Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
28. okt 2010

@riana12 no co už za to môže ta emancipacia a velmi rýchle životné tempo, zlá ekonomická situacia, stres a podobne....

riana12
28. okt 2010

@katrenka111 ach jo, ta dneska rychla doba 😒

tak ja uz asi 10 minut doma, juj, ako dobre 🙂

riana12
29. okt 2010

ahojte 🙂

ja som dneska zistila, ze moj doki sa stahuje, bude mat ordinaciu inde, uz sa mi neoplati tam dochadzat, takze si niekedy buduci tyzden asi rychle dohodnem prestup k inemu dokimu aby som pripadne este mohla od terajsieho v klude vypytat kartu...
normalne ma to jeho stahovanie aj tesi... o dovod navyse, preco ho menit 😵

jetta
29. okt 2010

@mishuu nie neberiem hak, a nemala som nastastie ziadne problemy, vlastne len prvy mesiac ale po mesiaci sa mi upravili a odvtedy chodia pravidelne. 🙂

jetta
29. okt 2010

@katie1 dakujem 🙂

katie1
29. okt 2010

Inak ani ja nebudem mat podla mna ziadne problemy - uz som mala viac prestavok a vzdy som dostala normalne...

jetta
29. okt 2010

@katie1 to je dobre, ja som tiez brala asi dva krat a chodia mi pravidelne, nastastie..

katie1
29. okt 2010

@jetta Ja beriem dlhodobo, ale raz rocne si davam 1-2 mesacne pauzy. A MS mam tiez nastastie pravidelnu. Vlastne som aj vzdy mala odkedy mi prvy krat zacala 🙂

jetta
29. okt 2010

@katie1 ja nastastie tiez 🙂 pravidelna ms je velmi dolezita 🙂

zuzanockamt
29. okt 2010

@riana12 a nie si s tym lekarom spokojna?

riana12
29. okt 2010

@zuzanockamt nie som... lebo za taku starostlivost mozem platit aj mensie peniaze...

zuzanockamt
29. okt 2010

@riana12 a ty si platis? ... on nema zmluvu s poistovnou? ... ci to mas nieco navyse?

riana12
29. okt 2010

@zuzanockamt on to ma ako nadstandard... vies, ked som si min. rok hladala dokiho, tak som si vybrala tohto, lebo som ho mala relativne blizko k praci, na mieste, ktore dobre poznam a myslela som si, ze k nemu pojdem ozaj len na preventovku a basta, takze mi platenie nadstandardu vtedy nevadilo...lenze potom mi pomalicky zacal haprovat cyklus, k dokimu som sla aj 2x za mesiac... v poslednom case sa mi naviac zdalo, ze som mu uz liezla na nervy... sice teraz ochota, ked som mu popisala to spinenie... ale aj tak... pojdem od neho prec...

zuzanockamt
29. okt 2010

@riana12 a to co ten nadstandard zahrna?

riana12
29. okt 2010

@zuzanockamt vies, ze ani presne neviem... 😅 ja som sa nepytala, ze co vsetko je v nadstandarde...
ale v podstate asi tolko, ze sa len objednavas, pekne vybavenu cakaren, vsetko ma u seba (pristroje), prezliekaren ma az u seba, zobral ma raz aj mimo ordinacnych hodin a to sestricka zariadovala automaticky, lebo som vtedy tak posobila, ze je to surne, nemusela som sa prosikat, mozno aj to, ze dava pacientkam na seba hned mobil, odpisuje na maily...
a je to doki skor pre tu o nieco majetnejsiu vrstvu... pre mna by to nebol doki vhodny napr. v case tehu, by som sa nedoplatila...
na zaciatku som bola rada, ze mam konecne gyndosa a ked som zacala mat tie problemiky, tak nebol cas riesit vymenu dokiho... bola som rada, ze so mnou daco robi, ale teraz viem, ze sa mohol starat este viac, napriklad taky HP mi nikdy cely neurobil a viacero bab sa cudovalo, preco pri taktom spineni mi doki uz davno nic nerobil...

katrenka111
29. okt 2010

@riana12 ahooooj. Pocuj ak by si chcela viem Ti odporucit vynikajucu gynekologicku v Galante....

riana12
29. okt 2010

@katrenka111 no ja kvoli praci v BA chcem niekoho stadial, aby som nemusela kvoli tomu vymeskat pol alebo cely den... ale dakujem 😉

katie1
30. okt 2010

@riana12 Ja chodim do Petrzalky do zdravotneho strediska na Fedinku. Chodim sice iba raz za rok na povinnu prehliadku, ale podla mojho nazoru je spolu so sestrickou velmi profesionalna. Poradila som ju aj kamoske, ktora otehotnela a velmi si ju chvalila aj v tehotenstve. Kabinku na prezliekanie maju tak, ze vojdes do nej u sestricky v jednej miestnosti a vyjdes z nej u doktorky v druhej miestnosti...a naopak (je dvojdverova). Da sa tam samozrejme aj objednavat (tusim za jednorazovy rocny poplatok). Ja sa neobjednavam, kedze chodim len raz za rok, precitam si tam vzdy knizku. Ja som s nou spokojna a aj ked som sa uz z Petrzlaky odstahovala, tak tam za nou chodim.

riana12
30. okt 2010

@katie1 petrzalku praveze nie, naviac mam uz dokiho vyhliadnuteho 😉

katie1
30. okt 2010

@riana12 Oki, tak je dobre ked mas vyhliadnuteho.

katrenka111
30. okt 2010

Dobré ránko a krásny dník babulky prajem.... 🙂

katie1
30. okt 2010

Bre ranko 🙂 Co mate cez vikend na programe? Ja prave robim vyprazane kuriatko s majonezovym salatom a chcem urobit aj kakaovnik...a od zajtra to zacina - nedela: hroby draheho rodiny, pondelok: hroby mojej rodiny... Nieco na mna leze, tak dufam, ze to budem zvladat absolvovat.

riana12
30. okt 2010

ahojte, ja este lezim, kedze vcera prisla MS, tak skrz bolesti mam tazsi rozbeh... uz je to po ibikovi o nieco lepsie, este chvilocku pockam, aby to naisto ustalo a potom vstanem... mam na plane upratovat, tak snad to zmaknem...
zajtra pride mlady, takto dlho sme od seba neboli ani nepamatam... 😝 vecer pojdeme tiez na hroby, v pondelok by som sa chcela priplichtit k mlademu, ked pojde domov... 😅

katrenka111
31. okt 2010

Dobreee ranko a peknu nedelu prajem.....

@riana12 no co už je lepsie, bolesti ustupili???
@katie1 no ty si sikovnucka... to poznam ked ma zena v sebe takpovediac vrtulu tak zmaaka 1000 vecí naraz 😀

katie1
31. okt 2010

Ahojte. No ja funim dnes ako slon, napchavam sa od rana. Citim sa ako na Vianoce 😀 Vcera som nakoniec napiekla dva plechy kysnutych kolacov, ten majonezak s reznami a este som aj kremovu cesnacku robila... Fuu, od rana som taka zrava, ze jem z kazdeho druhu jedal na etapy za sebou. Sak uz som aj dva krat na zachode bola he he - este, ze metabolizmus pracuje, lebo toto by som nerozchodila 😀

katrenka111
31. okt 2010

@katie1 no neviem co sa to dnes deje...aj ja som akaasi žravá 😀 a zacala som mat akesi krče ,žeby MS??? No taaaak by som sa potesilaaa 🙂

riana12
31. okt 2010

@katrenka111 ahojky, no uz je omnoho, omnoho lepsie 🙂 dneska som uz 3DC, to uz skoro bolesti ani nemam... sice si musm dat aspon raz za den este ibik, ale to je v pohode, uz normalne viem fungovat 🙂

konecne som od poobedia s mladym, estechvilku pobudneme doma a potom asi pojdeme uz aj sviecocky zapalit 🙂

a vy ako, babulky?

zaira1407
1. nov 2010

Ahojky žienky 😉
ako sa mavate? nebola som tu uz dost dlho....
u nas nic nove vsetko po starom, akurat len dnes mam na nic den .....je mi nejako smutno 😔 ...no nic vyspim sa na to a od zajtra musi byt lepsie ...teraz si idem dat detsku vyzivu 😀 mnam...to mam momentalny Hit 😕

riana12
2. nov 2010

ahojte 🙂

@zaira1407 a z coho ti je smutno? 😨

a ostatne sa ako mavate?

jetta
2. nov 2010

ahojte, ako sa mate? este mate volno, alebo uz robite? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre