Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
2. sep 2010

@zuzanockamt no ked treba, musis to len nejak prezit...

babulky, dneska rano som 50 minut stepovala na MHD v Blave, kym konecne nieco prislo... otras... a ku koncu mi uz aj zima bolo... 😝

zuzanockamt
2. sep 2010

@riana12 a to co take meskanie? ... ci zacal skolsky rok, tak chaos, panika 😀 😝 ... som rada, ze tento raz sa mi to vyhlo, az taky nezvyk pre mna 😀

riana12
2. sep 2010

@zuzanockamt no to cez prazdniny opravovali jeden usek na elektrickovej trati... dneska premavali eliny prvy den a v jednom smere im uplne vypadla na skoro hodinu elektrina... a nahradna doprava zacala premavat tesne rpredtym, ako ppustili uz normalne eliny 😅 blbost na n-tu 😝

mishuu
2. sep 2010

@riana12 😀 asi tak, aj tak som takmer nič neurobila 😝

riana12
2. sep 2010

@mishuu no ty ked si sama sebe sefkou, tak aj ine dni, ak nemas naval, vies si urobit nejakeho volnaska, ze? 🙂

zuzanockamt
2. sep 2010

@riana12 u nas v meste este stale rozkopana hlavna ulica, takze doprava stale odklonena, no snad to do vianoc stihnu spravit, lebo uz od polovice prazdnin na tom pracuju 😝

mishuu
2. sep 2010

@riana12 viem jasné 😉 ale tej roboty je teraz tak veľa, že nemám kedy...ale tak je dobre, treba peniažky zarábať a šetriť na mimčo, aj keď zatiaľ sa veľmi šetriť nedarilo, stále nejaké výdavky 😖

inak...dnes ráno som asi hodinu sedela v izbe, kt. bude raz detskou izbičkou a premýšľala kde bude postieľka, komoda... 😀 ja pipina 😝

riana12
2. sep 2010

@zuzanockamt no tu v BA sa najprv rozkokosovali, ze odo dnes to spustia normalne, ale dneska vsade v radiu v dopr. spravach vyhlasuju, ze to tento tyzden este len skusobna prevadzka... v utorok poobede este na trati robili, vsade kopa stav. materialu, stroje, niekde este diery... urcite ten vypadok elektriny suvisel s tym, bo v druhom smere normalne eliny ficali...

riana12
2. sep 2010

@mishuu jasne, peniazky treba... ja si tiez nemozem dovolit volno hocikedy... ale snad o rok to uz bude lepsie... 😝
a neboj, nie si pipina 😉

zaira1407
2. sep 2010

ahojky
u nas vykuklo dnes slniecko ale bolo len take zubate...a k tomu este aj prsalo .... 😎 😖 ....
bola som u dokiho na tu kontrolu a vsetko je v najlepsom poriadku 🙂 cysta je fuč 🙂 ...sa tesim ....
@zuzanockamt- uz sa ti to velice blizi drzim palce !

zuzanockamt
2. sep 2010

@zaira1407 dakujem 🙂 ... no moze to prist este aj dnes, ale kludne este mozem vydrzat aj 2 - 3 tyzdne 😝 ... a super, ze si ok a cysta sa vytratila 🙂

riana12
3. sep 2010

ahojte 🙂
ja som dneska uz v praci, cca 15 minut 😀 chcem toho dneska stihnut viac, dufam, ze sa mi to podari...

@zaira1407 no super, ze uz cysta nie je 😉

mishuu
3. sep 2010

@zuzanockamt no čo kočka, ešte ste pokope?? 😉

mishuu
3. sep 2010

@riana12 aj ja už zarezávam 🙂

riana12
3. sep 2010

@mishuu ahojky, ja som dneska v praci od 6:15 😅 bezne byvam tak 7:25 😅 😀 z toho skorsieho vstavania mam dost uz teraz 😝

zuzanockamt
3. sep 2010

@mishuu no este sa nic nedeje 😝 ... a myslim si, ze to este potrva ... do 13.9. to urcite nestihnem 🙄 😝

zuzanockamt
3. sep 2010

@riana12 a ty co tak skoro uz pracujes? ... sa ti neda spavat? 😀

riana12
3. sep 2010

@zuzanockamt len som si chcela dneska vsetko vklude zacat robit... ked chcem mat v pondelok-utorok volno...

zaira1407
4. sep 2010

Ahoj 🙂
co porabate ? ja idem povysavat, vcera som utrela prach a pravdepodobne preriedim skrynu....
vcera mala mamina narodky (44) 🙂 ...tak sme mali mensiu oslavu 🙂
inak nemali ste niektora Elasti Q ??? Vcera som si kupila za celkom dobru cenu nejake 3€ -60 tbl. a krem proti striam tam bol zdarma ...Femibon 800 sa mi zda byt dost drahy na zaciatok ...a doki inak povedal, ze je jedno kt. by som mala zacat uzivat, ze to ani nie je 100% nutne ale podla neho na tuto stresujucu dobu by to zeny planujuce mat babo mohli brat ... ale ze on to ziadnej nemoze prikazat brat... 😕...inak ja mam velmi dobreho dokiho som zatial 1000%spokojna !
myslim si , ze to je v pohode vitaminik nie ? aby bolo babo zdrave... 🙂 (ten Elasti Q)

katrenka111
4. sep 2010

ahojte babule...ako sa tu mate???

@zaira1407 ja mam kyselinu listovu 800 od ElastiQ plus plno iných....
ved vyskusaj,podla mna su dobre tieto vitaminy....od tej znacky....
No ale akosi mi nic nepomaha....MS som mala naposledy v juni a stale nic,už som zufala ☹ ani dokina mi este nevolala za vysledky...tak som zvedava ako dopadnem.....

zaira1407
4. sep 2010

@katrenka111 nepochopila som co znamena plno inych.... 😕 😀 , ty mas kys.listovu 800 od elastiQ ..aha a este plno inych ..ako vitaminov ? asi tak uz asi 😀 chapem , a ake ine vitaminy beries ? mas nejake zdravotne problemy ak sa mozem spytat ?

zuzanockamt
4. sep 2010

@zaira1407 ten elastiq je dost casto spominany medzi zienkami, co sa snazia ... ja som brala acidofolan pred tehu a aj prve tri mesiace a co sa tyka strii, tak tam ti ziadne kremy nepomozu, ak mas geneticke predispozicie, tak sa mozes kremovat od rana do vecera a aj tak ich budes mat ... mne sa nespravili ziadne ... zo zaciatku som sa kremovala, ale teraz uz len tak raz za 2 - 3 dni, lebo sa mi nechce ... ale niektore baby od nas z temy sa kremovali pravidelnea aj tak strie maju

riana12
4. sep 2010

ahojte, ja sa teraz nudim pri PC - mlady siel pomoct kamaratovi na stavbu... mala to byt robota na 2 hodky, ale uz tam trci 8 hodin 🙄 najprv som sa usadila k PC s takou chutou, ale teraz sa mi absolutne NIC nechce 😖 😝

zuzanockamt
4. sep 2010

@riana12 tak taketo stavebne zalezitosti velmi dobre poznam 😝 ... som si uzila vlani v lete a aj toho roku az - az 😝 🙄 ... takze chapem a nezavidim

riana12
4. sep 2010

@zuzanockamt no tak prave mi volal, ze mam dojst za nim... tak asi uz skoncili... 😨

zuzanockamt
4. sep 2010

@riana12 alebo treba viac pomocnikov 😀 😀 😀

katrenka111
4. sep 2010

@zaira1407 no hej tu kys.listovu od ElastiQ je ževraj dobrý,ten užívam...no a plno iných...no jo mam stale niečo s krvou,nemam MS a niečo s maternicou... mam take specialne vitaminy od jednej lekarky co sa zaobera prírodnou medicinou....

riana12
5. sep 2010

@zuzanockamt oni uz mali davno fajront, len ma este zavolali posediet k vinku... 😅

wewerka000
5. sep 2010

ahoj baby🙂 tak chcem od vas poradit,je tu 383stran tak neviem asi ste uz o tom pisali,ale predsa sa spytam ze ake vysetrenia ste robili pred otehotnenim? ja som bola u gynke ci je vsetko ok,tak tam je vsetko ako ma byt,tiez som chcela test na toxoplazmu,ale vraj to neni treba,ze to len vsade zvelicuju nieje to skodne a tak,no ja tomu neverim ked tak citam po google vsade pisu o tom zle.No poradte prosim ake vysetrenia su pred oteh.dobre spravit?a tiez treba vybavit u zubara?dik

katrenka111
5. sep 2010

@wewerka000 preventivna prehliadka a nasledne všetky vysetrenia krvi,prípadne odborne podla vysledkov krvi si myslim....
Ale niekedy otehotnie žena i bez toho aby bola na vysetreniach a je to v pohode.....a niekedy jej nepomožu ani vysetrenia....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre