Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
16. júl 2009

ale napisem ti zatial aspon suroviny: lad/ladova drt, limetka, limetkovy sirup, mäta, biely rum, trstinovy cukor 🙂

zuzanockamt
16. júl 2009

a to mäta sa tam len tak pohodi do toho? .. ci ako?

riana12
16. júl 2009

no urobis tak, ze limetku nakrajas na male mesiaciky, prip. tie mesiaciky este rozpolis, rozstvrtis. podla chuti. pridas tam listky mäty, cukor a troska rozmackas. pridas lad/drt, pridas troska limetkoveho sirupu (ale nemusi byt, na nete som ho zatial nenasla ani v jedinom recepte), nalejes rumu a doplnis perlivou mineralkou alebo obycajnou sodovou vodou

riana12
16. júl 2009

jo a aby som nezabudla, vsetko to uz pripravujes v pohari, z ktoreho sa to bude potom pit 😉

zuzanockamt
16. júl 2009

aha ... no vyskusam, len neviem, kde zozeniem cerstvu mätu 😕 😕 😕 ... musim kuknut v Tescu, ci nahodou nemaju medzi bylinkami

riana12
16. júl 2009

dobry je na toto kaufland, ak ho v MT mate

zuzanockamt
16. júl 2009

no v MT nie je ... najblizsie v ziline

riana12
16. júl 2009

alebo si niekde skus pozriet sadenicku maty. niekde, kde predavaju bylinky 😉

zuzanockamt
16. júl 2009

no ved pokukam nieco 😉

riana12
16. júl 2009

ja ti dnes-zajtra aj receptik poslem 😉

zuzanockamt
16. júl 2009

oki ... pozhanam ingrediencie a vyskusam ... som to este nepila 😕 😅

riana12
16. júl 2009

u nas v dedine v bare robia, tam som to mala po prvykrat. vcera som bola s mamou v meste na nakupoch a mali akciu na mojito prisady, tak som nakupila. akurat dneska som este dokupila trstinovy cukor, bo vcera k mäte prilozili len 3 male saciky, to bolo tak na 2 pohare 😒

riana12
16. júl 2009

Zuzi, slubeny receptik, prave som ho pridala na net:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16205

A sama sebe to musim pochvalit 😵 Lepsie ako vcera, bo som davala az deci rumu. Hned som bola z toho opita 😝

riana12
16. júl 2009

Dobru nocku 😉

riana12
17. júl 2009

😀 😀 😀
vstavajte, haloooooo 😀 😀

bamb27
17. júl 2009

a precooooo? 😖

riana12
17. júl 2009

vsak ked slniecko tak krasne svieti, je hriech trcat v posteli, nie? 😀

bamb27
17. júl 2009

nuz v postielke bolo dobre... hoci strasne horuco, no tak ale aj v praci sa to da vydrzat

riana12
17. júl 2009

mne bolo v noci tiez teplo, ale po usi zakryta (nohy samozrejme hole 😅) 😀

bamb27
17. júl 2009

ja mavam zakryty len chrbat... a ani studenym napojom som sa nemohla ist schladit, lebo nasa 358 rocna chladnicka vcera vypovedala sluzbu...

riana12
17. júl 2009

ja mam rada, ked sa mozem po krk paplonom zakryt, to sa potom lahsie zaspava, taka zababusena. lenze ked je teplo, tak co sa da, musi byt odkryte 😅

teraz idete kupovat novu chladnicku? 😕

a vcera som si urobila doma aj ako jednoducho ladovu drt 😵

bamb27
17. júl 2009

vidis to, vcera som ju tu chudiatko ohovarala a ona sa uz lucila so svojim zivotikom... ale tak odsluzila statocne, bol to takmer taky uz retro model...
kedze sme v podnajme tak sa dneska musim dohodnut s majitelom bytu - kamaratom ze ako to ideme riesit..
Aj ja som rada zakryta po krk ale v tomto teple to moc nejde, okrem toho som este prevesena cez muza..

riana12
17. júl 2009

ked je majitel bytu kamarat, tak to isto lahko poriesite 😉

ja sa nemam o koho vesat, tak sa musim uspokojit aj s paplonikom 😀

bamb27
17. júl 2009

s kamaratom to lahko vyriesime, len je stazena komunikacia, lebo je v nemecku a bezne veci riesim s jeho maminou a jeho mamina je stresmen... ale nejak sa to vyriesi

riana12
17. júl 2009

drzim palceky 😉 ja zas dneska po praci idem braskovi kupovat darcek k meninam 😅 takze dolezitu ulohu mam 😀

bamb27
17. júl 2009

fiha to je skutocne dolezita uloha... brasko je v akej vekovej skupine?

riana12
17. júl 2009

tak to ti dam do IP 😉

bamb27
17. júl 2009

rozumiem...

riana12
17. júl 2009

😉

riana12
17. júl 2009

Bola som na obediku a kupila som si limetky. juchuuu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre