Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi tam sme po dlhej debate mali vybrate Monika Miriana 🙂

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt miriana???to bol preklep? ak nie, este som nepocula.

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi nie to nebol preklep 🙂 😉 ... MM chcel strasne Moniku, co sa mne az tak nepacilo, tak som si presadila aj to druhe

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt pekne meno, mozno ked bude druhe dievcatko 🙂 zuzanockamt asi tazko by som mohla byt tehotna z toho dnesneho posmyknutia, ze???ja viem, ze to je blbost, ale tak by ma to potesilo. spermosky nevydrzia min. 5 dni do ovulky.

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi no ak niekedy druhe aj bude, tak to ano 😖
no neviem, ak spermie vraj vydrzia max. 72 hodin ... a vies presne, ze mas ovu o 5 dni? ... ja som to bez merania BT nikdy presne nevedela 😅

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt porodis jurka a tak ako manzel predtym dlho nechcel teraz si to rozmysli jedna radost a hned sa bude hrnut do druheho 🙂 tak isto to nebude o tri dni, to pochybujem. vacsinou ju mam 12 den, nehovorim, ze sa nikdy posunula. sakra, teraz si este bude davat aj vacsi pozor ako si daval 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi tak zacni merat BT a budes presne vediet, kedy byva 😉
no to druhe ani tak nezalezi od toho, ci bude MM chciet alebo nie ... on chcel vzdy mat dve deti a ja iba jedno a urcite sa nebudeme hrnut do druheho, kym sa veci nevyriesia, to by sme boli vrcholne nezodpovedni

sisisi
28. máj 2010

@zuzanockamt jaaaaaj, ja ze je problem v MM. tak si to mozno neskor rozmyslis teda ty. ja by som chcela prve chlapca 😵 😵 a merat si veru isto nebudem, vzdy ma boli brucho, viem, ze to je ovulka a o 14 dni su tu kramy ako na koni, takze nemam pochybnost.

zuzanockamt
28. máj 2010

@sisisi problem nie je teraz ani v MM a ani vo mne, ale v tom, ze MM nema pracu a v jednoizbaku mat dve deti, no neviem, bude to zaujimave uz aj teraz ... ale nechcela som uz dlhsie cakat, kym sa situacia vyriesi, lebo by som cakala mozno dost dlho

riana12
29. máj 2010

@sisisi kym sa k snazeniu dopracujem, to ma este kopec casu... teraz sa aj mozem dat dohromady, ale o nejaky cas sa zase moze nieco ukazat, takze je to take vselijake...

etuska
29. máj 2010

bre ranko kočky,
u nas uprsany den 😝
dala som si ranajky a idem upratat kuchynu kym Miška pozera rozpravky.Potom ich asi s MM poslem na plavaren-nech ma trosku pohybu(jeden aj druhy ) a ja si v klude poupratujem.
Šimimu sa zjavne viac paci povodny termin 6.6 tak s ytm nic nenarobim 😝 -vsetky "osvedcene" babske recepty odskusane 😀 no ked sa mu v brusku paci,tak co ho budem vyhanat 🙂 -akurat uz mi zacinaju liezt na nervy otazky typu:"A ty este doma?""Co,este nic?" 😠 😠 😠 😠 -tak uz to pustam jednym uchom dnu-druhym von 😝 🙄

zaira1407
29. máj 2010

Ahoj .... Ako sa mate? Myslite, ze ak meskam 6 dni mozem byt v tom? Priznaky ziadne myslim tehu.....ale ani toho ze by som mala dostat ....som z toho jelen 😲 .
BT si nemeriam takze neviem ci som mohla mat v tedy ovulaciu ...hmm?????
@zuzanockamt moj svokor je Juraj 🙂
i kde mi bolo trocha zle ..a velmi ma boli spodok brucha co sa mne nezvykne stavat ...a brala som 6 dni canesten tabletky do vnutra ale som si ich kupila sama bez lek.predpisu , lebo som citila svrbenie ...a mam ist na preventivku, len som cakala na tie kramy a akosi nechodia ....co toto je ???? ☹ 😖

etuska
29. máj 2010

@zaira1407
mne meskala MS tyzden-priznaky som nemala vobec ziadne,len som uz tusila ze budem tehu,lebo mne teda nikdy nemeska 😵 Test som si robila tusim na 7-8den a ciarky boli jasne 🙂

zaira1407
29. máj 2010

@etuska no zostala som v riadnom soku ....ja sa bojím bojím 😎 no co mam povedat sa bbojím 🙂 najviac mi meskalo 5 dni ale to bolo po vysadeni antikoncepcie .... v pondelok idem kupit test....asi sa rozplacem ....

zaira1407
29. máj 2010

@etuska a ako sa inak citis ? v pohode mate krasnu fotku a mas krasne bruško ... 😉

etuska
29. máj 2010

@zaira1407
dakujem 🙂

ale neboj 😉 mne tak "lepilo" ked som zistila ze som prvykrat tehotna-obaja sme s MM studovali vtedy na VŠ-denne studium-ale aj ked to bol sok-potom prisla velka radost-aj zo strany rodicov.

etuska
29. máj 2010

@zaira1407
no ak si nedockava,test kupis aj v pohotovostnej lekarni-len vysledok nemusi byt este 100%(zelezi od citlivosti testu)

etuska
29. máj 2010

Idem tym mojim hladosom vymysliet nieco na obed.Polievku mame ,este nejake spagety,alebo nieco rychle ukuchtit 😅

zuzanockamt
29. máj 2010

zaira ... tak som zvedava, co ti ukaze test 😅 ... test kupis aj hocikde v tescu alebo v drogerii, takze nemusis cakat na lekaren 😉

etuska
30. máj 2010

@zaira1407
nejake novinky? 😕

riana12
30. máj 2010

ahojte 🙂

@zaira1407 tak ako?

zaira1407
30. máj 2010

Ahojky ... 😉
@etuska no zatial "nič" nove ...takze test som zatial nerobila asi az zajtra ...aby som mohla potom rovno k zenskemu... 😕
a zatial ani Ms nedorazila .... 😖
rozmyslala som ci nemam zapal ...pretoze pravdepodobnost ze som tehu je mala ( takto sa utesujem 😀 )nakolko si davame pozor ...ale ktovie ci pred tym jedna dve neutiekli 😅 ...noo tak to by bola aka sila ...bičíkov 😀 ...zajtra dam vediet ako sme s MM dopadli .
dnes sme boli popestovat nase krsniatko Dianku ....to je už herečka mala (3 mes.a tyzden ) ...a ako sa lubi obliekat tomu som neverila ani nemukne 😎
zatial pa ...

riana12
30. máj 2010

@zaira1407 no tak potom pridi poreferovat co a ako 😉
ja sa idem ucuckat k mlademu, pozera nieco v telke...

zuzanockamt
30. máj 2010

@zaira1407 tak to mas poriadnu trpezlivost, ze vydrzis tak dlho cakat s testom 😀

etuska
30. máj 2010

@zuzanockamt
no veru.ja som vydrzala tyzden,ale potom som hned nabehla do Tesca a rychlo jedn kupila 😅
Idem ulozit Misku a nakuknem ci ste tu 🙂

zuzanockamt
30. máj 2010

@etuska ja som testovala este pred MS, lebo ja som netrpezliva 😀 ... ale po tych mesiacoch, kto by nebol 😅

etuska
30. máj 2010

@zuzanockamt
😕 😕 😕 a myslis ze by ti aj nieco ukazalo?

etuska
30. máj 2010

ci ti ukazalo este pred MS //??????

zuzanockamt
30. máj 2010

@etuska robila som test 10 dpo a negat a 12 DPO, co bolo asi 2-3 dni do MS, tak uz boli // ... videla som to podla BT potom aj ... a bol to test s citlivostou 20 🙂 ... vtedy 10 dPO sa asi este zahniezdoval a az potom zacalo hcg stupat ... aj podla BT to tak nejako vychadzalo

etuska
30. máj 2010

@zuzanockamt
tak potom sa necudujem ze ja som mala 7 dni po vynechani MS // jasnocervene okamzite 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre