Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
13. okt 2009

erika ... no ved to je to ... mne celkom staci,ked sa kazdy mesiac pozriem na vyplatnu pasku ... a to mam VS diplom ... a na co mi je?
riana ... ja ti tu sice radim vo velkom, ale som taka ista ... tiez som uz mohla 1000-krat tresnut dvermi a mat sa mozno lepsie, mozno aj horsie, ale som to nespravila

etuska
13. okt 2009

Riana-tak mu navrhni,aby ste si dali "pauzu" a sama uvidis ci ti bude chybat....

zuzanockamt
13. okt 2009

my s MM mame v podstate taku pauzu teraz,ked chodi do tej BA ... prve dni mi chybal ... a teraz? ........ sama tomu neverim 😔

etuska
13. okt 2009

Zuzi-hovori sa tomu "vitana zmena" 😀

zuzanockamt
13. okt 2009

erika ... toto je praveze zmena nevitana 😖

riana12
13. okt 2009

babulky, no pojdem ja uz spat, snad ma nebudu matat nocne mory a snad nebudem snivat o babatku, lebo to sa mi zvykne snivat po situaciach ako dneska 😅

uvidim, ako sa budem citit zajtra, potom budem dalej nejak jednat... a asi si napisem maly sloh o nasom vztahu, ako pomocku 😅
myslite, ze by mi mohla taka rekapitulacia vsetkych citov, pocitov a nazorov na danu vec pomoct? 😕

tak vam zelam dobru nocku, ahojte 🙂

zuzanockamt
13. okt 2009

riana ... skus si napisat, podla mna ti to pomoze 😉 ... idem aj ja spat, lebo rano zase 5:00 😝 😝 😝
dobru noc vam zelam 🙂

etuska
13. okt 2009

Riana-aj ja som si niekedy zvykla napisat taky mini-sloh-normalne som zacala impulzivne pisat co si myslim-v anglictine to nazyvaju "freewriting" a potom po precitani mi boli niektore veci jasnejsie.
Drzim palce.
Dobru nocku
PS:Ospravedlnujem sa ze som tak zduchla,no mala som vazny pokec na FB s nasou fararkou-jeej,normalne ma ten rozhovor potesil 😵

myslim na vas 😵

riana12
14. okt 2009

Dobre ranko babulky 🙂

Dobru zimu mame, brrr 😝 Este ma aj hlava do toho boli, tak akoze moooc fajn mi je 😝 Ale dufam, ze to prejde... a ked nie, aspon si dneska skor zalahnem do postele 😀

zuzanockamt
14. okt 2009

Ahojte 🙂

takze MS samozrejme prisla 😠 😠 😠 ... ved ako inak 🙄 🙄 🙄 ... a este ma aj brucho dost boli, uz som si dala dva ibalginy 400 naraz, tak mam aspon chvilu klud ... dufam 😝

riana12
14. okt 2009

Ahoj Zuzi 🙂

Mne je takisto nanic, teda hlava ma boli a som dost unavena... A mlady ani buuu, nechce sa mu ozyvat 😝 Ale cakala som, ze to tak bude. Este nikdy sa mi akosi nestalo, ze by hned splnil, co slubil... 😀 😀 😀

zuzanockamt
14. okt 2009

riana .... ved kasli na neho ... nech sa zariadi ako chce ... ak zavola, tak dobre a ak nezavola, ak aj tak dobre 😉

riana12
14. okt 2009

Zuzi, ja som len zbezne skonstatovala 😀

zuzanockamt
14. okt 2009

riana ... ved ja len tak 😉 😉 😉

riana12
14. okt 2009

aj ja len tak 😀

riana12
14. okt 2009

a inak co noveho? dajte nejaku srandu do eteru 🙂

zuzanockamt
14. okt 2009

ja srandu nemam ... zase ma zacina boliet brucho ... kukla som do kalendara a dalsie plodne dni mi vychadzaju pocas pracovneho tyzdna, ked bude MM v BA ... mam trosku nadchu, som unavena ako pes a chcem uz viiikend ... takze vidis sama, ze aka sranda 😝

etuska
14. okt 2009

ahojte kočky
asi by sme si mali zacat pisat vtipy na povzbudenie nalady 😅 -najlepsie su neslusne 😀

Juuj-tak na Slovensku uz mate pomaly Vianoce-my letime domov o 2 mesiace tak sa uz tesim-verim ze bude sneh,lebo MM chce ucit Misku lyzovat-kombinezu sme jej kupili este na jar vo vypredajoch a vystroj by mala mat po sesternici.

Dnes ma objednali na prvy ultrazvuk-11.11-to by som mala byt v 10tt tusim-tu sa s tym nejak neponahlaju.

riana12
14. okt 2009

no tak nic... mame to tu take pochmurne, hruuuza 😝 a to ja som namiesto prichodu pred siestou prisla domov o stvrt na osem - jeden bus sa pokazil, takze vynechal a druhy desne meskal 😝 vymrzla som, vsetko ma chce boliet (usi, krize, clenok som si skoro vyvrtla, ruku mam bolavu z nedelneho bedmintonu, hlava), nemam velmi naladu a som unavena 😝
az mmi ten vypocet pride komicky 😀 😀 😀 ale este sa zohrievam, ked sa ohrejem, pojdem hned spat...

zuzanockamt
14. okt 2009

ja kuknem panelak, zjem pri tom cokoladu a pojdem tiez spat ... mam totalne po nalade 😝 😝 😝

riana12
14. okt 2009

no pozeram, ze este aj v tej TV len hlupy futbal 😠

etuska
14. okt 2009

hmm-tak pekny vecer
Miska akurat rumazga ze chce na veceru cipsy 😠 -aj ja by som si dala,ale vychova musi byt.
tak sa drzte

riana12
14. okt 2009

ja som mala cispy, ked som cakala na duhy bus 😵 😵 😵 take dobrucke, stiplave, hned ma to zahrialo 😵 ale o chvilu na to som zase musela do tej zimy 😝

etuska
14. okt 2009

ja si asi dam po veceri.Normalne mam chut na hot dog-uz som 100 rokov nejedla,alebo taky dobry segedinsky gulas 😝
No asi sa idem najest-dnes som mala na obed len same oblozene zemle,banan a asi 1/2 zlteho melona 😝

zuzanockamt
14. okt 2009

aj ja si dam asi chipsy, mam v skrinke este nejake, co som cez vikend kupila MM ... aspon nieco na zlepsenie nalady 😝

riana12
14. okt 2009

aj ja si pojdem nieco najst pod zub. ale sme tu si tu navzajom chute porobili tusim 😀

zuzanockamt
14. okt 2009

ja uz som zozrala pol balicka, ale viacej uz nemozem 😝 ... a teraz ma okrem bolesti brucha z MS boli aj zaludok 😝

riana12
14. okt 2009

ja som este stale tu, som leniva vybehnut spod paplonika 😅

zuzanockamt
14. okt 2009

ja som vybehla 😀 ... a je mi nejaka zima, hoci kuria dobre ... este musim pockat,kym mi MM zavola

riana12
14. okt 2009

a mne furt nikto nevola 😀 😀 😝 😝 😝 mozem sa na to ja uplne vyprdut aspon 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre