Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
6. júl 2010

no len tam uz su potom dost vysoke teplote ku koncu

riana12
6. júl 2010

@zuzanockamt tak to ano 🙂

riana12
6. júl 2010

@zuzanockamt a ty sa mas ako, co nove? nova fotecka bruska nebude? 😅

inac, vcera vecer mi tak mlady zrazu hovori, pocuj, ty si sa nejak zvacsila 😕 hlavne, ze on ma teraz brucho ako vo stvrtom mesiaci pri dvojcatach a mne sa este poobede smial, ze nech sa ja nevystatujem s mojim bruskom 😀 😝

sisisi
6. júl 2010

ahojte baby!!! dlho som sa neozvala, ale sledujem vas o sto dvesto 🙂 u mna nic nove, jedine to, ze to asi vyzera tak, ze som mojho draheho rozumnymi argumentami presvedcila, ze to babo bude lepsie o 2 roky, nie o 7 ako by si to predstavoval on.

zuzanockamt
6. júl 2010

@riana12 ... ze zväcsila 😀 ... mne MM teraz hovori, ze uz som silno tehotna 😀

mi citas myslienky s foto bruska ... akurat som odfotila asi po dvoch tyzdnoch ... idem dat do PC a dam do druhej temy

riana12
6. júl 2010

@zuzanockamt no som nejaka telepatka asi 😀
a este som anrazila na dalsi vtipny grafik http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/572...
ale uz prestavam, aby mi nahodou z toho nezacalo sibat, nech nepanikarim... 😅

zuzanockamt
6. júl 2010

@riana12 tak to je sila ... take teploty, ale nakoniec asi teda tehu nebola 😕

riana12
6. júl 2010

@zuzanockamt no ktovie, ako vlastne tie tehu testy ukazovali // 😕

zuzanockamt
6. júl 2010

@riana12 tak a bruch som pridala 😝

zuzanockamt
6. júl 2010

@sisisi ahoj 🙂 ... no vidis aky pokrok 😉 ... a mozno sa to este zlepsi 😉

riana12
6. júl 2010

@zuzanockamt super 😉

sisisi
6. júl 2010

@zuzanockamt veru veru, aj ja som sa cudovala, ze to sam pochopil. najskor som si myslela, ze len hovori, co chcem pocut, ale cez vikend som mu navrhla nech to skusi dat cele do mna, ze sa nic nestane (mam odsledovanu ovulku), ale nedal, boji sa. ale ze budeme mat babatko za dve leta a sam od seba neskor zacal, ze by si z toho uz ani nerobil hlavu, keby sa nahodou stalo. pretym nemal ine slova ako potrat, ale to bolo nieco pred vyse rokom, tak sa spamatal.

zuzanockamt
6. júl 2010

@sisisi no chlapom chvilu trva, kym sa spmätaju ... aj s MM som sa dost natrapila 😀

sisisi
6. júl 2010

@zuzanockamt a v akej teme mas brusko???
no len ja by som chcela aj hned, ale aspon, ze mam rozum 😀 a mozno to fakt bude aj skor, to neni take hrozne, ked si predstavim, ze este rok skola, aspon nieco zarobim, bude na matersku...

zuzanockamt
6. júl 2010

@sisisi no hlavne treba mat tych 270 dni odrobenych alebo zaplatenych ako DNP, nech mas narok na matersku a potom ten zvyseny rodicovsky
fotky davam len do sukromnych tem, do verejnych uz nie 😉

katrenka111
6. júl 2010

@sisisi No caukyyy.... dlho som tu nebola,konečne sa to tu pohlo....
Ja mam tiež niečo podobne ale netreba na to mysliet a ono to príde možno sameee 😎

sisisi
6. júl 2010

@katrenka111 veru keby sa to tak pohlo, aj hned teraz :D ale asi by to bolo komplikovane, ale uz som ukludnena aspon tym, ze chce, rata so mnou a dva roky neni tak daleko. mozno neskor sa zasa hranica posunie. ale na teraz snazenie uspesne 🙂

katrenka111
6. júl 2010

@sisisi No ved jasne aj ja som na to uplne prestala mysliet lebo medzitým prislo kopu iných starostí a tak proste to neriešim a teraz ten moj zacal sam od seba mat take zvlastne hlasky a tak ma normalne prekvapuje....
ale este mame cas uvidime co a ako ale neplanujem nic,co príde príde....taký je život a musime ho brat so všetkým co nám prináša....

sisisi
6. júl 2010

@sisisi presne tak 🙂 ved to, kolkokrat on zacina skor na tu temu ako ja. a rok nas budu prosit 😀 😝

sisisi
6. júl 2010

@katrenka111 sama som si odpisala 😀
presne tak ved to, kolkokrat on zacina skor na tu temu ako ja. a rok nas budu prosit 😀 😝

riana12
7. júl 2010

ahojte 🙂 ja len nakukam, nejak sa toho dneska v robotke kopi 😝

katrenka111
7. júl 2010

@sisisi kto Vás bude rok prosit???

katrenka111
7. júl 2010

@riana12 no ako co nove mas???

riana12
7. júl 2010

@katrenka111 ja nemam nove nic... 😝 stale cakam na MS 🙄
a ty?

katrenka111
7. júl 2010

@riana12 kokso to este stale žiadny menzes...nemas stres???? a co tak testy????
ja som mala len 2dni a potom take len jemne spinenie ...a mala som take palenie pri styku tak sa natieram canestenom a už celkom ok.....neviem co to je bola som včera na hemoške,buduci týžden budu vysledky tak podla toho sa uvidi co mi je s tými modrinami a nohami....
A babo momentalne neriešim lebo viem že niesom uplne zdrava..... nechavam to na osud......nechame sa prekvapiť

riana12
7. júl 2010

@katrenka111 teraz mam dost kludne obdobie... 😨 testy mi netreba, lebo si meriam bazalnu teplotu, takze viem, ze som ani ovulaciu nemala... takze nemam byt z coho tehu...

katrenka111
7. júl 2010

@riana12 ale stat sa može 😀
aj ja momentalne mam trochu kludu tak si to užívam.....treba asi fakt mysliet pozityvne a svet bude hned krajsí no nie?

riana12
7. júl 2010

@katrenka111 ale ked som nemala ovulku, nemozem ani otehu...

katrenka111
7. júl 2010

@riana12 tak to hej, zdravotného hladiska .... ale ked si nedavat pozor tak neviem.
A u dokiho si nebola prečo stale meska????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre