Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

siska86
20. máj 2009

ahojte babulky..som tu len na skok...co mate nove?tento tyzden je pre mna hekticky,dopisujem bakalarku,takze nemam cas ani mrknut...ale za tyzden budem cela vasa...ale velmi mi chybate..zatial pa 😨 😢

riana12
20. máj 2009

Ahoj Siska, no ja som tiez docela v zhone. Hned z prace frcim do ZA na intrak, hned rano mam skusku. V praci musim pripravit kolegom podklad k zajtrajsku, som zvedava, ci dobehnem vcas k vlaku 😀.
Podrzite mi zajtra od osmej palusiky? 😀 😅 😉

mexx
autor
20. máj 2009

Aaahojte,

babule, vam vobec nezavidim. Ani trochu. 😅 Ja ked si spomeniem na tie stresy pred skuskami, tak mam dost. 😅 Akoze na vyske sa mi strasne pacilo, ale skuskove obdobie je uplny des. Akurat ked som mala take flegmaticke obdobia, tak mi bolo fakt vsetko jedno, a vtedy aj tie stresy mi boli ukradnute. 😀 Keby sa nerobili skusky, tak by som vystudovala aj tri vysoke skoly... 😉 A pisanie diplomovky...jaj, som rada, ze to mam za sebou... 😉

Ale budem obom drzat paluchy, mate moju veeeeeeeeelku podporu. 😉

Riana, z coho to mas skusku? 😕

riana12
20. máj 2009

Vdaka mexx 😵

No ak ti bude nieco hovorit "Integrovane systemy osobnej dopravy" 😀

clara86
20. máj 2009

To ja som vydrzala na vysokej len 3 mesiace 😀

riana12
20. máj 2009

Ja dufam, ze dokoncim tento druhy rocnik a potom hor sa do tretieho k bakalarke a statniciam 😝

zuzanockamt
20. máj 2009

Ahojte 🙂
tak mne sa na VS podobne ako mexx pacilo, az na tie stresujuce skuskove obdobia 😝 ... ale som rada, ze som vydrzala a boli to ozaj velmi pekne roky 😵
riana ... drzim palce, nech sa ti to zajtra podari, nech mas zase o jednu starost menej 😉

riana12
20. máj 2009

No mne sa skola tiez paci, odbor ma bavi, len ked sa blizi skuska, tak by som sa najradsje na celu skolu vykaslala 😠

riana12
20. máj 2009

A pardon 😅 ahoj Zuzi 🙂

riana12
20. máj 2009

No majte sa tu dneska pekne 🙂

Mozno sa sem pridem mrknut zajtra vecer. Paaa 🙂

etuska
20. máj 2009

ahojte kocky,
tak drzim studentkam palce,nech vsetko zvladnu 😵
No j som studentsky zivot vnimala podobne ako Zuzka a Mexx 🙂

mexx
autor
20. máj 2009

Ahojte budky,

ja na chvilu nakukujem, ale aj idem hned het. Som si nadnes naordinovala domacu pedikuru, uz mam nohy jak hroch, co v tomto teple chodim stale bosa... 😅 A som aj nejaka unavena, takze padnem pred telku s nohami vo vode a budem rada, ked sa vobec budem vladat do postele dopracovat... 😔

monika0001
20. máj 2009

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/4listkyII/

Pre všetky ženy na koníkovi!!!

etuska
20. máj 2009

Monika-dakujeme 🙂 tolko si ich nasla? 🙂

mexx
autor
21. máj 2009

Bre ranko. Dalsi slnecny den pred nami. Tak vzhuru do noveho dne. 🙂

mexx
autor
21. máj 2009

No, tusim ked Riana nema cas, tak to tu nema kto cez den ani ozivit. Vsetky sme tu vzdy az vecer. 🙂 No ktovie ako si teda pocina na skuske... 😉

riana12
21. máj 2009

Ahojte 🙂

Tak som tu zase prikvitla 😀
Mexx, skuskovala som rano o osmej, ked si pisala o pol druhej, uz som dochadzala do TT a potom som prestupovala na vlak do GA, isli sme na nejake nakupy, mam aj nove hodinky 😀

mexx
autor
21. máj 2009

No a vysledok? 😕 😉 Ale snad dobre, ked si hodinky kupujes za odmenu... 😀

riana12
21. máj 2009

Mexx, za B 😀 A na hodinky sa chystam uz skoro 5 mesiacov. A dnes to bolo len kvoli maminmu popudu 😒 Takze ziadne, ze za odmenu 😝

mexx
autor
21. máj 2009

No dobre dobre, za take pekne B-cko su hodinky aj tak malo. 😀 😀 😀

riana12
21. máj 2009

😀

mexx
autor
21. máj 2009

😀

riana12
21. máj 2009

😀

(ale nam je rehotne 😀)

mexx
autor
22. máj 2009

No dobre, tak ja s tym rehotom aj vstanem, nech je tu cely den veselo. 😀 😀 😀 😉

riana12
22. máj 2009

Ahoj mexx 🙂 Takze ja este na den v praci a potom viiiiikend 😀 A ty ako? Aj si s tym rehotom naozaj dneska vstala?

mexx
autor
22. máj 2009

No ako sa to vezme... 😅 Som sa zobudila s tym, ze ma asi ide boliet hrdlo, este len take predzvesti, ale uz to poznam. Tak rychlo ordinujem sprej do hrdla, nech to ani neprepukne uplne, ale som zvedava teda... 🙄

riana12
22. máj 2009

Juuj a z cohoze to bolenie hrdla? Zima nie je, zeby skor z toho tepla? Bo ja obcas zvyknem ochoriet, ked je najteplejsie...

mexx
autor
22. máj 2009

Tiez sa mi tak obcas pritrafi nejaka angina... 😖 No dufam, ze to bude skoro prec... 😔

riana12
22. máj 2009

No najlepsie, ked ta to obide uplne... Sprej naordinovany? Pomohlo?

mexx
autor
22. máj 2009

Naordinovany, ale ci pomohlo, uvidime...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre