava- a MM maloval zvnutra aspon WC-sv. modra a Miskinu izbu na zeleno 😅

riana12
11. aug 2009

no ked ja budem mat vsetko hotove, cerstvo zabyvane,tak pofotim a dam na porovnanie s navrhom... 😉 to bude ale rozdiel velky... ten program,co som v nom robila, tak som ho dneska len skusala, neovladam vsetko, tak je to take vselijake... a naiesto mojho zajka som tam mohla dat iba macicku,ale zato je o ozmeroch ako zajo 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. aug 2009

mam pozehlene, idem balit 🙂

riana12
11. aug 2009

sikula, Zuzi 😉

etuska
11. aug 2009

hmm-tak ja tiez dviham kotvy 😅
Este musim toho vela stihnut a zajtra vstavame skoro rano

etuska
11. aug 2009

Svagrinka ma sice net,no neviem ci budem mat cas,tak sa ozvem asi az cez vikend.Majte sa krasne.Bru nocku

riana12
11. aug 2009

ja mam zas take divne tlaky v podbrusku, ale to si zase to brucho stlacam, ako tu tak klacim a brucho mam pritisnute na stehnach 😠 abo to PMS 😝 toz je to jedno, pojdem sa vyspinkat a to ani nebudem vediet, co ma kde boli 😀

zuzanockamt
11. aug 2009

ja tiez vstavam okolo piatej uz, lebo 6:30 uz musim byt v praci a o siedmej uz budeme vo vlaku ... a dve noci sa zarucene poriadne nevyspim 😝

riana12
11. aug 2009

dobru noc, Etus 😉

riana12
11. aug 2009

Zuzi a kam to idete?

zuzanockamt
11. aug 2009

erika dobru noc a peknu cestu 😉
riana ... ja citim zase divne veci v mocovej rure, tak sa "tesim" na kontrolu u gyn., ze co mi zase povie za mile veci 😕

riana12
11. aug 2009

ja furt citim to brucho, obcas akoby ma vo vajecnikoch pichalo, doost neprijemne, tak len cakam, co to bude 😖

zuzanockamt
11. aug 2009

riana ... maninska tiesnava ... je to blizko Povazskej Bystrice ... alebo ak ti nieco hovoria sulovske skaly 😕 ... ale asi nie 😅

riana12
11. aug 2009

ja som tam este nebola, takze predstava o tamojsom prostredi takmer ziadna 😅, ale dakujem 🙂

etuska
11. aug 2009

Zuzi-tak to je krasny kut Slovenska-uzite si to.A hadam baby budete obe coskoro OK.

riana12
11. aug 2009

Etus, ja zistim,co je so mnou uz o par dni, chystam sa bud. tyzden k dokimu, takze tych par dni v nevedomosti este ostanem, co nie je az take hrozne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre