Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
9. aug 2010

@riana12 ze prazdninovat 😀 ... a co nejdes na dlhsie?...aspon na pol tyzdna ... by ste sa mohli striedat po polke tyzdna

sisisi
9. aug 2010

@riana12 iba poobede sme vybehli. ja som z BN, to je pol hodka autom. no som ja na teba zvedava, ci z toho nebude aj krpec v brusku 😀

@zuzanockamt ty jak si mohla s bruskom behat po lese?

zuzanockamt
9. aug 2010

@sisisi no presne tak ako bez bruska a nebehala som 😀 ... ked hladas huby, tak sa to ani neda ... a teren paradny - rovinka ... treba sa hybat, aby som neprenasala a hadam aj porod bude lepsi ako keby som len na gauci bola vyvalena ... toho som si uz dost uzila 😝

riana12
9. aug 2010

@zuzanockamt no tento tyzden este nie, lebo brasko nieco zabudol este u nich, musim to doniest domov a potom uz pockam do piatku 🙂
a mlady este nemoze chodit k nam, kym nema auto pojazdne... to este potrva...

sisisi
9. aug 2010

@zuzanockamt ano ano, tak v tom mas velky kus pravdy. ja by som bola asi ako veleryba pri telke 😀 😀

zuzanockamt
9. aug 2010

@sisisi tak ja som bola potom ako dolamana poobede, aj bolesti podbruska boli chvilu ku veceru, ale uz sa nad tym teraz nestresujem
@riana12 aha, ja som na to jeho auto zabudla ... a ma ho uplne nepojazdne, ci co ma s nim vlastne?

sisisi
9. aug 2010

@zuzanockamt a tasku uz mas pobalenu???

zuzanockamt
9. aug 2010

@sisisi taska je zbalena uz davno ... mozno uz aj tri tyzdne 🙂

sisisi
9. aug 2010

@zuzanockamt tak uz len pockat na maleho

zuzanockamt
9. aug 2010

@sisisi no ano, pripravene by mal mat vsetko, tak uz len cakat

riana12
9. aug 2010

@zuzanockamt no dlho stalo bez jazdenia, uz predtym sa na nom nieco pokazilo, ale to statie tomu pridalo... aj si musi vybavit novu emisnu a STK a este nieco... je toho dost... len sa nerizumiem, co trwba na aute opravit... ja som antiautovy typ... 😅

zuzanockamt
9. aug 2010

@riana12 no tak to aj dost a hlavne, ked dlhsie stalo, tak to nic moc, ale tak pomaly ho da dokopy 😉
a bez auta nemoze byt u vas? ... ci do prace by bolo horsie dochadzanie? 😕

riana12
9. aug 2010

@zuzanockamt do prace nema od nas tusim ziadne spojenie... vozi sa firemnym busom a od nas tusim take nic nechodi... my sme iny smer...

zuzanockamt
9. aug 2010

@riana12 jaaj ... no komplikovane

riana12
9. aug 2010

@zuzanockamt no musime to nejak prezit... ved snad to auto niekedy spojazdni, potom bude lepsie 🙂

kararinkabrnka
9. aug 2010

@zuzanockamt sak jasne som si toho vedoma ale le sme zacali a uvidime co bude :D

katrenka111
10. aug 2010

Caute herecky....ako sa tu mate???

zuzanockamt
10. aug 2010

Ahojte 🙂
dnes to tu nejako nezilo 😅 😕 ... my sme s MM zase mali robotu s hubami ... uz bude ale do konca sezony pokoj ... zajtra ide este MM so svokrom na cucoriedky, takze vo stvrtok budeme mat zase co robit ... a ja zajtra idem k nasim kuknut ... dufam, ze cesta bude v pohode

kararinkabrnka
10. aug 2010

@zuzanockamt no to hej dnes sme asi vsetky mali vela prace :D ja som mala dnes uupln naic den v praco dostala som cervenu " kamaratku" tak sa silno tesim.... a vy ako?

zuzanockamt
10. aug 2010

@kararinkabrnka tak to nezavidim ... ale uz aj mne o chvilu skoncia dobre casy bez MS 😝

kararinkabrnka
10. aug 2010

@zuzanockamt no to hej nie je co... ale sak dufam ye dlho to trvat nebude a aj ja si oddychnem :D buduci tyzden chcem ist k doktorovi na preventivku tak aspon sa s nim porozpravam a poratim :D

katrenka111
10. aug 2010

@kararinkabrnka aj ja chcem dostaaat 😀

katrenka111
11. aug 2010

@zuzanockamt Všetko najlepšie k meninkám.... 🙂

riana12
11. aug 2010

ahojte 🙂 tak ja uz v praci makando grando 😀 teda este nie velke, ale rozbieham sa... 😀
juj, vcera super, ze som sla k mlademu...
vecer sme mali este jednu neprijemnost, nie medzi nami dvoma, ale jedna baba mlademu pisala a skaredo o mne pisala... mlady nasraty, ale potom sa ukludnil... ja som bola tiez rozrusena, ale zas naco si kazit vecer blbostami? mladej som dneska kludne napisala, ze ak ma proti mne nieco, tak prosim, adresovat to mne... nuz ma smolu, tymto u mna skoncila na celej ciare... nehnevam sa, som kludna a kaslem sa na to, lebo nicit si s takymi ludmi nervy sa mi neoplati... iba nechapem, co ju vlastne donutilo na mna nadavat? mlady mi sice uz skor vravel, ze je falosna, ale v mojich ociach som ju mala za omnoho lepsiu, ako mi mlady vykreslil... nechcem si velmi tvorit nazor len podla toho, co mi niekto druhy povie... 🙂

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 caau a to kto bola ta baba??? blbostiiiii 😖
Noo...ty mas celkom dobru robotku,ked stale možes byt na nete,hmmm??? to sa malokomu podarí....
A inak ako,co noveho,brusko ako????
Predstav si, že ja stale nic a včera mi bolo strasneee zleee.....az na odpadnutie ☹

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 frajerka priatelovho kamarata... napisala mu, ze ma ma len sex, nech si ma teda nezastava a podobne veci... mlady mi potom x-krat za vecer aj rano hovoril, ze ma lubi... 😅 on mi to povie aj bez toho, ale vcera i dnes bol pri tom zlaty, ked mi to tolkokrat povedal... 🙂
no vies, ja net potrebujem k robote, kedze cely den pri PC sedim, kancelarska myska 😀 nuz a popri praci stiham byt aj tuto troska 😅
brusko boli, opat som zistila, ze ked mi nervicky pracuju, tak je to s bruskom moc zle - vcera po tej prihode som potrebovala skoro cely vecer, aby sa brusko ukludnilo a nebolelo tak velmi - mala som pocit, ze mi maternicu vo zveraku lisuju 😝 😒

a tebe bolo zle od zaludka? juuuj, neprijemne ☹ ale dnes uz je lepsie, vsak?

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 no tak take trapky milujem ☹ co nemaju nic ine na práci.... neries to a nerozculuj sa koli takým chuderam!!
No tak to mas supis robotku potom....to si váž...
Ja som bola včera celý den niečo vybavovat a tak a cele dobedie som bola K.O proste na odpadnutie,zle,slabost,brucho....neviem co to bolo možno nízky tlak alebo co..... a dnes je už lepsie...noo ale MS stale meska dofrasa už som z toho nervozna.... ☹

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 vsak ja som kludna... svoje, samozrejme velmi slusne, som jej napisala a viac sa o tom uz nestaram...
no mohlo to byt z tlaku, mna zas poobede strasne bolela hlava, ale tabletka a kratke zdriemnutie v autobuse pomohlo a podvecer uz to bolo ok...

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 tak to si dobre urobila..mna by to ale riadne nastvalo..to su take typy co radi nicia vztahy 😠
no to aj pocasie robi tie zmeny a tak...dufam že bude už pekne teplucko

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 no baba mi na to odpisala, ale len som sa smiala... najskor mi povie, ze nech sa nedivim, ze ona tak nadavat bude, pretoze sme v 21. storoci, ze ja som zaspala dobu, ked hovorim slusne, tak nech sa spamatam... a ked som jej napisala, aby na mna "za chrbtom nekydala hnoj", ked to nevie mne do oci povedat, tak uz som lahka zena a mam rozum 14-rocnej 😀 😀 😀
ozaj mi je takychto ludi luto... do oci ti pravdu nepovie, vtedy na teba len mileno a ked nevidis, resp. si mysli, ze nie, tak sa zmeni o 180°

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre