Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
23. máj 2010

@anet111
ja som vymazala vsetky albumy minuly rok kvoli jednemu uchylovi,kt. tu chodil 😖 -teda prevazne Miškine fotky

etuska
23. máj 2010

@anet111
veru-MM chcel ist na plaz,ale uz sme to nechceli riskovat-predsa k moru asi hodka cesty autom a tiez WC-ka nie su vsade 😒 a zase ak by to na mna prislo,nemam chut hladat nejaku inu nemocku

zuzanockamt
23. máj 2010

anet ... ja chodim na WC-ko priblizne kazdych 15 - 30 minut ... takze ked idem von uz mam paniku, kde je najblizsie WC-ko

anet111
23. máj 2010

no veru etus, keby ta to chytilo niekde na plazi, bola by si ako z Modrej laguny 🙂 porod v prirode a nakoniec mne by to hadam ani nevadilo, aj tak chcem rodit vo vode 🙂 🙂 😀

anet111
23. máj 2010

@etuska este som sa ta chcela opytat, budes si ziadat zo SVK, ten prispevok, co tam davaju pri narodeni dietata ? Niekto mi hovoril, ze na to mam narok aj ked zijem v UK

etuska
23. máj 2010

@anet111
akurat si pojdem vecer pozriet tie veci-lebo ono je to tak,ze bud mozes ziadat tu v UK(to vychadza tusim na 500libier)alebo potom na SVK -myslim ze porodne je okolo 800Eur-alebo tak nejako.Musim sa na to mrknut a potom ti dam vediet.
Idem okupat Misku a dat ju spat.Neskor este nakuknem

riana12
23. máj 2010

ahoj anet 🙂 juuuuj, ako ti krasne nabehli 21tt 😵 ozaj si tu strasne davno nebola...

zuzanockamt
23. máj 2010

@riana12 ty si aka sikovnica 😉

riana12
23. máj 2010

co Zuzi? 😲 😅

zuzanockamt
23. máj 2010

mas IP 😀

riana12
23. máj 2010

😉

anet111
23. máj 2010

@riana12 ja by som aj prisla castejsie, len som v poslednej dobe nejaka neorganizovana, alebo co, spat chodim so sliepkami, a ked mam volno,tak to upratujem, perem, zehlim, vsetko dobieham, co mam v tyzdni zameskane, na Slovensku som takyto chaoticky zivot nemala 🙂

zuzanockamt
23. máj 2010

anet ... ja som mala taky chaos, kym som nebola PN ... to som doma skoro nic neurobila, ani som nezehlila, nic, len sem-tam riady umyla ... ledva som vladala rano vstat a ist do prace 😝

anet111
23. máj 2010

@zuzanockamt ja mam to iste, ledva sa dotackam do prace, rano mam este ako tak energiu co to porobit ale po tej druhej , tretej tam uz ledva vydrzim, este mam 12 tyzdnov, potom zacnem matersku, trosku skor ale frajer mi povedal, ze sa tam nemam trapit, tak aspon nieco 😝

zuzanockamt
23. máj 2010

ja uz budem doma asi do MD ... PN mi konci 16.6., uvidim, co povie dokina, ale v praci mi zmluva konci 30.6. takze to uz budem asi doma do konca

etuska
23. máj 2010

@anet111
u nas to bolo podobne kym som pracovala 😝
nastihala som dieťa,domacnost ,pracu a este k tomu tehu..... 😝
ale teraz uz som si urcila priority a zase nemusi byt 100% poriadok stale

anet111
23. máj 2010

na zaciatku to aj mna frustrovalo, ze som nic nevladala spravit, prvych 14 tyzdnov mi byvalo hrozne zle, kazdy vecer a hrozne mi vadilo, ze nic nevladzem spravit, priatel dosiel z prace a ja som lezala na gauci, tak som sa citila taka neschopna, ale teraz si uz aj ja hovorim, ze nemusim vsetko robit na 100%, este v praci musim troska polavit

anet111
23. máj 2010

@etuska a to tvoje babenko sa vobec nechysta na ten svet, ci ako ? Ani sa mu necudujem 🙂

etuska
23. máj 2010

@anet111
veru-a najma som si povedala,ze sa jednoducho nebudem tvarit ako superzena a ak bolo treba,tak som aj MM zadelila "ulohy" 😀 Ono to niekedy zene pripada ako "buzeracia",ale chlapi nevedia citat nase myslienky a tak ich treba obcas "nakopnut" 😅 -a tak ked som MM nieco poprosila-tak nikdy nebol proti lebo sam videl,ze vsetko nezvladam a museli sme si rozdelit aj pracu v domacnosti

etuska
23. máj 2010

@anet111
termin mam az v piatok a najprv mi stanovili na 6.6-takze este nestresujem 😉 A prve som tiez prenasala-nechame to na prirodu 🙂

sisisi
23. máj 2010

@zuzanockamt
a chcela by si ostat doma uz do porodu, ci este stihas pracu?

jaaaaaj baby uz sa tesim, kedy aj ja budem mat brusko s babatkom!

anet111
23. máj 2010

@etuska no ved sa nemate kam ponahlat, kamoska ma tiez termin o nejaky tyzden, len jej uz nejako dochadzaju sily, opuchnuta je cela, vysoky tlak ma a ked ju tak vidim, tak sa toho uz aj ja bojim

zuzanockamt
23. máj 2010

ja som doma aj rozdelila ulohy, MM cosi porobil, ale v praci to bolo neunosne uz ... tam som polavit nemohla ... posledne dni som uz len sedela, co som cakala, kedy ma vyruti ... ale tiez sa to vzdy nedalo

anet111
23. máj 2010

@sisisi ty si tu nova ? a uz sa snazis, ci iba planujes ?

zuzanockamt
23. máj 2010

@sisisi ostanem uz asi doma ... pracu mam aj tak len do 30.6.

sisisi
23. máj 2010

@anet111
iba planujem, ale to je este daleko, aj ked by som brala aj teraz. este treba dokoncit skolu, ale tu by som zvladla aj s babatkom, ale s priatelom sme neni este zabezpeceny a on asi ani este na dieta zrely 🙂

@zuzanockamt
aspon si poriadne oddychnes, potom budu uz len starosti, aj ked prijemne 🙂

anet111
23. máj 2010

Zuzi ako ti je dobre, aspon si uzijes aj leto trosku, potom pomaly mozes zacat chystat vybavu 🙂

zuzanockamt
23. máj 2010

anet ... vybava uz je, len to musim premiestnit k nam do bytu 🙂

anet111
23. máj 2010

@sisisi 😀 z toho si nic nerob, ze je nezrely, ani moj nebol a nie je ani teraz, chlapi su uz taki, my zeny si to musime zariadit po svojom 😀

etuska
23. máj 2010

@anet111
n o ja sa citim celkom fajn- v ramci moznosti 🙂

Chcete vediet pohlavie babatka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre