Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
5. aug 2010

@wieruss vcera bola streda 😅

wieruss
5. aug 2010

@riana12 😀 tak ked ma niekto cas na to behat hore-dole ... ja teraz uz tiez nemam cas ako kedysi , odkedy sme si kupili krpatu (psika), tak sa venujem skoro stale len jej a nebeham ako predtym po kavickach a podobne 😅 clovek by si myslel, ze usetri, ale ani praveze nie 😠
a horoskopy su kapitola sama o sebe ... ake si inak znamenie ? 🙂

wieruss
5. aug 2010

@riana12 vazne bolo streda ? 😅 uuuups 😀

riana12
5. aug 2010

@wieruss no niekto nema ani cas a ani peniaze... ale hlavne ten cas... 😀
som vodnar 🙂 a ty?
a ano, bola streda 🙂

katrenka111
5. aug 2010

@wieruss no mi sme namiesto detskej izbicky spravili taku pracovnu, a odpocivaren by som to nazvala....

katrenka111
5. aug 2010

@riana12 no presne ako vravela vieruss ,asi sa chcel ten tvoj bývalí vyvarovat tých chýb co urobil s tebou tak sa poponahlal....
No ten moj fakt netusim co sa s nim deje..ale serem na to aký je on na mna ja budem na neho...co si myslia do riti tí chlapi..... 😠
A co sa týka horoskopov? no ja si velmi rada prečitam... možno mi parkrat niečo aj vyslo ale neriadim sa podla toho

wieruss
5. aug 2010

@riana12 ved to je inak najhorsie, aj moznost by bola ale ten caas ... jaj niekedy by som chcela, aby mal den 48 hodin , nech vsetko stihnem 😀 inak sorry za ten trapas so stredou, len ja som strasne zatazena na utorky ... ja som pozitivny a kludny utorok nemala ani nepametam 😠 proste asi som si to nejak vsugerovala alebo co ... 😕
ja som lev 🙂

@katrenka111 no u nas momentalne (este sme v podnajme) je mm pracovna asi vsade 😠 a nasa tretia izba je momentalne susiaren 😀
a odpocivaren? hmm co si pod tym predstavit ? nejake kresielko a knizky v regali? hmmm to by som brala 🙂

katrenka111
5. aug 2010

@wieruss no kancelarsky stol,PC,skrinka s mojimi knihami,stolik, kvetinky a ked treba tak žehliaren.... 🙂

katrenka111
5. aug 2010

@wieruss @riana12 inak len tak medzi rečou ja som škorpionik 😎

riana12
5. aug 2010

@wieruss v pohode, za tu stredu sa netrap 😉 mne sa veeeelmi casto stavaju taketo veci, ze si pomylim dni... 😅
no a ake si znamenie? nepovedala si 😠 😀
@katrenka111 aj moja mama je 😉

katrenka111
5. aug 2010

@riana12 to sme ťažke povahy co??? 😀

wieruss
5. aug 2010

@riana12 asi si si len nevsimla pisala som to 😉 , som leviiik 😀

@katrenka111 heh to s tou zehliarnou poznam dobre 😀 rozlozene susiaky a na nich kopec veci co cakaju na mna 😅

katrenka111
5. aug 2010

baby citate o tom rodičovskom prispevku??? no ja som velice zvedava ako to bude.... aj s tým kočíkovým...
normalne nad tým premyslam...no zo 180eur ked ma matka vyžit dakujem pekne...kam to spejeme...normalne ma to rozculuje...

katrenka111
5. aug 2010

@wieruss no asi tak nejak...ved sme nejake žienky domace ci nie...... 😉
no ale poznam aj take co doma nic nerobia len sa flakaju po obchodoch a po kavickach.... nehovorím ze ja to nerobim...ale všetko s mierou, v prvom rade musim mat doma cistucko a vše porobene.....

wieruss
5. aug 2010

@katrenka111 ja sa priznam, ze som bola taka predtym, doma neporobene a ja som sa flakala 😔 ale teraz som uz nasastie dostala rozum a aj viac ludi chodi skor k nam ako ked ideme von 😅 takze najskor doma porobit a potom idem najradsej aj tak na kafco k mamine 🙂

Inak ten rodicovsky prispevok radsej nekomentujem ... ja som sa uz tak tesila, ked sa preberalo, ze pracujuce zeny maju dostavat vyssi az na vysku minimalneho platu prispevok a teraz nic z toho 😔 chceli sme niekedy buduci rok poriesit to babo, ale tak so 180 eurami mesacne nezaplatim nic ... hlavne, ze staviame byty pre neprisposobivych a robime na ich rodinne prispevky ( oni na nas nikdy robit nebudu )

zuzanockamt
5. aug 2010

baby, nerozculujte sa nad tymi prispevkami .... vyzit budeme musiet vzdy ... ja vam potom napisem resept, ze ako sa to da len z materskej a neskor z rodicovskeho ... ak sa situacia nezmeni

riana12
5. aug 2010

@wieruss prepac, uz som nasla, ze si to pisala 😅 nevsimla som si to 😔
@katrenka111 ja sa nad tym jedujem uz par dni... 😠 otras 😝

jajda, vcera vecer som nepapala a teraz doobeda mi je zle, troska na vracanie ☹ a to po troske chrumem BEBE keksiky... podbrusko boli... super dopoludnie 😠

katrenka111
5. aug 2010

@wieruss presne tak kde je spravodlivost???

katrenka111
5. aug 2010

@zuzanockamt no napis som zvedava....

katrenka111
5. aug 2010

@riana12 moja ja som na to presne tak isto stale mam akesi tlaky v krce v bruchu od včera....a menzes nikde ☹

riana12
5. aug 2010

@katrenka111 tak ja uz som po ovu... ale tie bolesti mam skoro stale... sama sebe sa cudujem, preco ich mam stale potrebu kazdy den riesit, ked som si na to viac-menej zvykla 😒

wieruss
5. aug 2010

@zuzanockamt napodobne aj ja som zvedava, lebo teraz normalne ako to mm videl, ze ten prispevok aky je a podobne, tak normalne zvazuje zas odklad ☹

@katrenka111 spravodlivost nie je .... dobre sa maju len ti tam hore, co nepotrebuju, aby ich zena mala nejaky vyssi prispevok, tym je to jedno 😠
@riana12 nic sa nedeje , ono to tam bolo take schovaneeee, inak to podbrusko neni sranda ... ja som zacala bolestou podbruska, potom mi to preslo na zapal mocovych ciest a nakoniec mi skoncil zapal v chrbte 😖 netreba to podcenit 😉

zuzanockamt
5. aug 2010

@katrenka111 zatial kym sme dvaja, tak v pohode ... uvidime, ci krpec nieco zmeni ... ale vyse roka sme zili len z mojho platu a bolo to ok ... zalezi len, ake clovek naroky

riana12
5. aug 2010

@wieruss no ja uz som s tym bola u dokiho viackrat... cysta, streptokok... som zvedava, co je v tom tentokrat 😠

katrenka111
5. aug 2010

@riana12 ja ani neviem kedy mam ovu...nejak to nesledujem....

katrenka111
5. aug 2010

@wieruss presne a nevedia už co maju robit s peniazmi....
No tie bolesti ja mam casto,ale je to len take pobolievanie sem.tam,ale hej netreba sa s tým zahravat....

katrenka111
5. aug 2010

@zuzanockamt no u nas to je tak...že este nemame ani dieta a nikdy nic neušetrime teraz...vždy niečo treba.... a to velmi nemíname,len fakt co je potrebne...aj ked ja velice rada nakupujem...moj celkom dobre zaraba a ja som tiež až doteraz teraz cakam na nove miesto...takže už tiež ledva cakam...
A ked si predstavim že ked budem mat dieta a nebudem mu moct kupit to alebo to...tak nevieeem....normalne ma to odradza....

zuzanockamt
5. aug 2010

@katrenka111 tak my sme mali aj dost nasetrene predtym, nastastie a nejako extra neminame ... doteraz sa fakt nemozem stazovat, aj ked mi malo ludi veri, ze sa to fakt da bez problemov aj z jedneho platu ... a maleho ak budem kojit, tak len plienky bude treba ... a ked nie, tak UM na predpis od dokiny je aj o polovicu lacnejsie ako normalne

riana12
5. aug 2010

@katrenka111 ja sledujem, lebo minule som vyse 2 mesiace cakala na MS, krvacala som slabucko skoro 3 tyzdne... ked sa sledujem, tak sice beriem do uvahy vela pricin, ktorych sa aj bojim, ale zase si viem lahko niektore vylucit, tak som aj vklude 😅
neboj, pride babo, to sa ti razom zmenia priority alebo zlepsi schopnost setrit na takych veciach, ci si teraz myslis, ze az moc sa krotis... budes este viac 😅

katrenka111
5. aug 2010

@riana12 no ja už aj zacinam napriklad už sa pozeram na ceny v obchodoch...doteraz mi to bolo jedno,vždy som si potrpela na kvalitu...ale vidim že ako to funguje hlavne ted ked su eurace hnusne...tie sa minaju jak neviem co...takže si dobre rozmyslím ci kupim tu istu vec drahu alebo o par centov lacnejsiu....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre