Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
3. okt 2010

babulky, ale ja cipky doma mam, o tie nejde... len ja som momentalne mimo domu, takze tak...

janeisha
3. okt 2010

ahojte tak ja este raz..pisala som ze kazdy mesiac beriem duphaston v kombinacii s lutenylom.. vecsinou mi dojde mrcha tak na 26az28den cyklu..
dnes som 31den cyklu a jej nikde.. neviete ci meskanie moze byt sposobene aj silnymi liekmi(dorsiflex,diclobene, injekcie mesocainu) ???..

kvietocek55
3. okt 2010

@janeisha ťažko povedať... urob testík a konzultuj to s lekárom.. môže a nemusí to byť spôsobené liekmi.. 😉

riana12
4. okt 2010

ahojte, ako sa dneska mavate?

zaira1407
4. okt 2010

ahojte 🙂

@riana12 ahoj ...ja v poho 🙂 akurat mam iba "cudny " pocit 😕
@zuzanockamt - kde si zostala tehu mala si pred Ms aj nejake priznaky ? (myslim ked ti prva neprisla )
no ja mam zajtra teda dostat MS , ale mam take opuchnute a bolave prsia , ze sa mi to este nikdy nestalo ...normalne ma bolia ....a ked som mala mat MS nikdy ma nic nebolelo akurat podbrusko a to asi za 5 min sa mi spustili ...ja len ze ci to nemoze byt ... 😀 tehu .......................
boze ale si namyslam co ? 😒 jaj babeny kaslem na to ....ved raz to pride ...aj tak chcem zacat az v novembri 😝...ale uz je to za chvilku
😅

riana12
4. okt 2010

@zaira1407 no ked si taka napnuta, co neskusis test? mas to jednoduchsie 😉

zuzanockamt
4. okt 2010

@zaira1407 ja som nic extra necitila, len mi zacala mierna zaha pred MS

zaira1407
4. okt 2010

@riana12 bojim sa ... co ked bude negativny alebo pozitivny 🙂 ...dobra trupka som co ?
uz som si jeden robila min.tyzden ten bol negativny ...a ako to je s tou citlivostou cim mensie cislo tym citlivejsi na HCG ?
a co je DC ? ovulacne testy ?
@zuzanockamt no ja som mala tiez take palenie asi 3 dni aj ma pali ale ja som zaludkar tak som si mylsela ze z toho ..aj mamina ma teraz palenie ale min.tyzden som si robila sradnu , ze to bude vlasate (myslim zo seba ) a to by bola sranda keby som bola tehu 🙂
ja by som sa tak tesila baby 😀

zuzanockamt
4. okt 2010

@zaira1407 mna nikdy predtym zaha nepalila

katrenka111
4. okt 2010
katrenka111
4. okt 2010

caute babyyy no ako vidim tu je dobra mania buducich mamiciek....

@zaira1407 skus test..... za tu srandu nic nedas 😀

riana12
4. okt 2010

@zaira1407 no ked sa bojis testovat, tak netestuj a cakaj na MS... ine ti uz neporadim 😅

janeisha
4. okt 2010

@kvietocek55 testovat nemam co..tehu pochybujem ze som.. nemam byt z coho.

riana12
4. okt 2010

@katrenka111 ahoj, co noveho? 🙂

katrenka111
4. okt 2010

@riana12 cauky, no ja vegetím, unevená z práce, neznášam pondelky.... už nech je piatok....a este aj to poacie hnusne,bolela ma hlava takže celý den niečo otras.....
A ty ako??? Už lepia naladicka??? ako drahý???

janeisha
4. okt 2010

@katrenka111 u vas bolo dnes skarede pocasie? nam dnes krasne svietilo slniecko🙂

katrenka111
4. okt 2010

@janeisha no na zapade bolo hnusne, vetrisko,zamračene aj s mrholením.....

janeisha
4. okt 2010

@katrenka111 tak taky zaciatok tyzdna asi velmi nepotesil 😒 ale ako pises uz nech je piatok🙂

katrenka111
4. okt 2010

@janeisha tak tak...no hadam to pojde rýchlejsie ako dnesný den..lebo dnes sa to vlieeeeeklooooo 😝

janeisha
4. okt 2010

@katrenka111 a kde pracujes ak smiem vedieT?.. a to len tie prve dni su vecsinou take uvlecene.. zvysok tyzdna pojde urcite rychlejsie..

katrenka111
4. okt 2010

@janeisha no to hej... v soc.poistovni...

riana12
4. okt 2010

@katrenka111 no priatel potom v pohode... sice vstal pred druhou vcera, ale potom sa mi zase naplno venoval zvysok dna 😵 bola som vcera taka bez nalady, trosicka najedovana, ze tak dlho spal... bo ja som ho cely cas, co bol mimo, nechtiac cakala, zaspat som nemohla a este som sa tak chvilku trapila, kym som zaspala po jeho prichode... a potom som bola aj pomerne skoro hore a on spal a spal...

katrenka111
4. okt 2010

@riana12 No vidis.... a prečo si sa trapila??? Koli chlapovi sa žena nesmie trapiť!!! 😉

riana12
4. okt 2010

@katrenka111 a ty sa nenajedujes kvoli chlapovi z casu na cas?

katrenka111
4. okt 2010

@riana12 no nie len z casu na cas ale dost casto... ale už to beriem sportovo....to keby som mala všetko riesit a trapit sa by som sa asi zblaznila....
ale zas co by sme robili keby sme sa sem-tam nepovadili,hmmm 🙂

riana12
4. okt 2010

@katrenka111 ja som sa tiez vcera netrapila, ani velmi nehnevala... mozno to len tak strasne zle vyznelo vcera... iba som sa potrebovala troska postazovat, poldna som si len tak sama hospodarila... otupno mi samej bolo... za doobedie padli za obet 3 kavy (ale to len take, co zaleje sacok 3v1, takze take slabe boli) 😀
ono niekedy aj prospeje, ked je clovek pohadany s druhym, ked to nie su kazdodenne hluposti a malichernosti a hadka je "plodna", tak to zvacsa aj ten vztah posilni...

katrenka111
4. okt 2010

@riana12 hmm že plodna 🙂 bar by boli aj ine veci plodneee 😀

katrenka111
4. okt 2010

@riana12 ved nabuduce ty vyraz na babsku jazdu..prospeje to....poznam z vlastných skusenosti a dobre to padne 🙂

riana12
4. okt 2010

@katrenka111 vedela som, ze na to slovo sa chytis 😅

katrenka111
4. okt 2010

@riana12 na jako inaaak, ved vieme o co ide nie???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre